Chůvička a monitory dechu

28414
15.2.10 19:51

Chůvička a monitory dechu

Ahoj :wink: Ćekáme dvojčátka a hledáme chůvičku a monitory dechu. Chůvu sice máme po synovi, ale už nějak dosluhuje. Je analogová a často chytáme sousedy :roll:
Nemáte někdo zkušenost s tímhle :?: http://www.centernet.cz/…-jednotkou-/

Předem moc děkuji, Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
15.2.10 20:08

Moc neporadím :oops:, jen jdu chválit :potlesk: :palec:

My máme Angelcare AC 401 a nemůžu si ho vynachválit, je to bomba věc a používáme dodnes bez jediného planého poplachu :dance:

Určitě doporučuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
9868
15.2.10 20:15

ahoj, my máme monitor pohybu Nanny od českého Jablotronu se 4letou zárukou, máme 2 podložky, jednu u nás doma, druhou u mých rodičů, takže vozíme jen ten stroječek, a zatím naprostá spokojenost :palec:
A chůvičku jsme po douhém uvažování koupili Avenťáckou (Philips), s ukazatelem teploty a vlhkosti, hraje ukolébavky, má zpětnou vazbu (můžeš po stisknutí čudlu hovořit i ty na dítě, ale to asi až budou větší :wink: ). Má dobrý signál a přitom by měla být bezpečná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8451
15.2.10 20:59

Ahojky, taky máme monitor dechu Nanny a jsem s ním velice spokojená, chůvičky máme taky Philips a jsou naprosto bez problému :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neczuz
15.2.10 21:06
VERONIKA píše:
Moc neporadím :oops:, jen jdu chválit :potlesk: :palec:

My máme Angelcare AC 401 a nemůžu si ho vynachválit, je to bomba věc a používáme dodnes bez jediného planého poplachu :dance:

Určitě doporučuji :palec:

Taky chválím Angeelcare. Chůvička i monitor v jednom.

• Nahlásit
  • Citovat
2508
15.2.10 22:12

my mame take angelcare a taky jsme hodne spokojeni :) monitor dechu bez jakychkoliv planych poplachu… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
16.2.10 13:41

Děkuji všem za odpovědi :wink:
Na Nanny jsme také koukali, ale když vemem 2× nanny a nějakou lepší chůvu, tak jsme cenově stejně. Je to asi jedno co pořídíme, jen tohle se víc líbí manželovi.
Tak moc děkuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.10 15:20

My mame taky AngelCare. Po trech nocich falesnych poplachu jsme ho konecne vyladili, ze uz nerve, ale ma jednu nevyhodu. Reaguje na pohyb i mimo postylku, takze kdyz nerve planym poplachem muze naopak jen zaznamenavat pohyb, kdyz chodi clovek kolem postylky, pritom mimi v postylce ani nemusi byt. Takze kdybych mela dvojcatka, bala bych se, ze bude monitor reagovat na pohyb jednoho a kdyby se neco stalo druhemu, ze by nepipal. Ale to by asi musely byt postylky tesne vedle sebe…Sice jsem s nim docela spokojena, ale pro dvojcatka bych ho nepouzivala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
16.2.10 15:25

Aha :think: díky za postřeh :-)
Hele ale tam něco psali, že můžeš nastavit tři varianty snímání:
Možnost jednotlivého nastavení hlídacích funkcí:

* Pouze pohyby (dýchání) * Zvuky a pohyby * Pouze zvuky

Není to ono :?: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.10 23:04

Janinko, to tam sice je, ale je to pekne na ho..o Kdyz ti miminko usne u tebe v posteli, kde nemas ty desticky snimajici dech, tak z toho chuvicku neudelas. Snimani dechu muzes vypnout jedine, kdyz je chuvicka zapla a miminko v postylce zrovna dycha. To se mi zda dost neprakticke, takze jsem si poridila jeste jednu chuvicku extra.
Jinak je to fajn, kdyz to mas vsechno pustene a mimco je v postylce, je super, ze slysis zvuky i pipani kontrolky monitoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
agy
15456
23.5.10 12:47

Ahoj holky,já právě to samé,co tu píše Markéta slyšela o Nanny,takže co myslíte o Babysence II ? a pak nějakou chůvičku zvlášť? Poraďte prosím i samostatnou chůvičku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.10 21:36

Ja jsem docela spokojena s chuvickou od Aventu. Maji asi ctryri druhy, my mame tu, co ma digi display, ukolebavky a oboustrany prenos zvuku. Je teda trochu drazsi, ale zase je to zarucena kvalita :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2559
11.8.10 14:07

ahojky,zdravím všechny..prosim nemate nekterá zkusenost s monitorem dechu Respisense?diky moc za odpoved..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2559
11.8.10 19:27

ja se prave porad rozhoduji mezi Nany,Babysence a tim Raspisense-ten se mi libi ze se pripne na plinku miminka,ale nevim az zacne mimi zkoumat aby si to nesundavala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama