Císařský řez podruhé

Anonymní
10.2.20 12:59

Císařský řez podruhé

Ahoj holky, snažilky. Brzy budu mezi vás taky patřit, chceme s partnerem jeste jedno miminko. Bohuzel u prvniho dítěte se vyskytly problémy a vlastně rodit jsem musela „císařem“. Budou ro tri roky. Vzhledem k okolnostem a pokud se podaří, (a verim tomu ze ano), otěhotnět, půjdu asi na plánovaný císařsky řez(rodila jsem předčasně…) nicméně, otázka možná trochu mimo, ale zajímalo by mě, jestli když žena jednou/poprvé porodí císařem, tak už „musí“ i podruhe? Nebo je to kravina, kdesi jsem ti četla…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
10.2.20 13:03

Je to kravina. Znám několik holek, které po sekci rodily přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18469
10.2.20 13:03

Nemusí je to blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 13:04
@ka2ka píše:
Nemusí je to blbost

tak díky, myslela jsem si to… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1265
10.2.20 13:35

To bylo za dob našich rodičů, že po CS další porody byly taky CS. Mamka měla císařský třikrát a pak už jí to nedovolili a podvázali jí vejcovody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 14:06
@Anonymní píše:
tak díky, myslela jsem si to… :mavam:

No, já měla císaře v 34. týdnu, rodila jsem dítě něco přes kilo a musím císařem i podruhé, právě kvůli tomu řezu, jak to bylo vedené, když to bylo dřív a malé. Prostě prý u těch, které jdou dřív, podobně, jako jsem já šla, tak se musí i druhé dítě císařem a taky trochu dřív. Nebudu ho moci donosit a porodit přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
1040
10.2.20 14:09

Me ho po druhe doporucili rovnou. Chtela jsem prirozene, rekli mi, ze kdyz byl prvni SC z duvodu nepostupujiciho porodu, je u druheho vysoka sance ze to bude stejne i u druheho. Nicmene me asi 3 tydny pred porodem zacala bolet jizva a diky tomu jsem sla na SC automaticky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama