Čištění trouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 25.04.09 11:04
Čištění trouby

Lidičky nevím jestli je to náhoda, ale koukám jak puk. Mám klasický čistič na troubu, většinu nečistot odstraní, ale byl tam jeden flek, který už prostě pryč nešel.
Teď jsem pár dní měla v troubě pánvičku s olejem, schovala jsem ji tam předtím na chvíli než ji umyju, ale zapomněla jsem na ni a dnes jsem chtěla péct a tak jsem pánvičku vytáhla a jak jsem zapla troubu a ta se rozehřála, tak se normálně ten nezničitelný flek začal loupat 8O
Tak nevím jestli je to tou pánvičkou, nebo čím, ani nevím co jsem v ní vlastně smažila.

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 25.04.09 13:15

seskrabej obsah panvicky a dej si to patentovat :-))))

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 25.04.09 14:31
:lol: :lol: :lol:
Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 02.11.12 19:42

Ahoj, čistila jsem v rámci vánočního úklidu troubu. Je trouba vyčistitelná docela docela :lol:? Jinak, když čistíte troubu, je pak úplně jako nová? Mně tam sem tam zbyl černej flíček, hlavně na spodu a nahoře pod tělesem (i když jde vyklopit) :zed: :pocitac: :nevim:.

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 02.11.12 19:50

Ahoj, mám čistič na trouby z Dedry a ten je teda dobrej, že mám pak troubu fakt jak novou…

IvčaIva
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 02.11.12 19:51

Na nečistotu v troubě u nás platí jedině očista párou - plech s vodou a troškou jar u nechat v troubě nahřívat při 100-120 °C, udělat zkrátka z trouby parní saunu, pak vytřít do sucha, když zopakujete během týdne tak 3×, trouba je jak nová a vnitřek se leskne jak psí kulky :lol: :oops:

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 02.11.12 19:51

@jajul jako nová určitě není…občas se mi stane, že mi steče trochu výpeku na spodek trouby a jak je rozpálená, tak se to tam chytne a zatím se mi to ničím nepodařilo odstranit…ale jinak mi většina skvrn jde dolů :)

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 02.11.12 19:52

@IvčaIva hned zítra to zkusím, díky za tip :)

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 02.11.12 21:58

@IvčaIva @Verca1989 Já taky, i když už je skoro čistá, pořád není dočista do čista :roll: :mrgreen:.

hovnooo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.13 16:22

:potlesk: Spaleniny a pach v troube vycistite takze do ni nasypete sul ale poradne a v rozpaleny troube sul nechejte asi 15-20min.pote vytrete jarovou vodou fakt to funguje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >