Císař ostrava poruba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 14.10.10 07:56
císař ostrava poruba

:think: Ahoj přejí pěkné dobré ráno,chtěla bych se zeptat prostřednictvím diskuse za je tu nějaka mamina co těd někdy podstoupila cisaře v ostravě porubě, mě to čeka za 14 dní a mám stoho strašnou hrůzu a přitom mám už jeden cisař za sebou u toho prvního jsem se tak nebala jak u toho 2 a pak rada nějake info moc děkují amilie :mavam:

Reakce:
amilie
Kecalka 143 příspěvků 14.10.10 08:41
cisař v porubě

Ahojja už jsem jednou dneska psala ale chtěla bych se zeptat je tu nějaka mamina co mam za sebou 2 cisaře ja se za 14 dní chystam na planovaní cisař je zvlaštní že u prvního jsem strach neměla a to jsemk nevěděla co mě čeka a ted u toho druhého vím co mě čeka a mám sněho hrozný strach a jsem nervozni asi nějvíce mám strach s těch komplikaci co si tady neustala pročitam co všechno semuže stat mam stho přišerní strach tak bych byla rada kdyby se mi někdo ozval kdo to mam za sebou a zda byli nějake komplikace vím že každa jsem jina ale jen bych něco pro uklidnění moc děkuji

evinka001
Kecalka 288 příspěvků 14.10.10 10:31

ahoj, buď úplně v klidu, nemá cenu se stresovat přemýšlením co by kdyby. jednoho císaře máš za sebou, tak víš do čeho jdeš a z nějakých komplikací neměj strach, když nebyly u prvního, proč by měly být nyní. já mám za sebou čtyři císaře a taky nikdy žádné problémy nebyly. všechno bude určitě v pohodě :-)

amilie
Kecalka 143 příspěvků 14.10.10 11:27
císař poruba

moc děkují za odpověd, moc mě potěšíla ja mam stoh 2 oprvdu přišernou hruzu asi jsem pitoma pořad tady brouzda a čtu a nejhorší komplikacich a pak mam strach že se to stane i mi a třeba umřu nebo bude tam krvacení jsem hloupa ale ted jsem klidnější moc děkuji za odpověd :mavam:

evinka001
Kecalka 288 příspěvků 14.10.10 13:51

nemáš opravdu za co, já jsem taky vždycky měla strach ,že se něco stane, to má asi každá…

amilie
Kecalka 143 příspěvků 15.10.10 09:55
cisař poruba

Ahoj zdravím tě ještě jsem se chtěla zeptat měla jsi celkovou narkozu nebo jenom spinal ja jsem poprvé celkovou narkozu ze spinalu mam strach je možne si vybrat ? :think:

evinka001
Kecalka 288 příspěvků 15.10.10 11:19

měla jsem celkovou, spinál i epidurál,obojí je daleko lepší než celková

evinka001
Kecalka 288 příspěvků 15.10.10 11:20

a vybrat ti samozřejmě dají

amilie
Kecalka 143 příspěvků 16.10.10 16:40
cisař poruba

Ahoj ja mám s toho spinalu celkem strach, mám strach že se u toho pohnu jak mi to bude pichat jako že se třeba leknu jak ucitim tu jehlu stoho mam strach ja jsem u prvního cisaře měla spinal i narkozu a pravě jak mi to pichal tak jsem se trochu lekla te jehly a strašně mi nadal a ted mam strach

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >