Chrapot u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.01.10 11:49
chrapot u dítěte

ahoj holky,
prosím vas nasd maly, 6 mesicu, posledních par dnu docela chraptí, dávate na to neco?? nejaky sirup????diky

Reakce:

čiki
Kelišová 7340 příspěvků 19.01.10 12:30

my nedávali nic jen hodně vlhčit vzduch a častěji pít. Ale záleží jestli nemá třebas i teploty, to bych šla radši k doktorovi, ten Ti může předepsat Fenistil sirup myslím,,,

eevulka
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 19.01.10 12:31

ciki dekuji, teploty nastesti nema.....ale hlas jak pubertak:-)

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 19.01.10 12:48

Ahoj evulko my soupeříme s tím samym mame 6 a půl měsíce. A od vánoc dělá takové cavyky. Děti totiž zjištují co s hlasem všechno dovedou. V lékárně jsme zakoupili calcium chloratum doktorka mi po telefonu řekla at ho koupím. A zabírá pokud by se ale u tvého dítětě vyskytly teploty nebo suchý kašel fič k doktorovi mohla by to byt laringitida ale věřím že to je jen ten chrapot od hlasivek. Tak ať se toho zbavíte.

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 19.01.10 12:53

Taky hodne pit a v lekarne nam tehda doporucili i najaka homeopatika (uz nevim ale jaka, je to prece jen docela davno :oops: …Ze by Homeogene?? Ale nechci kecat :roll: )

inap
Závislačka 4618 příspěvků 19.01.10 13:21

Asi myslíš Homeovox, ale to je na cucání a to takhle malý mimi asi nedá. Nám dala doktorka Fenistil kapky, pomohlo to, ale zas se to vrátilo - zbavili jsme se toho ze dne na den po 4 měsících.

frog
Stálice 69 příspěvků 16.03.12 20:21

ahojte maminky, prosím o radu. Náš 8 měsíční chlapeček nějak od včerejška chraptí, nebylo to nic hrozného, ale teď slyším s postýlky, že tam i pokašlává. Poradíte mi co s tím? Nevím jestli jít zítra do lekárny, nebo počkat do pondělí a zavolat doktorce, bojím se ať se to nezhorší a hlavně aby mohl spinkat. Díky

Gibbo 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.12 22:18

Zdá se Ti ten kašel sušší nebo vykašlávací? Každopádně hlavu výš a zvlhčit vzduch, klidně mokrý ručník přes postýlku apod… JInak my na kašel máme Mucosolvan a když to bylo horší tak jsme měli i Lontermin… Na noc na zklidnění kašle jsme měli fenistyl kapky…

frog
Stálice 69 příspěvků 17.03.12 11:39

Já bych řekla, že vykašlávací, ale nevím. Dneska bobišek špatně spal, musím zajít dneska do lékarny a snad mi něco poradí. Ten Mucosolvan… to je bez předpisů?

Gibbo 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.12 12:20

jj volně prodejný.....

spiritt
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 28.08.15 14:30

Ahoj, muj skoro 14 měsíční syn ode dneška ráno začal zničehonic chraptět…Jako ne že by uplně přišel o hlas, to ne, ale je to prostě slyšet, že mluví jinak…Teplotu ani rýmu nemá, nekašle…Tak nevím..Včera večer asi dvě minuty v kuse víc brečel, ale že by to bylo z toho? se se mi moc nezdá…(ale je fakt, že on brečí pořádně fakt máálokdy).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >