Čím zvětšit folikuly?

361
11.2.20 01:56

Čím zvětšit folikuly?

Ahojte děvčata nevěděly byste mi poradit čím zvětšit folikul? To je totiž můj velký problém. Už deset let čekám a nic :nevim: Teď to budou tři roky v reprodukčním centru, kde mi řekly, že mám malé AMH 0,76 a nerostou mi folikuly. Byla jsem 2× na ivf -poprvé s Gonalem 350 jednotek a byl jen jeden folikul na jedné straně :,( 27 mm a jinak tři malé 9 mm. Podruhé jsem šla do dárkyně 6 embrií ale Et ani Kety se nechytili ani jedno :,( nevím zda mám jít do třetího ivf. Clostilbegyt jsem brala předtím 2× s vždy mi udělal cystu tak nevím už co mám dělat :,( děkuji za rady. :hug: Pavla :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13577
11.2.20 07:57

@Papaja32 Pokud ti není přes 40, tak máš AMH opravdu nízké a sama s tím nic neuděláš. Pokud ti přes 40 je, není moc divu, že moc nerostou… Bohužel v kombinaci s tím, že nevychází ani darovaná embrya, tak se toho moc nedá dělat než to zkoušet znovu a znovu.. Imunologická vyšetření máš za sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
11.2.20 09:29

@Litta je mi 33 let, imunologii, laparoskopii mám v pořádku jen neroste folikul. Mám doma 13 letou dceru a bohužel druhé v nedohlednu už jsme snad zkusily vše a nic :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
11.2.20 09:31

@Litta to zkoušet znovu a znovu moc nechci, protože už takhle jsme za to daly asi skoro sto tisíc a výsledek žádný :,( to je jak házet do kanálu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13577
11.2.20 09:41

@Papaja32 Tak pokud je ti 33, dožadovala bych se více vyšetření. Moc toho sice neexistuje, ale možná tu imunologii proklepnout víc, nevím, co ti všechno testovali, ale může to být „blbost“, kterou bude stačit srovnat. Je totiž zvláštní, že by se nechytala ani dárcovská, pokud sliznice i jinak děloha vypadá OK! Po srovnání pak bude stačit jedno vajíčko. ;) Doporučuji Dr. Malíčkovou, ta je na to kapacita.

Příspěvek upraven 11.02.20 v 09:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
11.2.20 09:43
@Papaja32 píše:
@Litta je mi 33 let, imunologii, laparoskopii mám v pořádku jen neroste folikul. Mám doma 13 letou dceru a bohužel druhé v nedohlednu už jsme snad zkusily vše a nic :,(

Zkus caj od babi radnice v2 kámošce pomohl mela stejný problém do 3 měsíců byla těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
11.2.20 18:50

@Saynka moc moc děkuji už jsem si ho objednala tak snad pomůže :srdce: :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
11.2.20 19:29
@Papaja32 píše:
@Saynka moc moc děkuji už jsem si ho objednala tak snad pomůže :srdce: :hug: :mavam:

Myslím ze jo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
11.2.20 22:31
@Saynka píše:
Zkus caj od babi radnice v2 kámošce pomohl mela stejný problém do 3 měsíců byla těhotná

zázrak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama