Zkušenost s mimořádnou okamžitou pomocí skrz Koronavir

Anonymní
28.7.20 12:18

Chtěla bych se zeptat

Mimořádná okamžitá pomoc..
Zdravím, tchyně donesla papír ohledně Mimořádně okamžitě pomoci skrz Koronaviru, byl se už na to poptat na úřadě?
Přítel teď má kolem 20 tis na výplatu a z toho se platí 17 tis na nájem, pojištění jak auta tak domácnosti, internet… já jsem na rodičovské dovolené kde dostávám kolem 9 tis a z toho taky platím svoje věci…
tak jestli to má cenu vůbec cenu tam zajít :)) jako ano za optaní nic nedám, ale jestli vy mate nějaké zkušenosti.
Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3931
28.7.20 12:23

A kolik vydělával přitel před koronavirem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
28.7.20 12:24

Nevím no..na co ta pomoc přesně má být? Já bych na vašem místě s penězi nejspíš vyšla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
28.7.20 12:35

Do zivotniho minima se i po odecteni najmu pohodlne vlezete. Co lidi nevymysli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
28.7.20 12:36

Tvé peníze jsou dané, ale přítel podniká? Nebo kde to tak skočilo, že byste najednou neměli vyjít? To jste si neudělali finanční rezervu, když jste se zakládali rodinu? Jak píšeš, nic za to nedáš, ale taky bychom s vašimi penězi vyšly :lol: To by asi musely být hodně důležité položky, na které teče tvá dovolená :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
28.7.20 12:40

A to z toho nevyjdete? Tak si nedáte kaviár, ale suchý chleba no. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4559
28.7.20 12:42

Dávku lze poskytnout pouze v částce, která doplní příjem osoby do existenčního minima (tj. do částky 2 490 Kč).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4559
28.7.20 12:44
@Anonymní píše:
Zdravím, tchyně donesla papír ohledně Mimořádně okamžitě pomoci skrz Koronaviru, byl se už na to poptat na úřadě?
Přítel teď má kolem 20 tis na výplatu a z toho se platí 17 tis na nájem, pojištění jak auta tak domácnosti, internet… já jsem na rodičovské dovolené kde dostávám kolem 9 tis a z toho taky platím svoje věci…
tak jestli to má cenu vůbec cenu tam zajít :)) jako ano za optaní nic nedám, ale jestli vy mate nějaké zkušenosti.
Děkuji moc

No já taky si umím najít bydlení za 30 tis a koupit auto na splátky za dalších 15 tis a pak jít bečet na úřad, že nevystačím s výplatou :D Takto to nefunguje, takže máte příjmy více než slušný, že máte vysoké náklady není problém státu, ale váš. Vy si v tom udělejte revizi a něco poškrtejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9332
28.7.20 13:03
@Anonymní píše:
Děkuji moc

Přítel má takhle malou výplatu díky koroně? Zaplatíte nájem a zbydou 3 tisíce + ty máš 9 tisíc, takže máte na měsíc 12 tisíc. Pojištění auta a domácnosti se nsad neplatí každý měsíc ne? Pokud nevycházíte, tak to musíte skrouhnout, najít levnější bydlení, a ty třeba ještě na brigádu když je chlap doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama