Thomayerova nemocnice-porodnice 2021

26.5.21 21:50

Thomayerova nemocnice-porodnice 2021

Ahoj holky, jak jste byli spokojené s touto porodnicí? Za 3 měsíce mě to čeká a nemine 😂 😂 😂Děkuji 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.5.21 22:07
@slunicko101 píše:
Ahoj holky, jak jste byli spokojené s touto porodnicí? Za 3 měsíce mě to čeká a nemine 😂 😂 😂Děkuji 🙏

Porod před rokem a ano, co se týká gynekologie, porodu a piorodni péče o mě vše na 1*. Ale šestinedělí, především dětské sestry, to byla síla. Na ně se vybav velkou dávkou asertivity.

• Citovat
  • Nahlásit
26.5.21 23:01
@Anonymní píše:
Porod před rokem a ano, co se týká gynekologie, porodu a piorodni péče o mě vše na 1*. Ale šestinedělí, především dětské sestry, to byla síla. Na ně se vybav velkou dávkou asertivity.

Děkuji…Asi se začnu modlit, abych měla štěstí na dětské sestry 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
27.5.21 08:08

Ahoj, ja byla nadsena!! Rodila jsem loni v srpnu. Psala jsem i recenzi sem na emimino. Kdyztak se koukni i tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
28.5.21 09:27

@slunicko101 Ahoj! píšu z TN :D
Za mě vše super. Když mě přijali, tak na pokoji sama, jen společná koupelna s vedlejším pokojem, ale nikdy jsem „sousedku“ nepotkala :lol:.
Kontrolovala mě moc milá porodni asistentka (paní Krátká ), potom na boxu taky moc mile por. Asistentky (stridaly se v noci smeny). I doktorky byly super. Box je hezký, prostorný, super sprcha. Odrodila mě mladá por. Asistentka, bohužel si pamatuji jen křestní (Marcelka). A že si všichni se mnou užili! :D

Sestry na sestinedeli jsou nejlepší na světě, opravdový zájem a péče. Pořád se ptají zda je vše ok, jak to zvládám i psychicky atd.
Novorozenecke sestry moc neznám, kluka mám na JIP :,(
tam je taky super personál.

Ale tuto nemocnici moc doporučuji a přeji ti pohodový porod :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 09:37
@Terezka-95- píše:
@slunicko101 Ahoj! píšu z TN :D
Za mě vše super. Když mě přijali, tak na pokoji sama, jen společná koupelna s vedlejším pokojem, ale nikdy jsem „sousedku“ nepotkala :lol:.
Kontrolovala mě moc milá porodni asistentka (paní Krátká ), potom na boxu taky moc mile por. Asistentky (stridaly se v noci smeny). I doktorky byly super. Box je hezký, prostorný, super sprcha. Odrodila mě mladá por. Asistentka, bohužel si pamatuji jen křestní (Marcelka). A že si všichni se mnou užili! :D

Sestry na sestinedeli jsou nejlepší na světě, opravdový zájem a péče. Pořád se ptají zda je vše ok, jak to zvládám i psychicky atd.
Novorozenecke sestry moc neznám, kluka mám na JIP :,(
tam je taky super personál.

Ale tuto nemocnici moc doporučuji a přeji ti pohodový porod :kytka:

Tak to moc gratuluji k miminku :) :kytka: :potlesk: nečekala jsem, že budu mít až tak čerstvou informaci :lol: též jsem si vybrala tuto porodnici na základě pozitivních komentářů…samozřejmě, že se najdou i negativní, ale ty pozitivní převažují :) Snad se to za 3 měsíce nezhorší :lol: :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
29.5.21 09:52

Ahoj holky, rodim za dva měsíce, taky v Thomayerce, tak jsem děsně zvědavá, jaký to tam bude. Myslím si, že na blbce narazíš všude :dance: tak si držme @slunicko101 palce, ať to všechno probíhá v klidu a narazíme jen na fajn lidi ;) :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 14:34

Zdravím :) já bych take reagovala (poprvé od doby co sem tam rodila v roce 2018 :). Chystám se každým dnem na druhý porod v Thomayerce. Ten první (2018) probíhal hladce, ale na lidi sem teda měla pech a nebo sem si to moc brala… Právě sem vzpomínala na ten první porod kdy mě furt vnitřně vyšetřovali a mě to šíleně bolelo (kontrakce sem téměř necítila, byla sem jedna z těch šťastnější, ale to vyšetření pro mě bylo hrozný). Říkala sem ze už nechci aby mě vyšetřovali a jediné co sem dostala za odpověď „bez toho to ale nejde“ a pak sem dostala nabídnute leky proti bolesti (to mě pobavilo, když sem kontrakce necítila při otevření na 7 cm, bylo vidět že mě prostě neposlouchaji). Teď už sem na ně psychicky připravena a prostě se nenechám odbyt, minimálně nenechám sestru aby mě vysetrovala a aby na to v zápětí přišla doktorka a vyšetřila mě znovu. Ještě bych ráda sdílela další zkušenost, a to, že mi PA řekla že už můžu tlačit (měla sem ležet nejdříve na boku, na kterém mi to vůbec nešlo) a jen co to dořekla tak na 20 minut odešla. Do teď to nechápu a taky už se připravuji na lepší reakci z mé strany, nemůže mě nechat tlačit bez toho abych věděla že mi to dítě na druhé zatáčení nevylitne ven, ona třeba věděla, že malá ještě není dorotovana nebo tak, ale já to nevěděla a tak sem se bála tlačit. No a do třetice :D „čurani po porodu“, něco na co sem vůbec nebyla připravena, nevěděla sem ze se to dělá a tak mě to překvapilo a nedokázala jsem se v leže vyčurat (nechtělo se mi, nečekala sem to). Tak teď už sem opět rdy na reakci, PA mi totiž řekla „to se neumíte vyčurat nebo co?“ asi měla špatnou noc :). Na šestinedělí mám zkušenost s kojením, nevěděla jsem jak na to a lakt. poradkyně přišla až za den a půl, do té doby musela mít malá nahrazku a váha ji i tak klesla o 10 %, hrozně mě mrzelo že mi nikdo neporadil dřív. I přes všechny tyto drobnosti sem tam byla prostě spokojená a když sem vybírala porodnici na druhý porod tak sem neváhala :), jen sem už věděla, že musím lépe reagovat a nebát se říct si, což mi šlo jako prvorodičce špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 16:56
@Nettle píše:
Ahoj holky, rodim za dva měsíce, taky v Thomayerce, tak jsem děsně zvědavá, jaký to tam bude. Myslím si, že na blbce narazíš všude :dance: tak si držme @slunicko101 palce, ať to všechno probíhá v klidu a narazíme jen na fajn lidi ;) :andel:

Přesně tak, též si myslím, že můžu na blbce narazit v jakékoliv porodnici… Porodnice sama o sobě za to nemůže.. Přeji ti rychlý a hladký porod :dance: :kytka: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat