Dětská toaleta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alena5555
Povídálka 17 příspěvků 20.07.19 13:07
Dětska toaleta

Ahoj,
Máte prosím někdo zkušenosti s detskou toaletou? Je to nočník, který vypadá jako klasické wc. Pomohlo to vašemu ditku pro odplenkovani?
https://www.mall.cz/…leta-1176511?…
Děkuji za odpovědi

Reakce:
Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 20.07.19 13:17

Zkušenost nemám. ale moje děti by na takový nočník nesedly první se bál záchodu takže vůbec a dlouho nám trvalo odplenkovaní a druhý se pomalu učí přes den moc to ještě nehrotím ale na nočník přes den chodí :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 13:53

Moje dítě zachránil tento nočník od kakání do plíny. Dcera v necelých 2 letech spolehlivě čůrala na nočník nebo i záchod s dětským prkýnkem a byla bez plen. Ovšem kakat odmítala, jedině do pleny. Scény hrozné a radši měla až zácpu, což jsem nechtěla, než by se vykakala na nočník. Ve třech letech mě napadlo koupit toto. Vybrali jsme spolu růžový, jsk přišel poštou, ssma si sedma, řekla ať odejdu z místnosti a normálně se vykakala 8o. Po 14 dnech začala kakat na normální záchod. Prosím anonym.

Janli
Echt Kelišová 9885 příspěvků 20.07.19 21:25

Kupovala jsem podobný a díkybohu za něj. Dcerka klasický nočníky nesnášela, tlačily ji. Pak jsem koupila nočník Kachnu a byla super. Já to doporučuju.

Váš příspěvek
Reklama