Chráníte dítě před sluncem?

23.5.17 17:17

Chráníte dítě před sluncem?

Jak chráníte před sluncem teď na jaře děti (cca kolem roku), které jsou ještě většinou ve sporťáku nebo ťapou? Mažete poctivě před každou vycházkou a používáte klobouk nebo slunečník?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.5.17 17:29

Ano, samozrejme. Faktor 50 a cepicku. Dcera ma velmi svetlou plet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
23.5.17 17:30

Roční dítě jsem měla pod slunečníkem a mazala jsem poctivě, opaluje to i ve stínu… hlavně ať pije hodně vody, teď bývá vedro

• Nahlásit
  • Citovat
14350
23.5.17 17:30

I starsi, mazu aspon 50 faktorem pred kazdou prochazkou a nosi povinne ksiltovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
23.5.17 17:35

Nemazu, jen v plavkach u more, u nas do rybnika nechodime. davam kratky rukav a kratasky, capku na hlavu, a nejsou na slunku cely den. Ty ruce a nohy se jim jeste nikdy nespalily, nikdy celkoce jsem nemela deti spaleny od slunka, a to jsou blondaty. myslim, ze v tech kremech tsky neni nic moc dobryho, je lepsi pobyt ns slunku ometit, a citliva mista zakryt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
23.5.17 17:43

Já mazu jen v létě do bazénu nebo výjimečně, s ročními dětmi jsem na slunci byla jen nezbytně nutnou dobu, na kočáru jsem slunečník neměla, ale když byly děti v šátku, tak jsem nosila deštník, aby na ně nesvítilo slunce přímo. Přímé slunce já sama nemám ráda, tak jsem se z něj stejnak vždy koukala klidit i s dětmi. Padesatkovou hysterii v našich podmínkách nechápu, pokud dítě není albín s alergii na slunce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11977
23.5.17 18:13

Dávám klobouk, ale vydrží na hlavě tak 10 min.
Krémem mažu až v létě když běhají nahatý na zahradě. A jen místa která mají tendenci se přismahnout. Ale používáme 50, abych na to nemusela tak často myslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
23.5.17 18:22

Dávám pokrývku hlavy, mažu jen někdy, nejsme cíleně na slunci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
23.5.17 18:24

Nemažeme, max. když jsou dlouho na slunci, což se stává jen u moře nebo když je třeba nějaká oslava venku a tak. Jinak chodíme ven spíše ráno a večer. A taky hodně používám oblečení s UV.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6103
23.5.17 18:27

Klobouk, dlouhe volne obleceni, bryle a nemazu. Deti nevystavuji primemu slunci. Naopak navecer nebo k ranu je nechavam 10-15 minut na slunicku, aby nachytali vitamin D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42715
23.5.17 18:33

Teď nemažu ničím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
23.5.17 18:38

Děti 6 let a 3 roky. Dcera je snědá od přírody, opaluje se skvěle, mažu jen na začátku léta, pak průběžně, pokud to hodně pálí, tady u nás faktorem 15 a pravidelně. U moře je mažu samozřejmě. Tam začínáme faktorem 50 první den, končíme 20. K moři jezdíme už lehce chyceni sluncem, modlím se, aby u nás svítilo než pojedem v červnu, aby si zvykly. Syn má pleť světlejší, ale opaluje se dobře a do hněda, trvá mu to dýl než dceři, má ale blond vlasy a modré oči a tím se řídím, mažu ho víc než dceru a vyšším faktorem. Klobouky jsou v létě samozřejmostí, brýle moc nenosí, nejsou na ně zvyklé a nechci, aby byly jó chouloustivé na slunce. Myslím, že slunce k životu patří a takové ty schovávačky před sluncem nechápu. Můj endokrinolog je cizinec a říká, že slunce je důležité i pro štítnou žlázu. Já slunce miluju, můj manžel taky, manžel se opaluje špičkově, já taky dobře, i když na něj nemám. Do roku věku jsem děti moc slunci nevystavovala, spíš jen ráno a k večeru, přes poledne ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6736
23.5.17 18:38

Dávala jsem na hlavu šátek, ale nemažu, ať koupím sebelepší krém či olej vždy se ji rozjede atopák(který byl v klidu) takže mazat budem letos u moře-to jo, ale jinak nemažem ničím ani v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
23.5.17 18:45

Ano mazala jsem vždy 50 faktorem, teď už je malej starší a pleť má takovou normální, není to bledule, tak mažu 30 dailong kids. A samozřejmě nevystavuji ho přímému slunci, ale spíše pod slunečníkem, stromem. Snažíme se hledat stínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
23.5.17 18:48

Dávám klobouk ale na jaře pakli není těch 28 ve stínu nemazu a když mažu tak když je nahatej na zahradě v bazénku..Tak 20tkou ramínka. Je blonďák s modrýma očima a velmi světlou pletí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama