Chronická kopřivka a Xolair

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 20:55
Chronická kopřivka a xolair

Ahoj holky! Mám dotaz má tu někdo zkušenost s chronickou kopřivkou? Já už se s ní horko težko peru rok což pro ( od podzimu 2017šílené vyrážky a otoky všude po těle takže jsem ve škole chyběla a dost toho probrečela protože dlouho se nevědělo co se mnou je ) a nic kromě koňské dávky xadosu od únoru (dlouho ji nemohli diagnostikovat)2018 nepomáhá a v září jdu opět na kontrolu a pokud bude muj stav stejný nasadí mi xolair a teď otázka máte s ním někdo zkušenost přesto že to je celkem nový lék? :nevim: :,(

Reakce:
Mirirouse
Kecalka 156 příspěvků 13.08.18 22:52

já jsem na vyrážku dostala taky nejdříve xados, pak prednison když už to bylo k nevydržení a ten zabral, teď už naštěstí mám klid (ťuk ťuk ťuk) taky mě to trápilo dost dlouho…tenhle lék neznám, ale zkusila bych ho a kdyby to nefungovalo zkusila bych ten prednison, pokud bude doktor ochotný ti to předepsat, je to totiž docela cloumák, ale mě zabral prakticky hned :)

Celaena
Povídálka 15 příspěvků 14.08.18 23:08
@Mirirouse píše:
já jsem na vyrážku dostala taky nejdříve xados, pak prednison když už to bylo k nevydržení a ten zabral, teď už naštěstí mám klid (ťuk ťuk ťuk) taky mě to trápilo dost dlouho…tenhle lék neznám, ale zkusila bych ho a kdyby to nefungovalo zkusila bych ten prednison, pokud bude doktor ochotný ti to předepsat, je to totiž docela cloumák, ale mě zabral prakticky hned :)
vím co to je za s prominutím svinstvo
Doktorka to nejprve řešit nechtěla a tak mi půl roku předepisovala kortikoidy které nezabírali a mělo to i dost velké vedlejší účinky :,(
Mirirouse
Kecalka 156 příspěvků 15.08.18 14:03

@Celaena já taky lítala od doktora k doktorovi, byl to děs, každý mi říkal něco jiného, a většina mi i řekla že to budeme pozorovat a dávali mi jen ten xados, pak jedna doktorka právě ten prednison, je to svinstvo vím, měla jsem ho brát jen v krajních mezích když už to bylo k nevydržení, ale u mě se naštěstí žádné vedlejší učinky neukázali, jen únava a na to mě doktorka upozorňovala předem..
všechny tyhle vyrážky jsou humus… :( doufám že už jsem se toho zbavila na dobro

Celaena
Povídálka 15 příspěvků 15.08.18 22:03
@Mirirouse píše:
@Celaena já taky lítala od doktora k doktorovi, byl to děs, každý mi říkal něco jiného, a většina mi i řekla že to budeme pozorovat a dávali mi jen ten xados, pak jedna doktorka právě ten prednison, je to svinstvo vím, měla jsem ho brát jen v krajních mezích když už to bylo k nevydržení, ale u mě se naštěstí žádné vedlejší učinky neukázali, jen únava a na to mě doktorka upozorňovala předem..
všechny tyhle vyrážky jsou humus… :( doufám že už jsem se toho zbavila na dobro

Budu doufat že jste se toho zbavila :palec: ale překvapilo mě to že doktorka by do mě ten prednison cpala vesele dál kdyby jí to a kožnim v hradci nezatrhli :lol: jakovna alergie jsem otestovaná do aleluja a diety jsem také bezvýsledně držela :zed:

Mirirouse
Kecalka 156 příspěvků 16.08.18 13:08

@Celaena aha, tak to je pěkný teda, já ho brala jen když to bylo potřeba, nikde ne moc dlouhodobě…taky jsem byla testovaná na všechno, a nic, takže jsem pak taky držela diety jak blb, nejdřív lepek, pak bez mléka, pak bez sladkého, a vždycky to bylo úplně zbytečný…nakonec mi vyšel v testu pes, což byla hloupost protože v tu dobu jsem s žádným nepřiházela do styku, po tom co mi všechno zmizelo si ho pořídil můj bratr takže pak jsem byla se psem skoro furt protože jsem mu pomáhala ho hlídat a vyrážka nikde… :nevim: takže fakt nevím podle čeho se tahle vyrážka řídí, asi si žije sama svůj život :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >