Reklama

CK Kalousek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:23
CK Kalousek

Nikde jsem nenašla, proto se zeptám tady, máte někdo zkušenost s touto cestovkou?

Reklama

Reakce:

Aslei
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 26.02.17 15:48

Ano a byla jsem spokojena :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 30 inzerátů 26.02.17 15:49

Já mám, ale už starší. Byli jsme s nimi 2005 ve Španělsku (Canet de Mar, hotel Carlos) s plnou penzí. Byli jsme spokojení, u hotelu bazén, nedaleko pěkná písčitá pláž, jídlo dobré, ke každému jídlu lahev vody a vína na stole (pro 4 osoby).

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 30 inzerátů 26.02.17 15:49

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 15:52

Děkuji

Petronka
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 26.02.17 15:55

Teta byla ještě když žil pan Kalousek, zájezdy byli dobře připravené, ceny příjemné, nástupní místa v blízkém okolí, akorát to stravování nic moc, prý si sebou vezli jídlo na celý pobyt, hory knedlíků v kufru autobusu…

sugrata
Stálice 69 příspěvků 26.02.17 16:08
@Petronka píše:
Teta byla ještě když žil pan Kalousek, zájezdy byli dobře připravené, ceny příjemné, nástupní místa v blízkém okolí, akorát to stravování nic moc, prý si sebou vezli jídlo na celý pobyt, hory knedlíků v kufru autobusu…

Jde mi pouze o dopravu a ubytování, chtěla bych s nimi jet do Chorvatska, naše stařičké auto už cestu nezvládne takže volba je autobus, a upřímně ta cena doprava + ubytování je opravdu lákavá.

stinga
Závislačka 3525 příspěvků 10 inzerátů 26.02.17 17:28

Jo to je osvědčená cestovka, hlavně si pořádně vyber ubytování, ať vyberete to, co vám vyhovuje

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama