Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Má někdo zkušenost z poslední doby? Jdu tam příští čtvrtek( tehu cukrovka, 6j).
@hulala Byla jsem jednou v normální a jednou v rizikové, přišlo mi to podobné. Co tě zajímá?
@VelkaMys jestli se tam dlouho čeká? ( Někde jsem četla že je to na dloooooho), jestli jsou příjemní( nevim ke komu půjdu teda).diky
@hulala Já jsem čekala delší dobu u normální nez v rizikové, ale byla jsem schválně objednaná na 7.45, tak nevím, jestli nenaberou skluz později. Dělali mi monitor, to je samo o sobě na 20 minut, takže určitě to nějaký čas zabere i bez čekání. Doktor byl příjemný a sestra taky, hlavne vem s sebou všechny zprávy, včetně dia. Mne už se tam znovu nechtělo, tak jsem místo další poradny šla rodit ![]()
Byla jsem dnes poprve v rizikove, v 36tt. Objednana na 9.30 hod a mudr me bral asi 12.30 h. Opravdu na zblazneni. Cekarna naprosto plna, chvilemi si nebylo kam sednout
![]()
@Firefly1cz no to je to čeho se bojím 😬asi dřív porodit, než tam chodit 🙄
@hulala píše:
@Firefly1cz no to je to čeho se bojím 😬asi dřív porodit, než tam chodit 🙄
Vedle je fyziologicka poradna a tam to odsypalo… nevim, kde je problem. Pritom ja byla vyresena do 10ti minut i s vysetrenim a terminem CS. Nicmene od mudr. Mojhove jsem vubec nedostala prostor na nejaky dotaz.. nemam z toho dobry pocit
doufam, ze priste, kdy pujdu uz k mudr. Dvorakovi, bude casu vic..
@Firefly1cz já jdu prý k panu doktorovi( ve čtvrtek). Ale až v půl jedenácté, to se to tam hezky nakupi do té doby🙄.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.