Manžel chrápe, strašně! Nemáte zkušenost s laserem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Erin
Kecalka 308 příspěvků 13.04.10 21:09
Chrápání

Tohle téma už tady určitě někde je, ale nemám moc čas to hledat. Manžel poměrně chrápe a zdá se mi, že čím dál tím víc. Stačí když má trochu rýmu, je unavený, nebo si dá nějaké to pivko a je to opravdu k nevydržení. Dokud jsme byli sami, nějak jsem to zvládala, pak se narodil malej a manžel musel jít spát do vedlejšího pokoje, protože ho budil. No a je tam doteď (už asi 2 roky). Já mam teď asi taky nějaký lehčí spánek a když se v noci vzbudim, tak pak dlouho usínam. Takže oddělená ložnice mě na jednu stranu vyhovuje, na druhou stranu je mi to samozřejmě líto, ráda bych spala vedle něj. Přípravky proti chrápání (kapky, náplasti atd.) zkoušel, vůbec to nepomáhá. Tak se chci zeptat, máte nějaké zkušenosti s tou chirurgickou úpravou patra? Myslim, že se to dělá laserem. Opravdu to pomůže, kolik to stojí, jak dlouho se na to čeká, víte někdo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 13.04.10 21:24

Tak tohle mě zajímá, co se dozvíš, protože můj muž taky nesnesitelně chrápe, kolikrát už buším do polštáře a nejhorší je, že i když jde spát do obýváku stejně ho slyším On dýchá pusou, protože prý má ucpaný nos. Nemá, když mu tu pusu zacpu, tak začne dýchat normálně nosem. Má teda chronickou rýmu, ale jakoukoli léčbu odmítá.

Kakika
Extra třída :D 14990 příspěvků 13.04.10 21:33

také mě to zajímá. Přítel spí také už více než půlroku v jiné místnosti, protože budil malého. Dokud malý nebyl na světě, tak jsem mnohdy už vyčerpáním spala v kuchyni na zemi, nebo brečela u okna, protože on mi ani nevěřil, že chrápe :lol:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.04.10 21:37

tak můj manžel taky už pět let statečně chrápe a já ho statečně každou noc převaluju na břicho, ale už jsem příšla na to jaký lék, nevím jak ti vaši manželové a ten můj je kus chlapa, přestal kouřit a nabral 10 kg, a chrápání bylo k nevydžení, před půl rokem se dal do hubnutí shodil sedm kilo, a nyní já už aninevím že vedle mě někdo spinká

Kakika
Extra třída :D 14990 příspěvků 13.04.10 21:41

Ten můj přestal kouřit o vánocích, tak třeba se ještě výsledek dostaví :lol: Zhubnout by taky měl co, ale to ho bohužel nedonutím. Ona by stačila i změna jídelníčku, ale ten jeho odpor k zelenině…s tím pořád bojuju :think: Ale každou radu vítám a zkusím praktikovat (no, na břiše umí taky chrápat, na boku to bývá lepší :lol: )

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 13.04.10 21:45

Kaika :lol: vrat mi myho chlapa - ten mi tuhle oznamil, ze po hrasku by zvracel… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jinak chrape taky :pankac: :pankac: :pankac: vitejte v klubu :pankac: :pankac:

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 13.04.10 21:49

Jinak holky my se na ten laiser ptaly na orl, tusim pred tremiroky - cena 10tis, stav 14dni pote se podoba silne angine :poblion: :poblion: :poblion: a dr. doporucil zhubnout,pak ze se to vetsinou spravi samo…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25224 příspěvků 13.04.10 21:53
lleennttiillkkaa píše:
Tak tohle mě zajímá, co se dozvíš, protože můj muž taky nesnesitelně chrápe, kolikrát už buším do polštáře a nejhorší je, že i když jde spát do obýváku stejně ho slyším On dýchá pusou, protože prý má ucpaný nos. Nemá, když mu tu pusu zacpu, tak začne dýchat normálně nosem. Má teda chronickou rýmu, ale jakoukoli léčbu odmítá.

Píšeš o mém manželovi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14990 příspěvků 13.04.10 21:54
lllucie píše:
dr. doporucil zhubnout,pak ze se to vetsinou spravi samo…

hmmmm, tak to mám asi smůlu.
Neřekl ti někdy ten tvůj, že není králík, aby žral mrkev? :mrgreen:

silná angína? Tak to je další průser, položí ho i slabá rýma :roll: . Úrazy snáší líp než nemoci. Ze zlomené nohy a nutnosti chodit o berlích měl srandu :pankac:

Věrka80
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 13.04.10 22:01
Ahoj holky

Tak jsem právě na netu, protože můj manžel chááápe. :roll: Vždy se snažím ho překulit na bok, ale on se po chvilce opět převalí na záda a nebo začne chrápat i na tom boku. :-( Začínám spát s polštářem na hlavě, ale to se mi špatně dýchá a také kvůli malé to nechci dělat moc často. Také někdy uroním slzu, :cry: protože když ho vzbudím tak dostanu vyhubováno, že je celou dobu vzhůru. Také by mě zajímala ta léčba tím laserem. :think: Ještě jsem o tom neslyšela. Zatím to tak nějak snáším, že spím v ložnici. Tak hezkou nocinku :-P :mavam: :mavam:

Věrka80
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 13.04.10 22:06
Smůla

Tak to mám také smůlu, s tou léčbou laserem. Takových peněz a ještě takové stavy??? No tak polštářům zdar. :dance: Nejlepší je, když jde do lesa :pankac: ( manžel je myslivec) a přijde ráno a to já už spím tvrdě a nebo už jsem vyspalá. K ránu moc nechrápe…jen když usíná a pak v půlce noci. Tak to jen na okraj. Dobrou… :wink: :mavam:

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 13.04.10 22:07

jéžiš, vy mi holky, mluvíte z duše… byli časy, kdy přítel chrápal jen na zádech a taky JEN po pivku nebo velké únavě… jenže teď už je to taky i na tom boku a já mu v noci (sama mám hodně slabé spaní a nejen díky synkovi) uštědřím takových nadávek :oops: ale co mi je to platné, že… a navíc, on chrápe i nosem! a tak divně, že si myslím, že se jednou udusí… úplně vidím, jak mu to „tam vevnitř“ funguje :roll: Taky ho už jak dlouho vyhrožováním ženu k dr., ale víme, jak to dopadá, že… :twisted:
se tu asi vzájemně podpoříme a moc jiného nám nezbyde..

vtipné je, že to píšu a tady vedle psacího okénka je reklama „trápí vás chrápání?“ :mrgreen:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.04.10 22:10

taky jsem zjistila že chrápe jenom když je v první fázi spánku, pak když už spí tvrde tak nechrápe, ale někdy je to fakt na bednu, naštěstí jak jsem psal víš to že shodil mu fakt na chrápí pomohl, jinak silně pochybuju že bych ho dostala někam k doktorce natož na nějakej laser:-)

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 13.04.10 22:13

Tak přítel zatím občas zachrápe na zádech třeba po tom pivku, ale když slyším jeho tatíka… no jestli mě to taky čeká, ach jo. Pokud chrápou jenom na zádech, četla jsem někde, že mu máte na záda od pyžama našít kapsičku a do ní tenisák :mrgreen:

Já jsem pravidelně buzena a napomínána, že moc funím a jeho to budí. Asi začnu taky chrápat, ať je to aspoň pořádně :twisted:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.04.10 22:18

jóó to byla báječná odplata, my se chodíme o víkendu po obídku všichni pomuchlovat do pelíšku, skončí to samozřejmě grupen spánkem:-DD tak já zkusím chrápat jako on aby nezamřil ani oko:-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >