Chystáte se někdo rodit na Bulovce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1922
24.8.10 20:53

Chystáte se někdo rodit na Bulovce?

Ahoj.Chtěla jsem se zeptat,jestli některá z vás chce (bude) rodit na Bulovce?Já jsem tam rodila před 4ma rokama a nemusela jsem se registrovat,stačilo docházet ke konci těhu do poradny.Jenže to jsem chodila ke gynekologovi na Prosek,který nějakým způsobem spolupracoval s Bulovkou.Jsou to skoro 4 roky zpátky a já nevím ,jestli se něco nezměnilo.K onomu doktorovi už nechodím,tak nevím :nevim: .Teď jsou ty nemocnice po Praze asi dost vytížený a já na Bulovku chci.Byla jsem spokojená a máme tam dobrou a rychlou dostupnost autem,i když nejsme z Prahy.
Musely jste se na Bulovku registrovat?Už jsem ve 4tým měsíci a nechci to prošvihnout(jestli už není pozdě :-( )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15672
24.8.10 20:55

V Praze se registruje od 14.tt. Takže doporučuju si tam zavolat nebo zjistit na netu, kdy registrují a dojít tam co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
24.8.10 20:58
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
24.8.10 20:58

registruje se, ja pujdu pristi tyden, rodila jsem tam letos v lednu, takze to spachame znovu tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
24.8.10 20:59

Až teďjsem si všimla,že podobný dotaz už tu je :zed: :oops: :oops: :oops: ,ale pořád nevím,jestli je nutné se registrovat.Nemáte někdo popř. tel. číslo ,kam bych mohla zavolat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17972
24.8.10 21:02

Rodila jsem tam loni v listopadu.
Registrace je bezpodmínečně nutná… a pokud jsi ve 4. měsíci, mám obavy, že termín už jsi prošvihla, bylo to nějak začátkem 12. tt. Najdeš to na jejich webu.

Příspěvek upraven 24.08.10 v 21:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
24.8.10 21:02

hkac-díky moc za ty stránky,moc mi to pomohlo :kytka: .Musím to tedy zařídit co nejdřív.Když já mám furt na všechno dost času :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
24.8.10 21:43

Ahoj,
já tam rodila před rokem pokud se nic nezměnilo, tak tě alespoň potěším, že registrace je otázka pár minut (na rozdíl třeba od Krče před třemi lety…)
A přidám se k holkám, doporučuji tam zajít co nejdřív. A pokud by ti to vyšlo, tak doporučuji i chodit tam na cvičení k paní Šimánkové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
24.8.10 22:55

A nevíte někdo,jestli by mohl místo mne k registraci manžel? :?: Já se teď 14dní nedostanu z práce.Nebo aspoň tel. číslo,kam bych si mohla zavolat a zeptat se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
24.8.10 23:06

Číslo určitě najdeš na jejich stránkách, takže se tam zkus zeptat. Loni registracer probíhala tak, že si opsali nějaké údaje z průkazky (+ možná i z OP) a bylo hotovo. (V Krči před dvěma lety chtěli znát snad i manželovo číslo bot :roll: ) Manžel si k vůli tomu bral dobolenou, že bude hlídat mladší (čekala jsem, že to bude probíhat podobně jak v Krči) a kdybych věděla, že to bude takhle rychle, tak jsem ji vzala s sebou v kočárku na výlet :wink: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17972
25.8.10 11:25
janet9 píše:
A nevíte někdo,jestli by mohl místo mne k registraci manžel? :?: Já se teď 14dní nedostanu z práce.Nebo aspoň tel. číslo,kam bych si mohla zavolat a zeptat se?

To Ti nejlépe řeknou tam, ale minulý rok to možné nebylo. Musela jsem tam osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3200
25.8.10 11:31

Ahoj,taky jsem před rokem měla rodit na Bulovce a byla tam registrovaná..ale nevzpomenu si od kdy.Aasi tam budeš muset osobně..já jsem tam nakonec nerodila a jsem ráda,když jsem tam byla v poradně tak mi řekli,že jestli nezačnu sama od sebe rodit příští středu tak se mám jít do jíné porodnice,jelikož se tam bude v tu dobu malovat a porod.sály se zavřou.. :roll: tak to byl teda fakt bezva přístup :evil: a já jsem přenášela a rodit jsem nezačala..nakonec jsem porodila v Neratovicích kde to bylo super!! :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6243
25.8.10 13:56

Ahoj, já na Bulovce rodila loni v říjnu a registrovala jsem se hned ve 12 týdnu. Musí se tam osobně, ale jde to rychle. Držím palce, ať tě ještě vezmou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
25.8.10 18:31
kecačka píše:
Ahoj,taky jsem před rokem měla rodit na Bulovce a byla tam registrovaná..ale nevzpomenu si od kdy.Aasi tam budeš muset osobně..já jsem tam nakonec nerodila a jsem ráda,když jsem tam byla v poradně tak mi řekli,že jestli nezačnu sama od sebe rodit příští středu tak se mám jít do jíné porodnice,jelikož se tam bude v tu dobu malovat a porod.sály se zavřou.. :roll: tak to byl teda fakt bezva přístup :evil:

Nedělej si iluze, že je v rámci malováni v jiných pražkých porodnicích lepší přístup.
Ten, kdo má termín do malování, tak tomu to vždycky podaj takle, mnohdy i hůř… :evil: (někteří se to třeba dozví i až když přijedou k porodu do porodnice, kam předtím chodili do poradny. Prostě jim to zapomenou říct… :-? )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3200
25.8.10 18:57

Brontiku,to je fakt,jednou jsem byla Na Bulovce nahoře kde jsou porodní sály na monitoru a přivezli tam maminku,která semnou c hodila do poradny,tudíž tam musela být registrovaná,no,prostě začala rodit a oni jí nechtěli vzít,že maj momentálně plno,hustý co? :pankac: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat