Pánové na eMiminu

50114
11.7.15 23:10

Pánové na eMiminu

Milí spoludiskutující pánové :mavam:
Mám pro vás návrh :mrgreen: Nechcete si do podpisů napsat, že jste muži? :mrgreen: To je hrozný, jak na vás tady ještě spousta holek reaguje jako na ženský :mrgreen: Vám to nevadí? :mrgreen: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7511
11.7.15 23:13

Hele já bych řekla že se tím občas i baví, ale nemůžu za ně mluvit :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 23:15
@RadkaCh píše:
Milí spoludiskutující pánové :mavam:
Mám pro vás návrh :mrgreen: Nechcete si do podpisů napsat, že jste muži? :mrgreen: To je hrozný, jak na vás tady ještě spousta holek reaguje jako na ženský :mrgreen: Vám to nevadí? :mrgreen: :kytka:

to s tebou souhlasím :D často není poznat kdo je kdo, obrázek žádný, složitý název :mrgreen:
Kdo zase čte podpisy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
11.7.15 23:16
@medunka23 píše:
Hele já bych řekla že se tím občas i baví, ale nemůžu za ně mluvit :nevim: :lol:

To rozhodně ne.. :-O :roll:,proč baví? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 23:20
@Bjustřík píše:
To rozhodně ne.. :-O :roll:

tady je jasný, že je to muž :) Nevím, proč je nazýván ukecanou babou, toto mě štve :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
11.7.15 23:21
@Bjustřík píše:
To rozhodně ne.. :-O :roll:

netřeba kroutit očima, už jsem se kdysi stím setkala, vpodstatě mě je velkou záhadou že potkávám pány na maminkovském vebu, ale zase uznávám že jste zde potřeba :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
11.7.15 23:21
@kouřící králík píše:
tady je jasný, že je to muž :) Nevím, proč je nazýván ukecanou babou, toto mě štve :nevim:

no ono by to chtělo vůbec upravit možnost si dát ikonku muž a ne žena, prostě taková možnost v nastavení není… :) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
11.7.15 23:23
@medunka23 píše:
netřeba kroutit očima, už jsem se kdysi stím setkala, vpodstatě mě je velkou záhadou že potkávám pány na maminkovském vebu, ale zase uznávám že jste zde potřeba :kytka:

Tak je zde nesčíselně témat, např. domácí práce, elektronika, prostě spousta a spousta, kde lze uplatnit i pánskými příspěvky… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511

@kouřící králík hele já mám dojem že už to tu někdy proběhlo ale fakt nevím s jakým výsledkem. Nicméně souhlasím s tebou že to je šílený :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Bjustřík píše:
no ono by to chtělo vůbec upravit možnost si dát ikonku muž a ne žena, prostě taková možnost v nastavení není… :) :roll:

tak ikonu- myslíš obrázek :lol: to tam vložíš. V nastavení je rozlišení žena -muž, ale nechápu k čemu, když jsi ukecaná baba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 23:26
@medunka23 píše:
@kouřící králík hele já mám dojem že už to tu někdy proběhlo ale fakt nevím s jakým výsledkem. Nicméně souhlasím s tebou že to je šílený :nevim: :nevim:

vůbec to pojmenování je děsný, závislačka, kelišová. Ještě to můžou vylepšit podle nějakých seriálů. K čemu to tam je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
11.7.15 23:26
@kouřící králík píše:
tak ikonu- myslíš obrázek :lol: to tam vložíš. V nastavení je rozlišení žena -muž, ale nechápu k čemu, když jsi ukecaná baba :nevim:

což to tam je ta možnost, ale stejně se nic nezmění…,stále je ten dotyčný „veden“ jako žena-ukecaná bába atd.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
11.7.15 23:27

@Bjustřík já jsem za vás muže zde vděčná, hlavně když se zapojíte do témat kde zakladatelka nadává na muž, tam je potřeba ten mužský pohled snad ze všeho nejvíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 23:29
@Bjustřík píše:
což to tam je ta možnost, ale stejně se nic nezmění…,stále je ten dotyčný „veden“ jako žena-ukecaná bába atd.. :mrgreen:

píšu totéž :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
11.7.15 23:32

Když bude některý chtít, tak si dá ikonku na tento způsob a bude jasno :) http://icons.iconarchive.com/…ale-icon.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama