Chudák manžel :D

18.7.15 20:42

Chudák manžel :D

Ahoj maminky, vkládám do diskuze pro pobavení.

Tak si tak manžel ráno vstal do práce, oblékl se, nasnídal se a vykročil, tu si prý všiml mého nového loje na rty… klasika bílý, tak že si ho půjčí, protože ten jeho už vymačkává prstem.. :D ( trpí na suché a popraskané rty )… no a co se nestalo. On to byl totiž lůj, který vám podle pigmentu zbarví rty od růžové až po rudě červenou. :lol: No a manžel jak vylezl ven, hned si namazal rty, tu si to kráčil k metru, lidi na něho divně kokukali, bylo mu to divné, ale i tak šel dál, v metru už tušil, že je něco špatně, no a zjistil to chudák až v práci, kde se mu totálně vysmáli kolegové.. a to si prý tu pusu ještě tak 3× přetřel, protože voněl krásně jablečně. :lol: Hned mi vzápětí volal, co jsem si to koupila za lůj, že chodí po celém městě s křiklavě růžovou pusou. :cert: No nemohla jsem jinak, než že jsem se málem počůrala smíchy. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
18.7.15 20:44

Já se tu taky řehtám…co to je za lůj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
18.7.15 20:46

Sranda no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 20:46

@terinka4444 Z Aliexpresu za euro, jestli chodíš na vinted, tak tam je právě jedna diskuse o tom, co z Ali za euro prostě musíš mít, no a tam byl ten lůj, tak jsem objednala, pošta zdarma, do 14 dnů byl doma… a prubnul ho hned manžel. :lol: Ale myslím, že mají i něco takového v Avonu, nebo Oriflamu… :dance:

Příspěvek upraven 18.07.15 v 20:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17306
18.7.15 20:47

Málem jsem si vzbudila ditě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 20:49
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.7.15 20:49

Prosím odkaz na lůj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
118
18.7.15 20:51

Super :D pobavilo, hned se na ten lůj podívám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 20:53

Holky, tady je odkaz na více barev, od růžových až po zelené, ale jsou tam odlišné ceny. Já mám klasiku, bílý za euro, stačí se jen proklikat a vybrat si. :)

http://www.aliexpress.com/wholesale?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
18.7.15 20:56

To musela být děsná sranda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.15 20:59

@Klementyna Taky jsem mu to říkala, ale jemu to nepřijde moc k smíchu… :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
18.7.15 21:02
@Pivonka.Lucni píše:
@Klementyna Taky jsem mu to říkala, ale jemu to nepřijde moc k smíchu… :think: :mrgreen:

nějakej outlocitnej, vždyť růžová je dobrá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12152
18.7.15 21:02

@Pivonka.Lucni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Se tu řehtám jako blázen, díky za pobavení :palec:.
Akorát můj muž se nesmál :nevim: :lol: :lol: :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
18.7.15 21:16

No chudák manžel, patlat si něco na pusu z Aliexpressu :poblion: :mrgreen: Ale jestli se objednává i z Avonu nebo Oriflame, okamžitě kupuji pro manžela. :mrgreen: aspon bude sranda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
18.7.15 21:21

Prosím odkaz na diskusi, chci vědět, co musím mít za 1 € :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu