Čištění uší dospělého

Anonymní
12.7.13 14:06

Čištění uší dospělého

Teď jsem si vzala svoje sluchátka, které měl pujčené přítel.. Málem jsem se po :poblion: a všimla jsem si toho až když jsem je vytáhla z uší - sama si je čistím každé ráno, takže z mých to určitě nebylo, jen přítel je dobytek a čistí opravdu velmi málo..
Bylo tam doslova nakydáno, je mi špatně… Jak mu říct, ať to dělá častěji? nedodržuje to, ikdyž jsem ho o to prosila, o sluchátkách jsem mu řekla a spustila na něj, ať si je už nepujčuje…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1224
12.7.13 14:08

Tak to je nechutný.. A on to nevidí co na těch sluchátkách zanechává? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 14:11

Na ORL nam rikali, ze nejspinavejsi usi maji damicky, co si cisti usi kazdy den a akorat si maz zastouchavaji hloubeji.
Usi se nemaji cistit do te doby, nez obtezujete mazem spolusedici v divadle. :)

• Nahlásit
  • Citovat
4478
12.7.13 14:15
@Anonymní píše:
Na ORL nam rikali, ze nejspinavejsi usi maji damicky, co si cisti usi kazdy den a akorat si maz zastouchavaji hloubeji.
Usi se nemaji cistit do te doby, nez obtezujete mazem spolusedici v divadle. :)

A jakej ma ten maz v uchu funkci, kdyz ho tam mame nechavat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 14:18
@74paja píše:
A jakej ma ten maz v uchu funkci, kdyz ho tam mame nechavat?

Ucho staci trochu vytrit kapesnikem, ale nicim nezajizdet dovnitr. Maz se sam posouva smerem ven. Tycinkama si clovek akorat vyrobi spunt. A nepouzivat usni svice.

• Nahlásit
  • Citovat
4478
12.7.13 14:22

Me po ranu v uchu primo cvachta. Ja si to tou tycinkou proste musim vycistit. Vim, ze by se nemelo zajizdet dovnitr, ale nejak to nikdy nevydrzim.
Co ty reklamovane spreje? Je to k necemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 14:25
@Anonymní píše:
Ucho staci trochu vytrit kapesnikem, ale nicim nezajizdet dovnitr. Maz se sam posouva smerem ven. Tycinkama si clovek akorat vyrobi spunt. A nepouzivat usni svice.

A proč jsou špatné ušní svíce?

• Nahlásit
  • Citovat
8286
12.7.13 14:25

Ten maz brání tomu, aby se ti tam nedostal bordel, ten maz to pochytí, já si čitila uši pravidelně každý den, pak jsem dostala zánět ucha, když jsem řekla doktorce, že si čistím uši každý den tak mi vynadala, že se to nesmí, že právě kvůli tomu mám ten zánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 14:27
@74paja píše:
Me po ranu v uchu primo cvachta. Ja si to tou tycinkou proste musim vycistit. Vim, ze by se nemelo zajizdet dovnitr, ale nejak to nikdy nevydrzim.
Co ty reklamovane spreje? Je to k necemu?

Stourani produkci mazu pry zvysuje. Tak treba zkus par dni vydrzet a zlepsi se to. :nevim:
O sprejich si nic nepamatuju, ORL byla nuda. Az na sbirku predmetu vytazenych z ucha :D

• Nahlásit
  • Citovat
1224
@Anonymní píše:
A proč jsou špatné ušní svíce?

to by mě taky zajímalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8817
@Anonymní píše:
Ucho staci trochu vytrit kapesnikem, ale nicim nezajizdet dovnitr. Maz se sam posouva smerem ven. Tycinkama si clovek akorat vyrobi spunt. A nepouzivat usni svice.

Já teda nevím, ale čistím si uši každý den. Přeci nebudu mít viditelný maz v uchu??? Rozhodně si ale nešťourám až na dno. Spíš tou tyčinkou sjedu ty kraje a tak jako táhnu ven. Opravdu si nemyslím, že tam něco zastrkávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
12.7.13 14:28

A proč nepoužívat ušní svíčky???
Já si uši čistím ušním olejem, tak dvakrát do týdne si tam kápnu. A jednou do měsíce používám ušní svíčky. Takto to dělám asi 10 let a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 14:28

Mám i spreje a opravdu mi vyhovuje čistit každý den nebo ob den, ale to co bylo na těch sluchátkách moje rozhodně nebylo, proč to aspoň neočistil…
Tohle mě fakt dojalo, a to jsme spolu už sakra dlouho, ale tohle je pro mě tak na rozchod :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.13 14:29

zakl.

@Paoloska taky to tak dělám :)

• Nahlásit
  • Citovat
35641
12.7.13 14:29

Ja to delam tak, ze cistici tycku vsunu volne do vzduchovodu, pak ji priplacnu ke stene a vysunu ven. podle me timto mechanismem nic nezastouravam.

Na ORL mela Dr. poznamky, ze ma kluk zadelane usi (jsem schvalne necistila, protoze jsem vedela, ze se to jako nema) - no takze nevim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama