Close baby carrier vs Caboo

22
13.6.13 14:00

Close baby carrier vs Caboo

Zdravím Vás dámy,

máte některá zkušenost s Close baby carrier nebo s nosítkem Caboo? Jaký je v tom rozdíl? Obě mají stříbrnou cenu Mother&Baby, když hledám jedno, ukáže se m druhé - je to nová verze, nevíte? Nebolí z toho záda, když tam není bederní pás?

Jsme v očekávání, první dceru jsem nosila do 9ti měsíců, mám šátek i Beco-erg. nosítko, loňskou verzi takže i s miminkovníkem, ale ráda bych vyzkoušela Close/Caboo, neboť je naše mimi vedeo jako Hypotrop (očekáváme por. váhu do 2,5 kg)a tak se bojím šátku díky své „zručnosti“ a taky starší dcera ještě není ve školce tak věřím že bude pro mne rychlejší nasadit C/C než uvázat šátek.. Beco mám v plánu nosit až tak po tom 4-5 měsíci

Děkuji za odpověď zkušených nošiček! :-)

Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3157
13.6.13 14:39

Je to totéž. Caboo je nový název nosítka od firmy Close, dříve jenom Close Carrier. My ho máme a jsem s ním moc spokojená. Fakt se to nasadí hned, mimčo si dáš do vícero poloh, když ho tam dáš správně - ve správné výšce a rozttahneš si ty popruhy přes ramena, mě nikdy záda nebolela. Ale já zas nenosim dýl než půl hoďky :nevim: Nikdy jsem nešátkovala, ale myslím, že se s tim dá dosáhnout skoro všeho, co se šátkem, a je to snadné a rychlé. A vyhovuje mi ten materiál, taková jako mikinovina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
13.6.13 14:41

Moc Ti děkuju!!! myslela jsem si to :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu