Ciká nasilu

1089
30.6.06 01:26

Ciká nasilu

:D Máme fest problém :D
Náš syn (skoro 2r) ciká nasilu. Vôbec som ho neučila na nočník, ale ako začalo byť teplo, zvykol si dávať dole plienku a cikať po kvapkách na každom kroku (doslova). Vždy zo seba vytlačí pár kvapiek, povie CIKAU a zas tlačí. A takto to ide dookola, kým mu nedám plienku (a na ňu nohavice, aby si ju nedal zas dole). Čo s tým? Je to normálne? Začal objavovať ovládanie cikania? Robili to aj vaše deti? Nemôže mu to tlačenie nasilu nejako ublížiť?
Dík za všetky odpovede! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1230
30.6.06 07:49

Ahoj schamka.
Osobnu skusenost este nemam, ale pises, ze si ho na nocnik neucila, tak skus ked to bude robit prisunut nocnik a chvalit ho, ked sa trafi. Myslim si, ze ublizit mu to nemoze(myslim to cikanie nasilu, nie nocnik :) ), podla mna objavuje svoje telo a tesi sa, ze ho dokaze ovladat. Ked mu to zovsednie, tak to prestane robit.
p.s. drzim palce k mimisovi c.2 :lol:
kaktus z kvetnatok 2005

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
30.6.06 08:27

Ahoj

Michal začal dělat úplně to stejný… dělá to vyloženě naschvál… pokaždý když ho rozbalím zatne břicho a tlačí a tlačí, dokud aspon kapku nevytlačí.. pak je spokojenej a řehtá se… Já nemyslím že mu to může ublížit… na nočník jsme zatím nezkoušeli, nechce na něm vůbec sedět a řve:o( taky mě děsí to že čůrá třeba 8× do hodiny… když je v bazénku tak nestačím prostě zírat jak často… možná je to i tím že docela dost pije… ale zatím to neřeším.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
30.6.06 18:29

Kamarádka začala taky docela pozdě 2r a 2m, malá radostně čůrala co pět minut, a naučili se venku na bobku. Po pár dnech ji to přestalo bavit a čůrá v normálnějších intervalech. Nevím, jak to teď mají s nočníkem, ale v bazénu čůrají „všichni“ často.

cífka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.06 18:48

Nic si z toho nedělejte, Luky to dělal taky, než začal plně používat nočník a teď dělá ještě horší kousky.Bez plen jsme tak od dubna a v březnu nám takhle ťapkal po bytě a učůrával všude.Teď pro změnu chce tuhle čůrat do přívěsu u auta, tuhle mi přišel s pindíkem v plastové láhvi-mami-čuram-povídá-já v tu chvíli nevěděla,jak mám zareagovat.Probírala jsem s manželem,jestli máme normální dítě, jestli nemáme nějakého vyvrhela,protože nikde to neviděl a já pro změnu nikde neviděla dítě,které by chtělo čůrat takhle nemožně-taky třeba do tatrovky,ale venku u příbuzných na zahradě chce zase čůrat jen k sousedům přes plot…Prý je to v tomhle věku normální. :oops:
laura

• Citovat
  • Upravit
1468
30.6.06 19:30

Ahoj.

Hlásíme se do klubu. Bez plíny Radim učurává každou chvíli. Po posazení na nočník ani náhodou. Vyčkávám, co se bude dít dále. Nočník máme v plánu zvládnout do zimy a narození fazolky. Ještě máme čas. :wink:

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
1.7.06 23:40

lukášovi je 13 měsíců a při koupání ve vaně před týdnem zjistil že když zatlačí tak čůrá :idea: Takže od té doby tlačí až vestoje kadí, je to fakt super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
6.7.06 22:26

Baby dik! Tak budem to cikanie predychavat, snad to prejde… robi to aj na nocnik, ked sa ho spytam, ci sa mu chce cikat, tak tam s nadsenim ide a tlaci :roll: ale sam na nocnik este nechodi…
Diky este raz! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama