Chybí mi ex? co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 21:36
Chybí mi ex? co s tím?

Ahoj všem. Předem se omlouvám, že budu znít jako zhrzená bejvalka, ale bohužel nevím co s tím už…Před 4 měsíci jsme se po 4 letech vztahu rozešli s bývalým. Přišel domů z práce v den mého povýšení v práci, na které jsem čekala půl roku, položil na stůl třicet tisíc co si u mě napůjčil a řekl mi, že neví co chce, a že mám jít ke své mámě a dáme si pauzu. Ubrečená jsem zrušila oslavu s kamarády, kteří už na nás čekali v restauraci a v noci se stěhovala k mámě. Po týdnu jsme se sešli a řekl mi, že se mu bezemě spí líp, a já že se teda rozejdeme a on, že to byli skvělí 4 roky, že kdyby věděl jak to mezi náma dopadne, tak jde i tak do toho znovu, že si chce užívat kamarády, a že mě už nemiluje, ale pořád má rád, dokonce jsme se i v autě líbali a oba brečeli. Domluvili jsme se, že než si najdu byt, protože u rodičů se to nezvládalo, tak si nábytek apod. nechám u něj. Než jsem se odstěhovala úplně tak jsme si sem tam psali, když jsem se týden neozvala tak dokonce mi napsal, že se ani neozvu apod. V den stěhování (3 týdny od rozchodu)jsem přišla do bytu, tam rozválená postel, skleničky ve dřezu, on přišel hned po mě, já se zeptala jestli tam někoho měl? on že kolegyni z práce z týmu, že je hubenější, starší, že staví barák, a že to už pár dní trvá, bohužel emoce to neudrželi a vrazila jsem facku s pláčem, jak mi to mohl udělat, facka se mi vrátila a my se poprali…Moje stěhování dořešil táta a kamarádi a já jela do nemocnice na pohotovost. Měla jsem fialovou ruku, obří modřinu od rány na břiše a rozkousnutý ret celej od krve. Bylo mi na nic. Den před Vánoci jsem to nedala, psala si snim a on mi furt psal o ní a psal mi jak je lepší jak já apod. Opila jsem se, a poslala ho přes zprávy s ní do patřičných míst. On mě zablokoval psaní zpráv na fb, a nastavil si fb tak, že vidím jen veřejné věci a fotky kde jsme spolu, proto jsem si ho nesmazala z přátel, na ig jsem zrušila si sledování, abych ho neviděla. Na silvestra jsem začala flirtem s kamarádem, k sexu nedošlo, ale vypadalo to, že by možná jsme se časem dali dohromady..čím víc jsme flirtovali, tím víc jsem si ujasnila v sobě, že chci být jen kamarádka…v době kdy jsem si to ujasnila začal za mnou pálit kolega z IT, pak jsem zjistila že má rozjetých víc slečen…ještě před 14 dny jsem kličkovala mezi těmito dvěma…teď nechci ani jednoho a oba jsou kamarádi, jenže pan bývalý mi od začátku ledna začal z ničeho nic likovat fotky na fb a ig. Před 3 týdny jsme si psali, protože jsem nemohla najít knížku, tak jsem se mu ozvala a byla to 2 hodinová konverzace po smskách a slohy..vyloženě on psal furt s otazníkem, já bez…Na konci mi napsal dobrou noc holko, takhle mi řikal holko…V pondělí tento týden jsem se dozvěděla, že s tou hvězdou z práce se budou sestěhovávat do bytu po babičce, kam jsme měli jít spolu, a přes týden budou tam a o víkendech u ní na baráku. Včera mi napsala jeho máma e-mail,( nikdy jsme neměli takový ten vztah chození na kafíčka apod., vždy jen nedělní obědy a maximálně řešení vánoc a dárků k narozeninám), že dostala knížku a ví, že toho spisovatele čtu, a že mi jí strašně ráda nechá…začínám mít z toho pocit, že jim chybím…tu novou asi už představil, ona kouří a má hypotéku, a oni nesnáší kuřáky a vždy řikali bývalému, že jestli si někdy veme hypotéku tak ho vydědí…takže jim asi nesedla…nebo nevím? Bohužel už jsem si myslela, že jsem v pohodě a celý tento týden, každý den brečím a strašně mi bývalý chybí…přitom mi moje okolí říká, jak vypadá teď líp, že mám i hezčí byt…je pravda, že se cítím líp, svobodněji, dokonce jsem začala běhat a chodím na závody…to by mě ještě před půl rokem nenapadlo…nevím co mám dělat…nechci furt na něj myslet, užírat se tím a brečet…už to bude zachvíli půl roku co spolu nejsme…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kajuli
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 01.03.19 21:50

Děvče… Já to dočetla po pasáž kde jste se poprali. Chlap, co sáhne na ženskou, a dokonce tak, že musí jít kvůli tomu na pohotovost není chlap.
Vezmi rozum do hrsti a zpřetrhej veškeré kontakty. Ať se má třeba nejlépe jak umí, tohle není kvalitní člověk a nikdy nebude.

Kolik ti je?

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 21:52

@Kajuli bude mi 25, já vím, že jsem mladá a očividně i blbá, ale byl to můj třetí vztah…bohužel nejlepší, plánovali jsme i svatbu, ve všem jsme si hrozně rozuměli, v květnu nastoupil do nové práce a začal se měnit…

Horká.cokolada
Stálice 60 příspěvků 01.03.19 21:57

Je super, že máš koníček. Začni se věnovat sama sobě, běhej na plno, závoď, chod ke kadeřnici, cvic a mu se neozyvej. Vubec. Nedelej ze sebe nanynku. Pokud spolu máte být, tak si Tě najde a budete spolu.

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 22:00

@Horká.cokolada já se mu už neozývám, bylo to jednou a to jen kvůli knížce, protože jsem jí nemohla najít a pak si vzpomněla, že jí má kámoška už delší dobu, ještě před rozchodem půjčenou…nečekala jsem, že se vyvine konverzace dál, dokonce mi napsal, že je vidět, že jsem hrozně zhubla podle fotek na fb.....on mi psal jednou začátkem ledna, že jsem v bytě zapomněla boty, ale to jsem ho odpalkovala jen tím, at je hodí ke mě do práce a předá kolegovi…

Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 01.03.19 22:03

Nejlepší lék na tyhle neduhy je prostá blokace v telefonu. Zablokuj ho, ignoruj a časem to preboli. Proč bys chtěla chlapa, kterej je schopnej tě zbít tak, že skončíš na pohotovosti, notabene ještě že se perete navzájem a nevi, co chce. Vykašli se na něj a věnuj energii tam, kde to má smysl.

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 22:14

@Azeretereza nejhorší je, že celej vztah žádný sklony k nějaký bitce nikdy nebyli…až prostě přitom stěhování :/

KaNaKaNa
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 22:21

Jsi ted tonouci co se stebla chyta. To ze ti lajkne fotky, nebo ze si chvili pisete, vystrihne kompliment atd dela tak maximalne protoze ma vycitky svedomi. I jeho mamce je za nej trapne a je ji te lito. Je to tezke, ale ver ze cas vse zahoji a i kdyz se ti to ted nezda tak jednou se tomu uz jen zasmejes. Zazila sem v podstate to stejne…

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 22:33

@KaNaKaNa asi něco na tom bude.....jenže proč to dělá? přítele co jsem měla před ním, tak prostě šup všude mě smazali, a už jsme si v životě nenapsali…mě překvapuje, že prostě mi hodí like, dokonce i mím kámošům…když jsme spolu byli sotva něco liknul, teď likne kámošce i fotku kočky…kamarádi z něj maj srandu, že snad se přihlásil na mistrovství světa v počtu daných liků…jeho mamka, mě opravdu překvapila, myslela jsem si, že už se nikdy neozve, jak jsem psala, neměly jsem uplně kamarádský vztah, ale nic proti ní jsem neměla.....i jsem si myslela, že mám status ty bejvalky co se jí porvala s jejím malým chlapečkem…najednu stranu si furt říkám, že prostě ten rozchod a všechno nějaký důvod má, kdokoliv mi věštil, i když vím, že by na to člověk tak věřit uplně neměl, tak tam mám manžela a dvě děti a letos ho mám potkat…třeba se tomu opravdu za pár měsíců zasměju, protože příjde někdo z koho si víc posadím na prdel…kdo ví…

KaNaKaNa
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 22:42

Vi ze ti ublizil, vi ze ten vztah zkazil. Je to trosku neco jinyho nez kdyz se dva rozejdou treba po vzajemne dohode. Tady za rozchod muze on. Pokud je aspon trosku normalni tak je mu te lito a ma vycitky za to co ti udelal. To je odpoved na to proc lajkuje kdesi cosi…nehledej v tom ze by te chtel zpatky. Kor kdyz pises jak to ma s tou novou-stehovani, predstaveni rodine. Je to drsny, ale smir se s tim ze je to konec. A urcite na tebe ceka nekde nekdo lepsi ;)

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 22:49

@KaNaKaNa asi na tom něco bude, on byl vždycky hrozně hodnej, i jak jsme si psali tak to bylo jak dva známí co se rok neviděli a psali si co je nového, asi vyloženě chce být za dobře a mít čištější svědomí…tohle jsem asi potřebovala číst, nenalhávat si, že mu chybim, a že doleze…nejhorší je, že kámoši si myslej, že jim to tim sestěhováním krachne, budou spolu doma, v práci, neustále, a že pak doleze…že dělá na okolí jak je šťastnej, ale uvnitř, že neni…

KaNaKaNa
Povídálka 36 příspěvků 01.03.19 23:00

Mas hodne kamarady, chteji te videt stastnou. Bohuzel na to jdou dost nestastne, coz je ale prirozena vec kterou dela kazdej. Kdyz te ,,uchlacholi” recma o tom, ze se tvuj ex k tobe vrati, ze takto urcite neni stastnej, tak na tobe urcite pozoruji alespon docasnou ulevu. Delala bys to stejne-kdyby ti kamaradka ,,brecela” na rameni. Rekla bys ji ,,neboj, on si uvedomi a jeste prileze”. Moji pratele delali totez, dnes je to 6 let a jeste teda nedolezl :D Ale take sem nejaky cas cekala, pak uz ne, pak uz sem si na nej ani nevzpomnela a dnes sem vdana za lepsiho a mam dite 8)

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48373 příspěvků 01.03.19 23:07

Asi ti dal prez hubu malo :think: .Nevim proc se ti styska po nekom kdo te podvedl,vyhodil,vzapeti se nastehoval k jine a mezitim ti stihl rozbit hubu.Takovych najdes urcite hromadu, neni treba zoufat

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 23:12

@KaNaKaNa to je bohužel pravda, taky jsem to dělala :/ hold to chce čas a víc běhání :)

Anibuod
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 23:13

@dalmatinka 123 protože vzpomínám na ty hezký věci a furt mi v hlavě visí Proč? Co se stalo, že to takhle skončilo :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama