CK Kalousek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:23
CK Kalousek

Nikde jsem nenašla, proto se zeptám tady, máte někdo zkušenost s touto cestovkou?

Reakce:
Aslei
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 26.02.17 15:48

Ano a byla jsem spokojena :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19 inzerátů 26.02.17 15:49

Já mám, ale už starší. Byli jsme s nimi 2005 ve Španělsku (Canet de Mar, hotel Carlos) s plnou penzí. Byli jsme spokojení, u hotelu bazén, nedaleko pěkná písčitá pláž, jídlo dobré, ke každému jídlu lahev vody a vína na stole (pro 4 osoby).

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19 inzerátů 26.02.17 15:49

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:52

Děkuji

Petronka
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 26.02.17 15:55

Teta byla ještě když žil pan Kalousek, zájezdy byli dobře připravené, ceny příjemné, nástupní místa v blízkém okolí, akorát to stravování nic moc, prý si sebou vezli jídlo na celý pobyt, hory knedlíků v kufru autobusu…

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 16:08
@Petronka píše:
Teta byla ještě když žil pan Kalousek, zájezdy byli dobře připravené, ceny příjemné, nástupní místa v blízkém okolí, akorát to stravování nic moc, prý si sebou vezli jídlo na celý pobyt, hory knedlíků v kufru autobusu…

Jde mi pouze o dopravu a ubytování, chtěla bych s nimi jet do Chorvatska, naše stařičké auto už cestu nezvládne takže volba je autobus, a upřímně ta cena doprava + ubytování je opravdu lákavá.

stinga
Kelišová 5150 příspěvků 3 inzeráty 26.02.17 17:28

Jo to je osvědčená cestovka, hlavně si pořádně vyber ubytování, ať vyberete to, co vám vyhovuje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Ochrnutý Michal Jančařík: Musí vydělávat na nákladnou rehabilitaci!

Michal Jančařík je sice po nepovedené transplantaci ledviny upoutaný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >