Chrudim - v čem podnikat?

Anonymní
14.9.11 17:22

Chrudim, v cem podnikat

Ahoj vsem,

posledni dobou si pohravam s myslenkou, ze zacnu podnikat v Chrudimi :-) Chtela bych se zeptat vsech, kdo ctou tuto diskuzi a jsou z Chrudimi, ci blizkeho okoli? Je neco, co byste radi uvitali? Nechci psat o svych moznostech ci dovednostech, treba timto nametem pomuzu i jinym maminam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
14.9.11 17:40

Jééé, zrovna dnes jsem se dívala na seriál Šípková Růženka…a teď jsi mi ji připomněla :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
14.9.11 18:31

Ahoj já bych ti poslala tip ale nemůžu jelikož si anonym.A odkaz sem dát také nemohu aby to nebyla reklama.Pokud by si chtěla vědět více napiš SZ.Já s tím také nyní začala,jelikož sem nenašla práci a v tomto vidím příležitost.Nejsem sice z Chrudimy ale toto podnikání je možno kdekoliv a Chrudim nabízejí jako jednu z možných oblastí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
2.12.11 12:39

Ahoj, mohla bych poprosit o více informací. Jsem na RD a nutně potřebuji nějakou práci.. Děkuji

mamina44 píše:
Ahoj já bych ti poslala tip ale nemůžu jelikož si anonym.A odkaz sem dát také nemohu aby to nebyla reklama.Pokud by si chtěla vědět více napiš SZ.Já s tím také nyní začala,jelikož sem nenašla práci a v tomto vidím příležitost.Nejsem sice z Chrudimy ale toto podnikání je možno kdekoliv a Chrudim nabízejí jako jednu z možných oblastí.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
14.1.12 17:27
Jsme na RD a mám ještě čas,ale už teď mám strach co bude po :think: můžu taky poprosit o více informací ?? :palec:
Leidinka píše:
Ahoj, mohla bych poprosit o více informací. Jsem na RD a nutně potřebuji nějakou práci.. Děkuji
mamina44 píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama