Císařský řez cysta

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.6.22 08:14

Cisarsky rez cysta

Ahoj holky, byla jsem na druhotrim. Screeningu. Resili jsme moje neustale migreny a tak jsem mu rekla o mini cyste co mam na podvesku mozkovem je to asi 5mm, nic strasneho, dokonce mi rekli, ze ji mohu mit od narozeni a jsem sledovana, nic se nemeni a na vyndani to opravdu neni. No a muj doktor me zacal desit, ze mu musim pristi prohlidku prinest papiry, ze bude muset treba naplanovat cisare, aby nepraskla. A to sem sedela jak oparena. On me rodit nebude, ma do toho co mluvit? Samozrejme chci aby vse probehlo v poradku, ale zase ne zbytecne a ja byla ve strachu. Tak by me zajimalo, zda ma nekdo podobnou zkusenost / malou cystu v hlave a rodil spontanne? Nebo nekoho, kdo tomu rozumi. Od vcera nespim a mam strach :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
646
24.6.22 09:49

Ahoj já teda zkušenosti nemám, ale tvého dr. Chápu. Je to tvůj ošetřující lékař a má tě na starost. Nechce nic podcenit a já se mu nedivím. Přeci jen je to cysta na mozku! A porod vyžaduje pořádný tlak i do hlavy. Takže buď ráda, že ti do toho kecá, jak ty říkáš a nemá tě na párku. Mě má dr. Taky doporučila císaře. Jelikož mám za sebou už dva, díky komplikacím a obává se rizika ruptury dělohy, když se pokusím rodit přirozeně. A já jsem za její péči ráda. Rozhodně lepší přístup něž když se dr. Nestará, to pak zas ženské řvou a stěžují si na laxní přístup. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
24.6.22 09:51

Určitě jsi sledovaná někde na neurologii. Takže si myslím, že to musíš prokonzultovat hlavně tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
24.6.22 10:22

Tohle by měl posoudit neurolog nebo neurochirurg…stejně jako u kardiacek to posuzuje kardiolog zda mohou rodit normálně nebo bude lepší císař…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
24.6.22 11:37

Nemam zkusenosti primo takhle, ale u me resili tlak na operovana jatra. Takze asi obecny problem to je. V prvnim tehotenstvi mi na nich praskla „cysta“ uz mesic pred porodem.
Ano, jatra jsou hned u mimina, takze horsi. Ale prave u druheho se bali vseho a jedna z informaci byla ze prave kvuli tlaku aby ta operovana, i kdyz uz zahojena, jatra nepraskla nekde znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat