Chronický zánět slinivky

662
18.3.17 15:25

Chronický zánět slinivky

Ahoj holky, chci se zeptat: Je tu některá z Vás která měla zánět slinivky?
Jak jste bojovaly s dietou?
Já jsem 10 den pooperaci žlučníku - kameny a při těch předoperačních vyšetřeních mě zjistili, že je už v zánětu i slinivka. Jím v podstatě jenom vařenou mrkev, rýži - nesolenou, hovězí vývar, ale jenom opravdu tu vodu a suchary. Včera při vyndavání stehů a kontrole, mě bylo řečeno, že mám v téhle dietě vydržet 10 týdnů.. 8o Pak kontrolní odběry a se prý uvidí. Mám tedy z čeho hubnout, před operací jsem měla skoro 70 kg, při výšce 170, ale mám 8o za těch deset dnů šest kilo dole, nemám vůbec žádnou energii a doma 7 letou holčinu a onkologicky nemocnou mamču. Kdo jste bojovaly se zánětem slinivky zkušenosti sem :D Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18099
18.3.17 16:05

Měla jsem zánět žlučníku a slinivku to jen tak tak minulo, mě šlo jíst ještě suché rohlíky a tavený sýr a krupicovou kaši

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2487
18.3.17 16:38

U zánětu slinivky je základ - netučné, nenadýmavé, nedráždivé (koření atd.) a hlavně žádný alkohol.
Takže bych dělala dietní, lehce stravitelná jídla - brambory, rýží, libové maso, nenadýmavou zeleninu, ovoce, méně solit a dochucovat,, neškodným,, kořením a bylinkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
18.3.17 22:52

zánet slinivky - termoregulácia to rieši

Mám pre Vás dobrú správu - dá sa to riešiť.
Väčšinou stačí derivačný kúpeľ a po 3-5 mesiacoch sa dostaví normalizácia funkcie a to nielen slinivky, ale aj žľčových ciest (vyčistia sa zrasty po operácii žľčníka).
Derivačný kúpeľ pomáha odstraniť všetky zápaly v tele,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama