Chůvičky - USB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adietp
Stálice 53 příspěvků 7 inzerátů 24.07.19 09:24
Chůvičky - USB

Ahoj maminky,

omlouvam se za zalozeni dalsi diskuze na tema chuvicek, ale po zbeznem procteni nekolika diskuzi jsem nenasla odpoved. :nevim:

Potrebovala bych chuvicku, ktera ma dosah kolem tech 300 m, ale predevsim muj pozadavek je, aby byli obe prenosne. Tzn. aby ta cast chuvicky, ktera je do site, mela moznost napajeni skrze USB koncovku (standardne asi uz jen microUSB), proste ne klasicky jack, a dala se nabijet napr. skrze power banku. Mate nekdo doma, date mi prosim tip?

Psala jsem i nekolika vyrobcum, ale zatim bez odezvy.

Predem dekuji a preji hezke letni dny nekde ve stinu. :)

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 24.07.19 09:39

@Adietp těch chuvicek bude mraky. A hlavně se určitě dají sehnat i takové, kde jsou obě jednotky na baterku, takže powerbanku potřebovat nebudeš. My máme videochuvicky od Aventu, obě jsou na USB, ale jen rodičovská jednotka má baterku, takže ta dětská se dá použít bez sítě jen s powerbanku. Dosah mají 300m.

Adietp
Stálice 53 příspěvků 7 inzerátů 24.07.19 09:40

@Jitul.kaaa9
Dekuji za zpravu. Kteta je to prosim od Philipse?? Psala jsem jim a odepsali, ze nema ani baterky, ani USB.

Dotaz jsem kladla na Heurece. :?

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 24.07.19 09:58

@Adietp je to podobná téhle, kupovali jsme jí už víc než před rokem, tak tu úplně stejnou nemůžu najít https://m.alza.cz/…d5613806.htm
Ale jestli nepotřebuješ s videe, tak určitě seženeš nějaké, které budou obě na baterky a taky budou stát určitě míň. On sem někdo určitě ještě napíše nějaký tip.

Adietp
Stálice 53 příspěvků 7 inzerátů 24.07.19 10:02

@Jitul.kaaa9 No vidis, tu o radu nizsi jsem prave poptavala a napsal mi, ze nema… :cert:

Videochuvicku bych preferovala, prcek ma silny reflux a obcas se tise zajika, takze video uprednostnuji.

Dekuji za tip, jeste pockam, zda se nekdo ozve s jinym vyrobcem.

Váš příspěvek
Reklama