CK Kalousek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:23
CK Kalousek

Nikde jsem nenašla, proto se zeptám tady, máte někdo zkušenost s touto cestovkou?

Reakce:

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 26.02.17 15:48

Ano a byla jsem spokojena :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 35 inzerátů 26.02.17 15:49

Já mám, ale už starší. Byli jsme s nimi 2005 ve Španělsku (Canet de Mar, hotel Carlos) s plnou penzí. Byli jsme spokojení, u hotelu bazén, nedaleko pěkná písčitá pláž, jídlo dobré, ke každému jídlu lahev vody a vína na stole (pro 4 osoby).

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 35 inzerátů 26.02.17 15:49

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:52

Děkuji

Petronka
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 26.02.17 15:55

Teta byla ještě když žil pan Kalousek, zájezdy byli dobře připravené, ceny příjemné, nástupní místa v blízkém okolí, akorát to stravování nic moc, prý si sebou vezli jídlo na celý pobyt, hory knedlíků v kufru autobusu…

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 16:08
@Petronka píše:
Teta byla ještě když žil pan Kalousek, zájezdy byli dobře připravené, ceny příjemné, nástupní místa v blízkém okolí, akorát to stravování nic moc, prý si sebou vezli jídlo na celý pobyt, hory knedlíků v kufru autobusu…

Jde mi pouze o dopravu a ubytování, chtěla bych s nimi jet do Chorvatska, naše stařičké auto už cestu nezvládne takže volba je autobus, a upřímně ta cena doprava + ubytování je opravdu lákavá.

stinga
Závislačka 4193 příspěvků 6 inzerátů 26.02.17 17:28

Jo to je osvědčená cestovka, hlavně si pořádně vyber ubytování, ať vyberete to, co vám vyhovuje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >