Chřipka a následný kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teruška85
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 02.03.19 10:45
chřipka a následný kašel

Děti(4 a skoro 2 roky) mají od úterý chřipku, vysoké horečky trvaly 3 dny, včera už jen zvýšené, únava nechutenství, taková ta klasika. Večer se mi zdálo že jsme z nejhoršího venku, ale dnes od rána mají oba svorně docela kašel, takový suchý neproduktivní, jsou bez teplot, chci se zeptat kdo má zkušenost, je to normální průběh nebo to může značit nějakou komplikaci. Jinak chřipku přinesl manžel, má ji od pondělí, také docela kašle(měl prokázanou ze stěrů chřipku typu A),já jsem se držela a ve čtvrtek večer jsem už také odpadla, takže jsme to chytili celá rodina :(

Reakce:
Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 02.03.19 10:58

@Teruška85 suchý kašel k chřipce patří, takže pokud jsou bez teplot a krom kašle je nic netrápí tak bych neplašila. Kdyby se jim vrátily teploty, případně by se jim hůř dýchalo tak určitě vyrazit k lékaři. Virus chřipky se množí v průdušnici, takže bolest za hrudní kostí a kašel jsou běžné příznaky. At je brzy lépe.

Lainaire8
Závislačka 2833 příspěvků 02.03.19 11:50

Kašel je u chřipky normální. Postupně přejde do vlhkého, může se objevit i rýma.

Váš příspěvek
Reklama