Čípek 10-13mm ve 35.tt těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.08.18 18:24
Čípek 10-13mm 35.tt těhu

Ahojky holky, tak zase píšu. Lezim v nemocnici už týden, střída se všechno, občas kontrakce přes den, pak přejdou a je zase klid, čípek mám po tydnu10- 13mm pri nástupu byl 17-19..dostávala jsem ginipral, který teď už odmítám a chci jen magnesko, myslíte, ze týden do 36. Vydrzim s temahle stridavyma stavama? :,(

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 19:03

V 31tt jsem měla čípek 17mm, zastavovali mi porod. V 36tt jsem byla bez čípku a vydrželi jsme přesně do 38tt. Od 32tt mi říkali každým dnem porodite a vydrželi jsme ještě 6 týdnů. Budeš mít aspoň rychlý porod :palec:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.08.18 19:08
@Anonymní píše:
V 31tt jsem měla čípek 17mm, zastavovali mi porod. V 36tt jsem byla bez čípku a vydrželi jsme přesně do 38tt. Od 32tt mi říkali každým dnem porodite a vydrželi jsme ještě 6 týdnů. Budeš mít aspoň rychlý porod :palec:

Dekuju za uklidnění ,jen nevím ,koukaj na mě blbě ,ze už nechci ten ginipral a jsem jen na magnesku infuznim,ty kontrakce mám třeba hodku až dvě a pak se to uklidni , druhy den třeba pěkný grafy a další den znovu,tak jsem z toho taky taková špatná ,když nevím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 19:18

@Klaraslunicko gynipral se dává pokud vím jen jednou a pak už je škodlivý pro miminko. Teda pokud je to ta infuze co dávali i mě. Teď už si přesně nepamatuju jak se to jmenovalo. Mě bylo řečeno, že se může dát jen jednou a pak už nemůže. Ještě mi napichali kortikoidy, ale já byla 31tt. Taky mi dost tvrdlo břicho. Brala jsem velké dávky magneska a do 35tt poctivě ležela, pak už jsem začala trochu fungovat. Jsi už dobrý týden i kdyby jsi porodila, tak to prcek zvládne.

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.08.18 19:19
@Anonymní píše:
@Klaraslunicko gynipral se dává pokud vím jen jednou a pak už je škodlivý pro miminko. Teda pokud je to ta infuze co dávali i mě. Teď už si přesně nepamatuju jak se to jmenovalo. Mě bylo řečeno, že se může dát jen jednou a pak už nemůže. Ještě mi napichali kortikoidy, ale já byla 31tt. Taky mi dost tvrdlo břicho. Brala jsem velké dávky magneska a do 35tt poctivě ležela, pak už jsem začala trochu fungovat. Jsi už dobrý týden i kdyby jsi porodila, tak to prcek zvládne.

Ze je škodlivý ? Mě to tu dva doktoři řekli taky a dneska doktorka na mě asi koukala jakoze radši porodim nedonoseny miminko,než abych si znovu vzala tu hnusnou infuzi . Beru magnesko ,budu to muset zvládnout jen s nim

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 01.08.18 19:54
@Klaraslunicko píše:
Ahojky holky, tak zase píšu. Lezim v nemocnici už týden, střída se všechno, občas kontrakce přes den, pak přejdou a je zase klid, čípek mám po tydnu10- 13mm pri nástupu byl 17-19..dostávala jsem ginipral, který teď už odmítám a chci jen magnesko, myslíte, ze týden do 36. Vydrzim s temahle stridavyma stavama? :,(

http://www.porodnice.cz/…fuze-od-24tt

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 02.08.18 15:12

A co cerklaz, o té doktori neuvažuji?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >