únava a občasné bolesti v 5tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 19:45
Těhotenství v 5tt

Ahoj holky chci se zeptat co by to mohlo být jsem v 5tt zítra 6tt a začínám být unavenější mám občasné bolesti jak při příchodu menstruací nebo když se ohnu tak mě to zaboli jako při menstruací… Vůbec nešpiním
Jsem objednaná na 28.12 jinak by nejspíš nešlo ještě nic vidět občas mám menší výtok neboli (mokro ) do Nemocnice nechci jestliže to není akutní
Chci se zeptat zda je to normální nebo něco znamená?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 5. týden těhotenství?

Reakce:
Diana69
Kecalka 250 příspěvků 12.12.18 19:49

Já to měla taky a mě doktor řekl,že je to děloha. Takže to nijak neřeším :)

lachtanice86
Kelišová 6934 příspěvků 12.12.18 19:49

Je to normální

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7111 příspěvků 12.12.18 19:55

Klasické příznaky těhotenství, dokud nemáš nesnesitelné bolesti a nekrvácíš nic se neděje ;)

histep
Závislačka 4056 příspěvků 12.12.18 20:03

Znamena to, ze jsi v jinem stavu :lol:

Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 12.12.18 20:17

A bude hur :jazyk: :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 20:30

Ahoj,taky jsem podle MS cca 5+4tt.Doktorka si mě objednala na 17.12.,tak jsem zvědavá,jestli bude něco vidět. Jinak pobolívá mě v podbřišku celou dobu,co jsem měla dostat MS. K tomu strašný nadýmání a bleju kudy chodím. To jsem u prvního nezažila,ale taky jsem byla o 6 let mladší. :mrgreen:

Jannys
Kelišová 6636 příspěvků 12.12.18 20:45

Zcela normální jev těhotenství.
Bude hůř věř mi ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 20:53

Děkuju všem za rady a informace jsem klidnější ????????

Janita3
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 12.12.18 22:18

Neboj, naorosto normální ;) Já jsem dnes 4+5 a taky mám už od zpoždění bolesti v podbřišku, jako při ms. Nevolnosti zatím lehce, ale počítám, že od 6tt se to u mě opět pěkně rozjede :mrgreen: Pokud by jsi začala špinit, nebo krvácet, je jistě na místě dr navštívit. Ale i špinění je takhle ze začátku běžné. Já jdu na první kontrolu až 2.1.19 nekonečnááá doba ještě :lol: Tak ať se našim mimískům pěkně daří :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >