Cítily jste otočení plodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
axlpol
Závislačka 2755 příspěvků 91 inzerátů 13.12.18 10:19
cítily jste otočení plodu?

Při prvním těhotenství s dvojčaty se jeden kolem 30t. otočil hlavou dolů. Celou noc jsem nespala, bylo mi na zvracení, bolesti, no hrůza a právě na následujícím vyšetření říkal dokrtor"áá jeden už se nachystal hlavou dolů"do porodu se už nehýbali, jen kopali, neotáčeli.
Ted v dalším těhotenství s jedním (28t) jsem měla jstejné příznaky, bolesti, křeč v horní polovině břicha, zvracení, sotva jsem lezla…a na kontrole jsem se ptala, jestli není otočený a ano, otočil se. Jinak vše o. k.
Takže mě jen tak zajímá, jestli jste to měla některá stejně s podobnými bolestmi. :nevim: každý to má jinak, z mého okolí to nikdo nezná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4251 příspěvků 13.12.18 10:22

Já jsem si byla jistá, že to ucítím, ale necítila. Když mně doktor řekl, že je dítě otočený, tak jsem byla zklamaná, že jsem to nepoznala a zároveň ráda, že se nakonec otočila, protože se otočila docela pozdě :mrgreen:

Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 13.12.18 10:22

necítila ani jednou

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 13.12.18 10:24

Buď cítila, nebo to byla intuice. V 28tt jsem byla na kontrole a malá byla zadečkem dolů. Doktor mě strašil, jak má na čase a jak se musí otočit jinak půjdu císařem (plašil celý těhotenství kvůli něčemu) a já to obrečela jak jsem se bála. No, a ten den večer jsem cejtila něco divnýho, prostě takový jak kdyby divočejší pohyby a najednou jsem cítila kopance jinde v břiše. Řikám partnerovi, že ta se stoprocentně otočila teď. A taky že jo. :nevim:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 13.12.18 10:28

Necítila jsem to ani jednou a nechápala jsem, jak takový manévr mimino nepozorovaně zvládne :D

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 13.12.18 10:29

Syna jsem necítila, ten byl otočený k východu už od 22tt a pak už se moc netočil,byl veliký a neměl místo. Zato dceru jsem cítila moc dobře, otočila se až v 36tt a bylo to dost nepříjemné, myslela jsem že se chystá zahrát si na vetřelce a vzít to zkratkou.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 13.12.18 10:30

Ne ani s jedním jsem přetočení nezaznamenala.

ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 13.12.18 10:31

Necítila. První dcera byla napříč, otočila se někdy kolem 32.tt, ale poznala jsem to jen z kopanců jinde než dřív. Druhá bzla na posledním utz ve 30.tt hlavou nahoru, to bylo období nepříjemných kpanců do močáku, dr. v pohodě, že času fůra. A najednou jsem začala cítit kopance nahoře, uvidíme, zda to další utz nebo aspoň dr. pohmatem potvrdí. Jinak se tam občas mele tak, že by dle mého zvládla pět kotrmelců, ale ve výsledku jsou pak po uklidnění kopance a boule furt na tom samém místě kolem pupku, tak snad.

Lekninka91
Extra třída :D 10473 příspěvků 13.12.18 10:33

ne.. a to se otočil v devátým měsícu :lol: :lol: :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 11612 příspěvků 13.12.18 10:35

Necitila, ale zvracela jsem denně, tak možná to jednou bylo z toho :lol:

kačka39
Kecalka 363 příspěvků 13.12.18 10:37

Já jsem to cítila u dvojčat. Bylo mě pěkně blbě. Nemohla jsem ani pořádně dýchat a pak děti otočené.

žampion
Závislačka 3738 příspěvků 13.12.18 10:38

u jedno nee a u druhého ano, ale to jen proto, že bylo po obědě a já odpočívala, najednou se na levé straně udělal ohromná boule a na druhé mi splasklo břicho / jako udělal takový kotrmelec/ pak to zmizelo a bylo. Manžel ležel vedle mě a prý tvl. vetřeleeeeeec už leze ven. :lol: :lol: :lol:

Julinka 18
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 10:48

Já to cítila někdy ve 30 tt v noci.Myslela jsem,že se mi to zdálo a par dni na to na kontrole byla malá hlavičkou dolů. :srdce:

Kukacka123
Závislačka 2841 příspěvků 13.12.18 10:48

Necitila…mala byla napric a pak hlavickou dolu, spis sem pak citila kopanecky a vlneni jinde…ale otoceni jsem necitila ;)

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 13.12.18 10:54

Mně se dcera otočila pár dní před porodem do správné polohy, ale cítila jsem to jen jako o něco silnější pohyby

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >