Golfky Casualplay Citta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 06.01.10 10:31
Citta

Holčiny, nemáte některá z Vás zkušenosti s golfkama Casualplay Citta?? Můžu mít nové s doplňkama za 5000, akorát nevím jaké jsou a jak jsou skladné...... Díkes všem

Reakce:
Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 06.01.10 10:37

Leník golfky jsem teda neviděla, ale sporťák sem měla v užším výběru … no nakonec neprošel kvuli hodně krátké opěrce zad a z obrázku mi teda přijde, že na těch golfkách je to to samé - myslím, že čouhající hlavičku bude mít brzo i průměrně velký dítě… :nevim:

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 06.01.10 11:26

No to mne právě naštvalo, že tam jsou vypsané všechny údaje, krom délky opěrky zad, a asi ví proč… :pocitac:

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 06.01.10 12:09

Jako za pět tisíc bych je brala všema deseti. Zádová opěrka se mi zdá ok, pokud nechceš, aby ti v nich denně spalo tříletý dítě, tak se, myslím, nemáš čeho bát. :wink:

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.10 12:21

Kočárek neznám, vypadá krásně i cenově je přijatelný. Akorát bych podle fotek řekla, že je to spíš sporták na golfových kolečkách, resp. méně robusní sporták a já osobně bych do něj jako do golfáčů nešla kvůli té váze, u golfek jsem hledala váhu do 8kg, spíše k 7kg. Ale to je jen můj názor. Jinak přeju, at jseš spokojená :-)

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 06.01.10 13:07

Díky že jsi na to upozornila, poněvač jsem se dívala na jěště jedny od stejné firmy a ty váží 7,7kg, tak jsem si já hloupá myslela že budou vážit stejně a prdlajs, tak to je teda blbé, tak si počkám na jiný výprodej, snad slevní i ty druhé.....

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 06.05.10 09:37

Ahoj. Zkusim obnovit diskusi.
Také mám ted možnost koupit se slevou. Včera jsem si je v obchodě zkoušela a byla jsem nadšená.Opěrka se mi zdála dostatečně dlouhá (dítě jsem tam teda neposadila).Po krámě jezdil pěkně a byl dost stabilní. Ještě jednou ale pro jistotu…Má někdo tyto golfky? Může doporučit?
Děkuju…už se z toho vybírání asi zvencnu :nevim: :nevim:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 06.05.10 10:07

já myslím, že jejich jediná nevýhoda bude váha.. někde se t tu řešilo.. jen nepamatuju kde. soudím, že mají asi 10kg, což mi na golfky přijde zatraceně dost. ale i v reálu vypadají pěkně-resp. daleko líp než na obrázcích.. a žádnou zřetelnou vadu jsem na nich nenašla.

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 06.05.10 14:20

Natašo děkuju. Váha je sice vyšší než u lehkých golfek,ale i tak se mi moc libi :-) Snad se to zvladne..prodat se taky můžou vždycky.

bodli11
Povídálka 36 příspěvků 19.11.10 14:09
citta

dobrý den,tak co kočárek-koupila jste?já ho mám a spokojená.teď prodávám.měla jsem druhý a tento v záloze.kdyby jste chtěla-prodávám za 4500,–použitý as i 5×-jako nový.má vetší váhu,ale manipulace super,brzdy také.výhodou je rukojeť více poloh a velký nákupní košík.dobrá stabilita

Dimpule
Kecalka 126 příspěvků 22.11.10 21:09

Dobry vecer,my ho mame a jsem s nim spokojena. Nejdrive mi vadila vaha,ale nakonec jsem rada,ze ho mame. Mala je v nem schovana,kdyz je osklive pocasi.Ma dobrou boudicku,je tam v zavetri. Je stabilni, tak za nim mala muze chodit,aniz by se prevratil.Leze do nej a je moc hezky. Srovnavala jsem je s Multiway golfky od chicca…ty mame taky…ale tam neni v tak schovana. Ale Multiway jsou lepsi do terenu.

BEREUSAK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.11 12:44
CASUAL

MILA LENI,JUKNI NA MIMIBAZAR,TAM MAJI CITTA ZA 3500.-
JA JE KUPOVALA TAKE A JSEM SPOKOJENA,HLAVNE PEKNE VYPADAJI :-)) PAPA

BEREUSAK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.11 12:48
CASUAL

MILA LENI,JUKNI NA MIMIBAZAR,TAM MAJI CITTA ZA 3500.-
JA JE KUPOVALA TAKE A JSEM SPOKOJENA,HLAVNE PEKNE VYPADAJI :-))
A VAHU NERESIM,PRECI JEN JE NIKAM NETAHAM V RICE,ALE JEZDIME V NICH :-)
ALE URCITE SE DAJI SEHNAT LEVNEJI,NEZ PISES,JAK RIKAM,JUKNI NA MIMIBAZAR A NA BAZOS,TAM JE MIVAJI TAKY A ZA DOBRE CENY JAKO NA MMB :-) PAPA :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >