Reklama

Chůvička Lupilu z Lidlu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romik0013
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 15.02.18 11:59
Chuvicka Lupilu

Ahoj holky, nemate nektera chuvicku z Lidlu? Ste spokojene? Popripade chuvicku Avent?
Dekuju ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 6335 příspěvků 15.02.18 12:22

@romik0013 my jsme dostalu Avent a max spokojenost. Velky dosah-bydlime v RD, takze obcas jdu na zahradu nebo do sklepa nebo naopak kdyz spavala dcera v kocarku venku, funguje bez problemu.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 15.02.18 13:52

V lidlu maji chuvicky? Nebo budou mit??

johanka139
Závislačka 4014 příspěvků 8 inzerátů 15.02.18 14:03

@vertunka teď je tam měli od pondělka, a stále jsou k mání na jejich eshopu
 https://www.lidl-shop.cz/…1/p100230811

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 15.02.18 14:07
@johanka139 píše:
@vertunka teď je tam měli od pondělka, a stále jsou k mání na jejich eshopu
https://www.lidl-shop.cz/…1/p100230811

Tyjo ted jsem prijela z lidlu. Vubec jsem je tam nevidela. Ani v letaku :nevim:

Kristinka_M
Povídálka 24 příspěvků 4 inzeráty 24.02.18 16:53

Už jste je někdo vyzkoušel? ;)

Aronoele
Stálice 68 příspěvků 25.02.18 12:28

Jestli někdo koupíte a vyzkoušíte, dejte vědět ;)
Já budu tyhle věci kupovat až někdy v květnu, tak taky přemýšlím co koupit a co ne…
U těch chůviček z Lidlu píšou dosah 300m myslím.. to by mi bohatě stačilo a nechce se mi kupovat zbytečně drahé, když je využiju spíš méně často. Předpokládám, že to bude německý výrobek, mohl by být kvalitní.

sissive
Kecalka 244 příspěvků 25.02.18 13:29

Chůvičky máme a za mě nám naprosto stačí. Jsou sice analogové a ne digitální, ale to pro mě nebyla priorita. Potřebovala jsem hlavně chůvičky co jsou jak do sítě, tak do baterie a to tyhle chůvičky splňují. Dosah mají taky dostatečný. Malá spí u sebe v pokoji a my máme ložnici nahoře ve vyvýšeném patře a nikdy nebyl problém se signálem. Mají i na dětské jednotce noční světýlko, ale to nepoužívám. Takže za mě mohu doporučit

Aronoele
Stálice 68 příspěvků 27.02.18 17:14

@sissive super díky za recenzi :D my máme byt taky do patra a to že jsou na baterky i do sítě se bude hodit…

Whitedog
Závislačka 2635 příspěvků 27.02.18 17:19

@sissive

Já právě nemohla nikde dohledat, jestli jsou jen do sítě nebo jen na baterky. Měla bych ještě jeden dotaz - když dáváte do sítě, je nutné baterie vyndávat nebo jsou baterie dobíjecí a mohou zůstat uvnitř? Obě jednotky - dětská i rodičovská - jsou do sítě i na baterky nebo jenom jedna z nich. U Aventek je vždy jen jedna z nich obojetná.

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 27.02.18 17:21

@iwa83 mohla bych prosím poprosit o přesný typ té Aventky? Taky potřebuju chůvičku s velkým dosahem. Bydlíme v RD a zahrada :D

iwa83
Kelišová 6335 příspěvků 27.02.18 17:46

@Whitedog @markyj presny typ vam napisu pozdejc. Obe casti jsou jak do site tak na baterky. rodicovsky prijimac ma dobijetelne baterky, stanice u ditete ne. Ale me se za skoro 2 roky jeste baterka nevybila. A to jsem ji davala i do kocarku kdyz spavala venku. Nebo kdyz vypadne proud- to se nam taky stalo. My mame takovou ze rodic vzdalene muze mluvit nebo pustit na dalku ukolebavky nebo vypnout.

edit: máme avent SCD560

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 27.02.18 19:47

@iwa83 děkuji za informace. Jsi hodná že jsi to zjistila :mavam:

iwa83
Kelišová 6335 příspěvků 27.02.18 19:56

@markyj v pohode. My jsme ji dostali, takze jsme to vubec nestihli resit. A fakt jsem spokojena. Zajdu s tim i do sklepa, na zahradu. Bez problemu temer 2lety provoz

sissive
Kecalka 244 příspěvků 06.03.18 23:12

Obě dvě jednotky jsou jak na baterii, tak do sítě. Nedokážu říct jestli je nutné vyndavat baterie pokud je chůvička v síti. Zatím je máme zapojené pouze v síti

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >