Chybí mi zážitky :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 15:29
Chybí mi zážitky :-(

Nevím ani jak se přesně vyjádřit… S manželem jsme spolu 5 let. Milujeme se, smějeme se spolu, nehádáme se, o děti a domácnost se staráme společně, peněz není na rozhazování, ale na běžný chod a nějakou věc navíc to stačí, ALE…!
Chybí mi něco víc :-( On nebyl nikdy romantik, nikdy nebyl iniciátorem nějaké aktivity, že by řekl " pojď, zajdeme do kina" apod. Vždy bylo na mě, on se podřídil( tím myšleno ve všem ať už návštěvy, nákupy, práce na domě, kino atd.) Těch 5 let mi to docela vyhovovalo, že se dělalo „co chci já“ a mu to vyhovovalo, protože nemusel nic vymýšlet(je to flegmatik).Ale zapadly jsme do takového stereotypu co mu vyhovuje, ale mě ničí. On chodí do práce, na ryby a domů. Nikam nechodíme, ani na výlety, ani si spolu posedět, kino nebylo snad dva roky…prostě nic. Jen domů a max k jeho rodičům a vyřídit něco ve městě.
No abych to shrnula, chybí mi, že když se podívám zpětně, nemám na co vzpomínat… žádné zážitky, žádné fotky, jen stereotyp :-( Dolehlo to na mě, když je teď v Lidlu ta akce, za 199kc vlakem po republice, tak sem mu navrhla, že bychom mohli do Prahy, pochodit si ji, Udělat pár „romantických fotek“ z Karlova mostu, zajít i do nějakého velkého rybářství nebo na něco co ho baví a odpověď??? „Hmmm to mě moc nebere“… a donutit ho a dívat se na otrávený ksicht se mi nechce :-(

Otázka zní… ani nevim :-( Blbě řečeno : Jak to udělat, aby se mnou chtěl jezdit na výlety a aby nebyl takový pecivál a vnesl do toho i vlastní iniciativu??? Vždyť mně by stačilo blbý zoo 2× do roka :zed:

Podotýkám, že sme se o tom už mockrát bavily, vždy jen mlčí, maximálně řekne já vím a běží to tak dál… :(
Omluva za anonimitu, švagrová nemusí vědět vše :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 25.10.14 15:33

Byl takový vždy? Pokud ano, nechtěj po něm zázraky, už ho prostě nezměníš. A rada? Najdi si na takové aktivity někoho jiného, kamaráda, kamarádku.

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 25.10.14 15:34

Tak zkus jezdit sama, třeba si pak uvědomí o co přichází..mě by teda mrzelo, kdyby drahý jezdil někam sám..a já to nemohla prožít s ním :srdce:

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 25.10.14 15:35

Starého psa novým kouskům nenaučíš. Když sama říkáš, že ho to nebavilo nikdy… :nevim:
Počkat na krizi středního věku, jestli ho pak nezačnou výlety bavit :-)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15987 příspěvků 25.10.14 15:38

Zacni jezdit sama ci s nejakou kamardakou. Jemu to takto vyhovuje, nepredelas ho.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.10.14 15:41

Zkusila bych na výlety zlanařit nějakou kamarádku. Buď se časem hecne a taky to zkusí, nebo bude sedět doma a spokojeně koukat do zdi. Nebo půjde na ryby, děti si můžete střídat, jednou vejlete, jednou ryby :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 15:41

Dobrý den Maminko,

já děti ještě nemám a vlastně ani manžela, ale přítele ano. A měla jsem toto stejné (bez žádných zážitků). Několikrát jsme se o tom s přítelem bavili, ale vždy zůstalo jen u slibů, tak jsem to vzala do vlastních rukou.
Vím že to mám lehčí, když nejsem ještě maminka, ale určitě máte někoho kdo pohlídá. :)
Začala jsem drobnosti, když přišel domů - byla připravená romantická večeře- následně jsem si ho dotáhla do koupelny a umyla - masáž - nějaké dovádění v postýlce ;)
Když byl štěstím bez sebe -tak jsem navrhla, že by jsme mohli příští týden do kina. Slíbil, ale druhý den zapomněl. Po týdnu co bylo slíbeno kino, jsem se oblékla a při otázce, kam se tak krášlím - jsem odpověděla do kina (jak jsme se domluvili) - přítelovi to bylo trápné, že zapomněl, ale do kina jsme šli. A po každé co mu připravím hezký večer, kdy se věnuji jen jemu ( zejmena sexuálně), tak někam vyrazíme- pár měsícu jsem si o zažitek musela říkat a postupem času? teď vymýšlí kam vyrazíme a co podnikneme.

Je to něco za něco…Ale naučila jsem se jedno, že když něco chci, tak něco musím dát. A nebudeme si nahlávat, když se oživí sex, tak je v hrsti.

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 25.10.14 15:43

Vyraž s kamarádem. Buď bude rád, že nemusí, nebo začne žárlit a příště tě vytáhne on. 8) Nebo s kamarádkou, pokud nechceš riskovat. Ovšem bohužel to neřeší společné zážitky, ty jsou podle mě ve vztahu hodně důležité. :| Co aspoň spolu vařit? Na nějaký kurz by nešel? A když ses ho zeptala, co by tedy dělal, tak mu to takhle maximálně vyhovuje?

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 25.10.14 15:45

Jo počkat, vy máte děti, to jsem přehlédla…
To s nimi nechodíte na výlety? Chudáci děti, kolik jim je? :nevim: To je to nejlepší, na co vzpomínám.

kam2
Závislačka 3519 příspěvků 25.10.14 15:45
@Anonymní píše:
Dobrý den Maminko,

já děti ještě nemám a vlastně ani manžela, ale přítele ano. A měla jsem toto stejné (bez žádných zážitků). Několikrát jsme se o tom s přítelem bavili, ale vždy zůstalo jen u slibů, tak jsem to vzala do vlastních rukou.
Vím že to mám lehčí, když nejsem ještě maminka, ale určitě máte někoho kdo pohlídá. :)
Začala jsem drobnosti, když přišel domů - byla připravená romantická večeře- následně jsem si ho dotáhla do koupelny a umyla - masáž - nějaké dovádění v postýlce ;)
Když byl štěstím bez sebe -tak jsem navrhla, že by jsme mohli příští týden do kina. Slíbil, ale druhý den zapomněl. Po týdnu co bylo slíbeno kino, jsem se oblékla a při otázce, kam se tak krášlím - jsem odpověděla do kina (jak jsme se domluvili) - přítelovi to bylo trápné, že zapomněl, ale do kina jsme šli. A po každé co mu připravím hezký večer, kdy se věnuji jen jemu ( zejmena sexuálně), tak někam vyrazíme- pár měsícu jsem si o zažitek musela říkat a postupem času? teď vymýšlí kam vyrazíme a co podnikneme.

Je to něco za něco…Ale naučila jsem se jedno, že když něco chci, tak něco musím dát. A nebudeme si nahlávat, když se oživí sex, tak je v hrsti.

No super, takže rada je ať zakladatelka preblafne muži ptaka a v nejlepším se ho zeptá, zda s ni nepojede vlakem do Prahy?? :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 25.10.14 15:47
@kam2 píše:
No super, takže rada je ať zakladatelka preblafne muži ptaka a v nejlepším se ho zeptá, zda s ni nepojede vlakem do Prahy?? :mrgreen:

U nás by to fungovalo velice dobře, touhle radou podle mě ještě nikdy nikdo nic nezkazil. :lol:

Příspěvek upraven 25.10.14 v 15:48

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 15:48

@kam2 tak nějak :D

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17672 příspěvků 25.10.14 15:48
@kam2 píše:
No super, takže rada je ať zakladatelka preblafne muži ptaka a v nejlepším se ho zeptá, zda s ni nepojede vlakem do Prahy?? :mrgreen:

Taky mi to tak přijde. Něco za něco? Dost hnusné…
To zas vypadá, že chlapi jsou fakt zvířátka a já chci pořád věřit, že nejsou.

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 25.10.14 15:51
@kam2 píše:

fiha jsem si to uplne predstavila v akci. Tak to bych asi radši jela vlakem sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 15:52
Zakladatelka

No dokud nebyly děti tak to samozřejmě bylo lepší. Chodily sme spolu na ryby, zašli na večeři, asi 3× kino…nic moc, ale i tohle mi moooc chybí. Ale dá se říct, že takový byl vždy - neakční. To víte že je mi jasné, že ho nepředělám, násilím něco vynucovat nejde a ani to nechci. Jen nevím jak z toho ven, když on je spokojenej a já ne. S kamarádkama i rodinou jezdím sem tam. I s dětmi. A jeho reakce je, že je rád že nemuel jet on :-( Ani kapka lítosti. Přemáhá se, už když mu vyprávím jak sem se tam měla.

Anonimko - s tím sexem to není špatnej nápad. Jen si najít ten čas. Babičku máme jen jednu aktivní, ostatní dvě jsou jen v záloze, kdyby sme byly na pokraji smrti :-D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >