Cíl v době kovidu

9669
15.1.21 23:01

Cíl v době kovidu

Tak jsem si dneska říkala, že si budu muset dát nějakej soukromej cíl, na kterým začnu pracovat, jinak mi normálně regulérně v týhle době j..ne. Už toho všeho mám plný kecky. Něco už mam vymyšlený ho, ale nechci vás zatím ovlivňovat, tak pište, co vy v tomto smyslu. Pak to probereme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2248
15.1.21 23:13

Cíl :think: pokračovat v životě. Rekonstrukce bytu, jdu k dalšímu titulu, pracujeme na dítěti, aktivně hubnu. Pro mě život nezamrzl covidem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
15.1.21 23:15

Můj cíl? Přežít do konce Lockdownu a nezbláznit se. A ještě tedy shodit posledních 10kg ze 30,co jsem nabrala během těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
15.1.21 23:18

Jsem trapná, mám jen jediný cíl, být šťastná a mít spokojenou rodinu, takže na tom budu pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5068
15.1.21 23:34
@majdalenka20 píše:
Jsem trapná, mám jen jediný cíl, být šťastná a mít spokojenou rodinu, takže na tom budu pracovat.

Já taky. Už se těším na konec Covidu, ale fakt že si i teď užívám každou minutu života s dětma… Cíl je udělat si fajn den. Dneska jsme malovali na cestovní kamínky, takže nejbližší cíl je někam je zanést :mrgreen:

Na zítra mám cíl jít si s dětma zasáňkovat, zahrát nějaké hry… :mrgreen: Mně tyhle malé cíle pro štěstí stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
15.1.21 23:44

Cíl??Vrátit se v únoru po nemocenské ke Covid pacientům na ARO a nenakazit se, zaběhnout do toho frmolu a znovu nezkolabovat. :palec:
Jinak nehrotit práci doma, chodit na procházky se psem, věnovat čas sama sobě a ne furt lítat s hadrem, prostě se naučit ventilovat těžkou práci v nemocnici něčím jiným než druhou šichtou doma.To je můj velký cíl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19108
15.1.21 23:45

Dneska manžel přišel s pozitivním testem a čeká nás deset dní izolace. Cíl mám - přežít to a nezabít ho… :mrgreen:. Workholik s rozdělaným projektem v práci, co nebude mít doma do čeho píchnout… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
16.1.21 00:08

@Limi123 Já mám zítra cíl upéct dceři dort k narozeninám, vyspat se po noční, vyprat a uvařit. Dnes se mi to zdá jako obrovský a nemožný cíl. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
@Janli píše:
Dneska manžel přišel s pozitivním testem a čeká nás deset dní izolace. Cíl mám - přežít to a nezabít ho… :mrgreen:. Workholik s rozdělaným projektem v práci, co nebude mít doma do čeho píchnout… 8o

Má tam manželku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715

@Janli Bude muset píchat do tebe. :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
16.1.21 01:39

Cíl je dodělat dům. Přežít ukrutnou zimu.. Mohla bych pokračovat. Ráno bývá cíl si dát tak silné kafe, aby mě nezabilo, ale postavilo na nohy :mrgreen: jedu na malé cíle, jsem nenáročná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
16.1.21 04:01

Chci zmenit obor, prace ve zdravotnictvi mam po lonskem roce plne zuby. Chci to i s rodinou prezit ve zdravi. A konecne zrekonstruovat byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
16.1.21 06:53

Mám jediný cíl. Abych tuto dobu přežila ve zdraví já a všichni moji blízcí.
To by mi opravdu bohatě stačilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16099
16.1.21 07:18
@majdalenka20 píše:

To není trapný, pro mě je tohle nejhezčí cíl na světě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12527
16.1.21 07:20

Mám spoustu cílů, které z osobních důvodů nemůžu prozradit, ale můj hlavní cíl je žít až do smrti… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat