Čištění pračky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11512
4.9.12 19:20

čištění pračky

Zdravím vás tu. jak často a čím čistíte pračku??? jak před vodním kamenem, tak i před mastnotou či co to je na bubnu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21848
4.9.12 19:28

My máme dost tvrdou vodu, pračku dám tak jednou za měsíc (máme ale novou) na 95 na prázdno s litrem octa. Hlavně žádný Calgonity, to mi opravář ‚zakázal‘ - dáš to jednou, musíš furt, jinak jde pračka do kytek mnohem dřív jak bez těch přípravků. Za mě ten ocet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
4.9.12 19:37

My koupily z DM denkmit na vyčištění pračky asi 350ml za 39,–a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
4.9.12 19:41
@Seizdra píše:
My máme dost tvrdou vodu, pračku dám tak jednou za měsíc (máme ale novou) na 95 na prázdno s litrem octa. Hlavně žádný Calgonity, to mi opravář ‚zakázal‘ - dáš to jednou, musíš furt, jinak jde pračka do kytek mnohem dřív jak bez těch přípravků. Za mě ten ocet :)

Já taky jednou měsíčně octem na vyvářku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.12 19:43
@Tereza1986 píše:

Taktéž :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
4.9.12 19:43
@Tereza1986 píše:

Holky a kam lijete ten ocet? Do bubnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
4.9.12 19:45
@Temaho píše:
Holky a kam lijete ten ocet? Do bubnu?

Nene, do přihrádky na prášek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11512
4.9.12 19:45

Holky super, moc děkuju, dávala jsem panák octa k plenám, ale to nemělo moc účimek a pleny nejsou, tak jsem potřebovala vědět, jestli tam nalít celý ten litr, moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11512
4.9.12 19:46
@Tereza1986 píše:
Nene, do přihrádky na prášek.

tak já mám horem plněnou, tak to dám do bubnu do té pidi přihrádky bych to asi nedostala :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
4.9.12 19:47

Ocet je super, ale pokud jsi tu pračku třeba 3 roky nečistila a pak tam naleješ litr octu, tak si tu pračku můžeš oddělat. Ten vodní kámen se tím octem uvolní najednou a může se tam něco podělat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21848
4.9.12 19:49

Já jsem prase a nalivám přímo do bubnu. A ani nešetřím, fakt jedna flaška na 1, 2 pračky. Ale my máme teda vodu šílenou, možná by stačilo i míň, ale jistota. Pračka nebyla za 15 tisíc, tak chci, aby vydržela co nejdyl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
4.9.12 19:51

Taky dávám celou flašku na 1 pračku. :D Žádný troškaření :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21848
4.9.12 19:52
@Žirafátko píše:
Ocet je super, ale pokud jsi tu pračku třeba 3 roky nečistila a pak tam naleješ litr octu, tak si tu pračku můžeš oddělat. Ten vodní kámen se tím octem uvolní najednou a může se tam něco podělat :think:

V tomhle případě asi vyvařit jen tak, očistit mechanicky z čeho půjde a pak ocet. Starou pračku jsme nečistili co já vím nikdy, pak začala smrdět, tak jsme právě použili ocet a úplně v pohodě. Asi to je i o náhodě, jako se vším v dnešní době

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21848
4.9.12 19:53
@Tereza1986 píše:
Taky dávám celou flašku na 1 pračku. :D Žádný troškaření :lol:

Joooo!! Žádný troškaření :pankac: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
4.9.12 19:53

@Seizdra jasný, já jen předávám dál varování, která mi byla dána, když jsem začala čistit pračku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat