36tt nejím... já žeru!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 21:38
36tt nejím ... já žeru !

Ahoj mamky a tehulky poslední dobou žeru já nejim :lol: všechno slané sladké atd.. zdravé to moc není nahoře mám zatím jen 10 kg má to / měla to některá podobně :lol:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 36. týden těhotenství?

Reakce:
LindaPraha
Extra třída :D 14108 příspěvků 12.12.18 21:47

Ja taky futrovala ve velkem, ono mi to zustalo i pri kojeni. V tehotenstvi byl dost omezujici pupek, tak jsem si pri jidle stoupla, ono to kleslo niz do zaludku (sem rikala, ze to tam gravitaci napechuju), sedla a zrala jsem dal :)

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 12.12.18 21:48

Buď ráda, že můžeš v klidu jíst a nemáš problémy :D mně malý kopal do žaludku celé poslední dva měsíce, takže jsem téměř nemohla jíst, bolel mě žaludek, pálila žáha a ten lumpík tam z toho měl legraci. I přesto jsem přibírala rychlostí blesku :nevim:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9261 příspěvků 12.12.18 21:58

Buď ráda, že se v klidu najíš, jsem ve 35tt nahoře max 8kg ale ze všeho mě pálí žáha, žádné velké porce do sebe nenacpu, kolikrát stačí že se víc napiju a jídlo už není kam dát a to nemám ani tak velké břicho jako u prvního syna..

micta
Generální žvanilka 24502 příspěvků 12.12.18 22:01
GabinkaCh
Závislačka 3020 příspěvků 12.12.18 22:04

Já u druhé dcery taky žrala a narodil se obřík :mrgreen:

Sue2008
Kecalka 187 příspěvků 12.12.18 22:11

@Kristyna.Vechto­va ja jsem taky v tehotenstvi nemohla, nepribrala jsem ani tech 8 kg. Zato ted pri kojeni si to statecne vynahrazuji :lol: A vsechny dobrutky co si koupim musim schovavat pred starsi (2,5r)…

Kazdopadne, Zakladatelko, neznam moc lidi s tak silnou vuli, aby ignorovali tehotenske chute ;) Zkus se aspon udrzovat ve stavu, abys se byla schopna hybat a 10 kg nechas s prehledem v porodnici :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >