Cítím se jak blbá matka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 22:35
Citim se jak blba matka

Citim se, ze jsem selhala -za jsem blba matka. Mam dve deti 4 a 2 roky. Starsimu jsem dala na zadek asi 3×cca ve dvou letech, kdyz neposlechl a bezel do cesty nebo nepockal. Mladsimu jsem dala na zadek ted 2×-taky neposlechl a chtel mi utect. Nekdy jim poustim televizi, trebas dnes kdyz odpoledne lilo-byla je strasne utahana a nechtelo se mi si na nic hrat. Chvili jsem si s nimi kreslila a poustela vlacek a skladala puzzle…pak je ale nechala koukat na telku. Starsiho vic nez mladsiho. Mam pocit, ze je nevzdelavam a ze jsem sama unavena a zdeptana a v tu chvili je necham koukat na bednu… Ze mi da dost prace uklidit, uvarit atd… a kdyz se zacnou rvat nebo brecet, ze se vytocim a kricim na ne at toho nechaj…
A dala jsem jim na zadek…(sice jen parlrat, ale dala…)
Pripadam si jak blba matka, co deti neuci basnicky a nemaluje s nimi…ale necha je koukat na pohadky
Prominte za anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8420 příspěvků 20.08.19 22:37

Tak s tím něco dělej :nevim:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 20.08.19 22:38

Copa, v hospodě mají zavřeno, že tu tak trollíš?

tininas
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 20.08.19 22:42
@Anonymní píše:
Citim se, ze jsem selhala -za jsem blba matka. Mam dve deti 4 a 2 roky. Starsimu jsem dala na zadek asi 3×cca ve dvou letech, kdyz neposlechl a bezel do cesty nebo nepockal. Mladsimu jsem dala na zadek ted 2×-taky neposlechl a chtel mi utect. Nekdy jim poustim televizi, trebas dnes kdyz odpoledne lilo-byla je strasne utahana a nechtelo se mi si na nic hrat. Chvili jsem si s nimi kreslila a poustela vlacek a skladala puzzle…pak je ale nechala koukat na telku. Starsiho vic nez mladsiho. Mam pocit, ze je nevzdelavam a ze jsem sama unavena a zdeptana a v tu chvili je necham koukat na bednu… Ze mi da dost prace uklidit, uvarit atd… a kdyz se zacnou rvat nebo brecet, ze se vytocim a kricim na ne at toho nechaj…
Pripadam si jak blba matka, co deti neuci basnicky a nemaluje s nimi…ale necha je koukat na pohadky
Prominte za anonym

A dotaz zní?

Chceš potvrdit, že jsi blbá matka? Nebo utěšit, že blbá matka nejsi? :)

misuled
Kecalka 458 příspěvků 20.08.19 22:43

Ono fakt neni potreba vymyslet detem zabavu od chvile kdy otevrou rano oci do chvile kdy vecer usnou. Nech je „nudit se“, uvidis, jak budou kreativni.

toma0105
Kecalka 402 příspěvků 20.08.19 22:43
@Anonymní píše:
Prominte za anonym

Už zase??? :zed:

mrav
Vesmírná mluvilka 32189 příspěvků 20.08.19 22:45

Každý přece někdy dal svému dítěti na zadek. To z tebe ještě nedělá blbou matku.. :mavam:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 2032 příspěvků 20.08.19 22:47
@mrav píše:
Každý přece někdy dal svému dítěti na zadek. To z tebe ještě nedělá blbou matku.. :mavam:

Kazdy ne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 22:50

@mrav Nojo-ale ted jsem si cetla clanek, ze deti s fyzickym trestem ve veku od 2-4let meli nizsi inteligenci o 5 bodu ve sledovani… Co kdyz jsem jim ublizila? Co kdyz je nekdy rekla neco, co jim ublizilo?!?!

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 20.08.19 22:51

Hehe, já jsem dceru básničky nikdy neučila, nijak ji cíleně nerozvíjím, prostě s náma žije, učí se od nás, berem ji na cesty, mluvíme s ní, vaříme, uklízíme… tady ta představa rodiče-animátora je nesmysl, normální rodič je rád, že chodí do práce, obstará domácnost a s dítětem stráví nějakej smysluplnej čas a ještě si u toho zvládne odpočinout aby to všechno přežil. Taky už jsem tuhle zvýšila na dceru hlas ať už proboha přestane kňučet a furt něco chtít a nechá mě aspoň vyložit nákup. No a? Fakt se raděj vyplesknem na gauč k oblíbený pohádce, protože jsme obě zpruzelý a unavený, a hodinu a půl čučíme na Ledový království. Ve finále je to kvalitněji strávenej společnej čas, než kdybychom se mrcasily s říkankama a navzájem se dál vypruzovaly. Jasně, když je dobrej den, tak spolu upečem buchtu, cvičíme jógu a děláme děsně užitečný rozvíjející věci, ale cítit se jako špatná matka jen proto, že občas seš prostě unavená a máš všeho dost, to mi přijde jako zbytečný sebemrskačství :kytka:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 99 inzerátů 20.08.19 22:59
@Anonymní píše:
@mrav Nojo-ale ted jsem si cetla clanek, ze deti s fyzickym trestem ve veku od 2-4let meli nizsi inteligenci o 5 bodu ve sledovani… Co kdyz jsem jim ublizila? Co kdyz je nekdy rekla neco, co jim ublizilo?!?!
:zed: :zed: tak si přečti jiný článek a ber to s nadhledem, panebože… Např jak jsou děti inteligentnější, když spí od miminek v posteli s rodiči..
Jednou za rok na zadek nikomu neublíží :zed:
Janli
Extra třída :D 10143 příspěvků 20.08.19 23:04

Tak pokud jsi blbá matka, tak to já jsem taky. A nějak mě to netrápí...… Dětem klidně pustím pohádku. Je mi milejší, když koukaj hodinu na šmouly než aby se mi motaly v kuchyni při vaření. Na zadek dostaly občas obě, plácnutí ještě nikoho nezabilo, za to rychle a efektivně vyřešilo aktuální problém. Klidně si dovolím být občas grogy a nevymýšlet jim zábavu, dokonce je pošlu do pokoje ať se laskavě zabaví samy. Neuškodí jim to, právě naopak. Děti nejvíc rozvíjí nuda a potřeba si vymýšlet vlastní zábavu. Věř mi, že špatný matky vypadají úplně jinak…

LydiaD
Echt Kelišová 8115 příspěvků 20.08.19 23:05
@Anonymní píše:

Tak tohle už ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Třeba by jim vyšlo 6 bodů za super vykakání.
Nevěřím, že nejsi troll :roll:

LydiaD
Echt Kelišová 8115 příspěvků 20.08.19 23:06
@Zumpa píše:
Copa, v hospodě mají zavřeno, že tu tak trollíš?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hobitka
Kelišová 6008 příspěvků 20.08.19 23:09

No, ja balim na dovolenou a cely den jsem si deti nevsimla, i pred tu telku jsem je posadila, myslim, ze inteligence jim postupne prudce stoupala, protoze v prubehu dne vymyslely vetsi a vetsi ptakoviny :mrgreen:. Nemusis se detem venovat furt, ale kdyz uz se jim venujes, tak se jim v te chvili venuj naplno. Ja treba tuhle cetla, ze TV nebo tablet nabo chytry telefon by dite nemelo vubec spatrit do 5 let. Hmm :mrgreen:. Bit deti nebo jim lupnout na zapamatovani, ze do prechodu se nebeha - to jsou taky dve ruzne veci. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama