Riziková tehu poradna bulovka

920
26.5.21 11:10

Riziková tehu poradna bulovka

Má někdo zkušenost z poslední doby? Jdu tam příští čtvrtek( tehu cukrovka, 6j).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
374
26.5.21 11:29

@hulala Byla jsem jednou v normální a jednou v rizikové, přišlo mi to podobné. Co tě zajímá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
26.5.21 11:32

@VelkaMys jestli se tam dlouho čeká? ( Někde jsem četla že je to na dloooooho), jestli jsou příjemní( nevim ke komu půjdu teda).diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
26.5.21 11:39

@hulala Já jsem čekala delší dobu u normální nez v rizikové, ale byla jsem schválně objednaná na 7.45, tak nevím, jestli nenaberou skluz později. Dělali mi monitor, to je samo o sobě na 20 minut, takže určitě to nějaký čas zabere i bez čekání. Doktor byl příjemný a sestra taky, hlavne vem s sebou všechny zprávy, včetně dia. Mne už se tam znovu nechtělo, tak jsem místo další poradny šla rodit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 01:07

Byla jsem dnes poprve v rizikove, v 36tt. Objednana na 9.30 hod a mudr me bral asi 12.30 h. Opravdu na zblazneni. Cekarna naprosto plna, chvilemi si nebylo kam sednout 8o 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
27.5.21 09:45

@Firefly1cz no to je to čeho se bojím 😬asi dřív porodit, než tam chodit 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 09:57
@hulala píše:
@Firefly1cz no to je to čeho se bojím 😬asi dřív porodit, než tam chodit 🙄

Vedle je fyziologicka poradna a tam to odsypalo… nevim, kde je problem. Pritom ja byla vyresena do 10ti minut i s vysetrenim a terminem CS. Nicmene od mudr. Mojhove jsem vubec nedostala prostor na nejaky dotaz.. nemam z toho dobry pocit :? :,( doufam, ze priste, kdy pujdu uz k mudr. Dvorakovi, bude casu vic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
27.5.21 10:07

@Firefly1cz já jdu prý k panu doktorovi( ve čtvrtek). Ale až v půl jedenácté, to se to tam hezky nakupi do té doby🙄.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat