Císařský řez Praha - kde?

Anonymní
27.5.21 06:58

Císařský řez Praha - kde?

Dobré ráno. Jsem celkem čerstvě těhotná (proto anonym) a už nyní vím, že budu mít indikaci k císaři. Ráda bych slyšela vaše zkušenosti, kde jste měly plánovaný císařský řez a byly jste spokojené. Já osobně se nejvíc kloním k Podolí, ale jsem otevřená možnostem :)
Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2992
27.5.21 07:23

2× akutni a 1× planovana SC na Bulovce a spokojenost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
27.5.21 07:45

Ja Motol s jednovajecnymi dvojcaty a super, mela jsem epidural. Celkově asi za pul hodiny jsem byla už na jipce, jizva nádherná, přístup perfektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11150
27.5.21 08:02

Já měla plánovaného císaře a byla jsem spokojená u Apolináře. Tým milý, profesionální, a když netrávíš na sále hodiny - společná hekárna a porod mezi plentami jsou fakt pravěk - a jdeš rovnou pod kudlu, tak i to prostředí je fajn… mně se hrozně líbí ten barák :) Trochu jiná píseň jsou dětské sestry, ale to je celkem o lidech všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
27.5.21 08:14

U Apolinare, kdyz je vse v poradku, tak ti drzi dite u hlavy celou dobu, kdyz te siji po cisari. Dokonce nechaji dite prisat k prsu primo na tom operacnim sale behem siti. Tatinek muze byt u cisare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
27.5.21 12:41

Ahojky, ja rodila v Podoli, a spokojenost, super přístup na JIP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6354
27.5.21 13:03

2× CS v Podolí. Poprvé naprostá pohoda, paní anestezioložka super, JIP bez chybičky, dětské na 100%, podruhé naprostá katastrofa-učili se na mě řezníci a anesteziolog epidural zkoušel snad poprvé :-( JIP a dětské opěr bez chybičky
jinak za mě Podolí je bezvadný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat