Cipralex vyléčení

Anonymní
13.12.20 19:26

Cipralex vyléčení

Ahoj holky
Chtěla bych povzbudit 😪 😃
Je tady někdo kdo měl úzkosti a deprese a pomohl mu z toho cipralex? Popř. Za jak dlouho jste byli jako dřív.. Děkuji
Ještě bych se chtěla zeptat pokud jste brali prvně čtvrt pak půl a pak celou jaký byl přechod na celou

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.12.20 19:58

Přechod na celý prášek - neměla jsem žádné příznaky, jen si tělo, řekla bych více zvyklo, přizpůsobilo se, brala jsem to asi 6 měsíců a dobrala a nový už neberu vůbec. Pomohlo překlenout tu nejhorší dobu a odbourala jsem ten největší můj stres v životě, a tak nějak jsem se více uklidnila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 20:05

Cipralex mi pred x lety pomohl od panicke poruchy (ataky paniky). Nebrala jsem sest let nic a mrcha se vratila, neni divu v dnesni blbe dobe. Beru ho ted treti tyden pulku a je mi lepe. Mam k nemu ale na vecer jeste Tritticco. Tohle kombo jsem brala i tenkrat. Uzkosti jsou uz temer pryc. Ted jeste aby prestaly chodit ty ataky paniky, presrala jsem mit strach a tak.
Drzim palce, at je brzo lip. Ja s tim bojuju uz nejakej patek ale posledni mesic to vyl ocistec. Prvne jsem dostala to tritticco a pred 3ma tydnama cipralex k tomu. Prvne bylo zhorseni, ted uz si to seda. Pristi tyden mam zvysit cipralex na celou tabletu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 20:30

Cipralex beru druhý týden. První týden jsem brala půlku a teď čtvrtý den celý. No, je mi teď hůř, jak psychika, tak fyzicky - bolest hlavy, nevolnost. Musím to překlenout, věřím, že bude líp. Jo, beru taky Trittico 150, už roky.

• Citovat
  • Nahlásit
339
13.12.20 20:33

Cipralex jsem uzivala 5 let. Bohuzel po case prestal fungovat. A jen prasek nepomuze, ale i terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 20:46
@Anonymní píše:
Přechod na celý prášek - neměla jsem žádné příznaky, jen si tělo, řekla bych více zvyklo, přizpůsobilo se, brala jsem to asi 6 měsíců a dobrala a nový už neberu vůbec. Pomohlo překlenout tu nejhorší dobu a odbourala jsem ten největší můj stres v životě, a tak nějak jsem se více uklidnila.

To se hezky čte 🤩 👏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 20:49
@Anonymní píše:
Cipralex mi pred x lety pomohl od panicke poruchy (ataky paniky). Nebrala jsem sest let nic a mrcha se vratila, neni divu v dnesni blbe dobe. Beru ho ted treti tyden pulku a je mi lepe. Mam k nemu ale na vecer jeste Tritticco. Tohle kombo jsem brala i tenkrat. Uzkosti jsou uz temer pryc. Ted jeste aby prestaly chodit ty ataky paniky, presrala jsem mit strach a tak.
Drzim palce, at je brzo lip. Ja s tim bojuju uz nejakej patek ale posledni mesic to vyl ocistec. Prvne jsem dostala to tritticco a pred 3ma tydnama cipralex k tomu. Prvne bylo zhorseni, ted uz si to seda. Pristi tyden mam zvysit cipralex na celou tabletu.

Ahoj to je super že ti pomohl už jednou :*
Já budu navyšovat na celou za dva dny a docela mám z toho strach.. Mám k tomu neurol než nastoupí ten pravý účinek ale doufám že se z toho brzy dostanu a budu konečně fit.. Tohle už mám přes 3 měsíce a teprve 13 dní beru léky a nemůžu se dočkat úlevy :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 20:51
@Anonymní píše:
Cipralex beru druhý týden. První týden jsem brala půlku a teď čtvrtý den celý. No, je mi teď hůř, jak psychika, tak fyzicky - bolest hlavy, nevolnost. Musím to překlenout, věřím, že bude líp. Jo, beru taky Trittico 150, už roky.
ahoj takže neseš tedy špatně ten přechod na celou tabletku? Taky věřím že bude líp akorát mám chvíle kdy si říkám že už to fakt nedám..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 20:52
@Hvezda70 píše:
Cipralex jsem uzivala 5 let. Bohuzel po case prestal fungovat. A jen prasek nepomuze, ale i terapie.

Tyjo 5 let to já doufám že mi zabere nechám si ho na nějaký čas ale chtěla bych se z toho dostat a pak ty AD vysadit teda pokud to půjde takhle.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
13.12.20 20:57

@Anonymouz budu ti drzet palce. Ja mam.ad asi na cely zivot. Dvakrat jsem zkousela vysadit a vzdy se mi udelalo zle. Ale to urcite nemusi byt tvuj pripad, je plno lidi kteri uz ad brat nemuseli, ze se zalecili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 20:58
@Hvezda70 píše:
@Anonymouz budu ti drzet palce. Ja mam.ad asi na cely zivot. Dvakrat jsem zkousela vysadit a vzdy se mi udelalo zle. Ale to urcite nemusi byt tvuj pripad, je plno lidi kteri uz ad brat nemuseli, ze se zalecili.

No tak pokud by se mi udělalo taky pak zle tak bych je brala klidně hlavně abych byla v poho tohle přežívání je strašný a nechci se děsit toho co bude zítra ale těšit se na další den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
13.12.20 21:15

@Anonymouz rozumim ti. Ja mam ted tezsi obdobi a trochu se mi pritizilo takze se tesim az mi bude zase fajn. bez leku bych se asi uz davno zblaznila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.20 21:17
@Hvezda70 píše:
@Anonymouz rozumim ti. Ja mam ted tezsi obdobi a trochu se mi pritizilo takze se tesim az mi bude zase fajn. bez leku bych se asi uz davno zblaznila.

To chápu no tak držím palce ať je co nejdříve fajn 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 06:42
@Anonymouz píše:
ahoj takže neseš tedy špatně ten přechod na celou tabletku? Taky věřím že bude líp akorát mám chvíle kdy si říkám že už to fakt nedám..

Tak od třetího dne braní půlky se začaly projevovat vedlejší příznaky a celá tableta mě dorazila. Je to jak na houpačce. Chvilema je mi dobře, pak se zase sypu. V sobotu jsem byla doma sama, to bylo šílený. Ale držím se té naděje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 12:28

Zakladatelko, asi vydrz. Ja ted ttydnu tritticco a cipralex necele 3tydny. Ale beru teprv pulku. Cely zacnu az pristi tyden. Ale jak pises. Ten zacatek jak na houpacce. I jen s tim tritticcem mi bylo hrozne. Rekla bych, ze hur jak bez tech AD :mrgreen: Ale uz si to seda pomalu. Tohle si u toho brani pred lety nepamatuju, ze by mi bylo az tak psychicky hrozne z tech prasku. Ale je to den ode dne lepsi. Uvidim taky co udela orechad na celou tabletku. Ted jsem navysovala to tritticco, tak jsem nechtela navysit oboje dvoje zaraz. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat