Reklama

Chuvicky vyrobene v Canade

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 01.07.09 00:19
Chuvicky vyrobene v Canade

Ahoj chci se zeptat nekoho kdo leta do CR z USA,Canady nebo jinych zemi s odlisnym napetim v zasuvkach nez v CR.

Letim s malou pristi mesic a chtela bych si vzit s sebou sve chuvicky koupene a pouzivane v Canade,jen nevim jestli se daji v CR pouzivat s menicem napeti,jestli to bude fungovat a jestli se neznici.
Jedny uz jsem tam takhle znicila -nepouzila jsem zadny menic napeti :roll:

Vzdy jsem je mela v CR pujcene,ted uz nemam od koho..
 Diky

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >