Chovatel krávy/krav blízko Hradce/Pardubic

18192
12.6.17 23:25

Chovatel krávy/krav blízko Hradce/Pardubic

Ahoj,
nevíte prosím někdo o nějakém chovateli krávy/krav v blízkosti Hradce Králové nebo Pardubic, který hodně pase venku, nekrmí GMO a krávy se prostě mají dobře? Ráda bych od něj odebírala mléko. V těsném okolí mám dva chovatele, ale ti nepasou a krávy jsou natěsnané jedna vedle druhé ve chlívě.
Jezdím nyní až k panu Podstavkovi do Borohrádku, tam je to dle mých představ, ale je to už pro mě z ruky. Máme kozu, snad budeme mít příští rok i mléko, ale muž zas kozí věci moc nejí, proto sháním i kvalitní kravské mléko.
Děkuji.
P. S.: Kravku jsme dřív měli, ale bohužel i před dost pokusů nezabřezla, takže mlíčko nebylo. Novou jsme už nepořizovali, přibylo práce i jedno miminko..s kozou je přeci jen práce o něco míň i dojení trvá kratší dobu. Ale je fakt, že mě to neustále hlodá, moc bych si přála Jerseyku, mléka tak akorát jen pro nás, žádné hektolitry a ta kvalita - to by byla smetánka a máslíčko :jazyk:..No, snad jednou..ale těším se i na to kozí, jen škoda, že muž mi ho pít ani kozí výrobky jíst nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama