Chůvička Fisher Price, měli jste?

Anonymni
14.4.08 09:16

Chůvička Fisher Price

Holky, máte někdo chůvičku od Fisher Price? Líbí se mi jak funkcema tak i vzhledově, jen nikde nemůžu najít žádné ohlasy či zkušenosti. Poradíte mi kdo je máte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.4.08 16:49

Ahoj, my ji máme a jsem s ní moc spokojená. Naše Zlatíčko spí na druhém konci bytu a můžu říct, že víme o všem, co se šustne :-) A když ještě při spaní necestoval, položila jsem chůvičku přímo do rohu postýlky a slyšela jsem i jak oddychuje! Taky jsme hodně využili tu lampičku, já bych neměnila!

• Nahlásit
  • Citovat
4247
19.5.08 09:55

My máme chůvičku od FP cca 0,5 roku. Všude kolem jsou byty kde používají chůvičky (různé), tak se někdy navzájem ruší.. hlavně večer slyšíme takové „bublání“. V noci je poměrně hlučná (šumí), ale je potřeba vyhledat místo s nejmenší frekvenci šumu (v ložnici ;-) ), pak se u toho dá v pohodě spát.

Dá se dát jak na baterky (na 3 AAA - ale spotřeba je poměrně vysoká, vydrží cca týden), tak na adaptér. Na baterky je ta přijímací část, ta vysílací je jen na adaptér (pro někoho plus, pro někoho mínus).

Ale je dost citlivá, je slyšet veškeré zvuky v pokojíku u holčičky - slyšíme jí když se otáčí a pod. ;-). Světlo nepoužíváme, protože to zvyšuje šum, ale v samostatně stojícím domku, nebo v bytě, kde kolem není tolik miminek, by to mohlo být fajn :D.

Jsem spokojená, ale koupila bych spíš jinou, kdybych se rozhodovala teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama