Čím mazat rtíky v zimě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Clementine
Nadpozemská drbna 27303 příspěvků 26.11.10 13:47
Čím mazat rtíky v zimě?

ahoj maminky, čím mažete rtíky prckům v zimě? Já doteď ničím, mám jen krém Nivea do mrazu a větru na obličejík. Ale dneska jsem si všimla, že má na prochajdě jakési oschlé rtíky, tak jsem si uvědomila, jestli bych mu je ven neměla mazat…

Reakce:
momi33
Nadpozemská drbna 25324 příspěvků 26.11.10 13:49

Ahoj,já jsem loni malému koupila klasický balzám na rty bez vůně a příchuti,a mazala tím.V lékárně určitě poradí.

myšanda26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 13:54

Já teda mažu klasickým jelením lojem. Jednou jsem zkusila placentu s včelím voskem a vyhodila jsem to.

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15019 příspěvků 26.11.10 13:59

Máznu obě děti vždycky tím, čím sebe - balzámem na rty od Dr. Hauschky. Jinou kosmetiku nepoužívám, krémovat obličej budeme až v opravdových mrazech, když půjdeme ven na delší dobu - třeba na sáňkování.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 26.11.10 14:06

Ahoj. Marušce zatím nemažu, Anežka je mívá hodně suché a popraskané, mažu krémem Lovela, který jsem si koupila do porodnice na bradavky (a pak nepotřebovala). Je na ní napsané, že se dá použít i na popraskané rty. :palec:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17304 příspěvků 26.11.10 14:10

Máme jelení lůj Labello :wink:

Na obličej máme Hipp intenzivní krém Vítr a chlad

Příspěvek upraven 26.11.10 v 14:16

Jana206
Nadpozemská drbna 28239 příspěvků 26.11.10 14:11

Možností je hodně. Výborný je Bepanthen, vhodná je i kalciová mast.Potom na rty je možno použít i krém na popraskané bradavky z DM. Jinak máme malou tyčinku „jeleního loje“ bez příchuti. Jde o to rty promastit, drahá kosmetika mi připadá zbytečná. Nebo dětský balzám z lékárny okolo 30 kč.

Krém do větru a mrazu používáme, staršímu se udělal lišej, dostal od dr. mast s kortikoidy a až se to vyléčí, vyloženě doporučila mazat. My jsme ale mazali.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23462 příspěvků 26.11.10 14:32

Vítek má po poslední rýmě rty hodně popraskaný a odmalička trpí na suchý rty, takže doma namažu infadolanem a venku potom přemazávám svým hellem, momentálně medová vůně. Na opary a podobný problémy naštěstí netrpím. Infadolanem mažu občasi tvářičky. Jinak je mažu hippem do větru a mrazu.

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 26.11.10 15:37

V kapse sice nosím nějaké Labello,ale kluky skoro všechno na rtech štípe,kromě Bepanthenu(mast),tak mažeme jen tím.Už to dělám i já,hojí hrozně rychle a na horách na to ještě něco s UV filtrem.

Clementine
Nadpozemská drbna 27303 příspěvků 26.11.10 17:08

Díky, no já si právě říkala, jestli ty naše labella a hella a astridy jsou vhodné i pro miminka, přece jen předpokládám, že sotva ho namažu, ocucá to nebo ošmatlá coby neznámou věc.
Ale poradím se v lékarně, to je fakt… momi 33, to mě nenapadlo :oops:

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 26.11.10 17:11

Mi to právě v lékárně poradili,že Bep.je i na bradavky,tak by v běžném množství mimču neublížil…Což některé ty tyčinky štípou i mně a hodně voní,kdoví čím :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 28239 příspěvků 26.11.10 20:35

Mám pocit, že Bepanthen je i tyčinka na rty. Viděla jsem ji na netu a chystám se ji koupit, podle ceny teda :mrgreen: Jinak bych na dítě nenapatlala nic, co je navoněné a s příchutí. Taky to nemám ráda. Jediné, co snesu, je nějaká bylinková pomáda - heřmánková, měsíčková.

Ale stejně si myslím, že na promazání stačí obyč jelení lůj v malém balení, na problémy Bepanthen.

Blanka S
Kelišová 5045 příspěvků 26.11.10 22:12

já používám značku LETI AT4 máme atopickou pleť dostala jsem typ od kožařky a můžu vřele doporučit :palec:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 29.11.10 01:01

ahoj, pouzivame alverde na oblicej, a diky za tipy zrovna resim co koupit na pusinu! ja trpim na opary, takze ji svym jelenim lojem od labelly mazat nechci:)
poradite prosim co pro 8 mesicni ditko? diky

kacafazolka
Echt Kelišová 9214 příspěvků 30.11.10 22:08

ahoj holky, posílám odkaz na výbornou věc s všestraným použitím pro děti, ale i dospělé.Opravdu je to účinné.Krémy atd.obsahují vodu a ta je v zimě nebezpečná jelikož při mrazu na pokožce ,,zmrzne" a kůže popraská a vysuší se.Tak snad vám to pomůže.Je to i pro alergiky takže :palec: :palec: :palec: :palec:
http://www.zdravionline.cz/…ina-pro-deti
jde koupit i levněji …126 Kč.. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama