Nošení a kde pokládáte?

4737
8.6.13 11:21

Nošení a kde pokládáte?

Maminky nosičky, když máte mimi v šátku, či nosítku, jakpak to děláte, když potřebujete mimi přebalit, nebo na chvíli „odložit“. Nosíte baťůžky, tašky??? Dejte nějaké tipy, já jsem taková neohrabaná. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24006
8.6.13 11:30

Batoh a v něm co je třeba. Na lavičce ve městě nebo v přírodě na zemi rozložím přebalovací podložku a je to :nevim: Nic složitého
;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
8.6.13 11:33

Tak záleží, kde jsem. Já se pohybuju po Praze hlavně, kde je spousta nákupních center, ty jsou ideální, hlavně třeba Chodov, kde dali koženkové lavice na chodby :lol: Tak tam rozhodím kemp, na lavici dám pod hlavu plínku a dítě tam položím, přebalím, nechám ho tam chvíli protáhnout, když mám třeba pití, jídlo a chci se občerstvit. Horší je to se záchodem, na ten jdu buď s nošencem na těle nebo pokud je dostupný nákupní košík, tak užjsem párkrát frkla mimino do košíku (a nejen mimino, i batole jsem takhle dávala jednou dospat, když mi usnul v autobuse a já měla jen ringsling, kde jsem mu nemohla zajistit hlavu).
Jinak do přírody je dobré vzít malou flísovou deku, kterou pak dám klidně na zem, pokud je sucho, odizoluje případný chlad od země, snadno se vyklepe, dá se podstrčit pod šátek/nosítko na ramenou a poslouží jako improvizovaná zahřívací kapsa.

Tašky moc nenosím, většinou mám s sebou stejně batole v kočárku, tak mám věci tam, ale jinak mám doma onbag, nejčastěji ale stejně chodím s envirosaxkou přes rameno, celkem dobře tam drží. S prvorozeným jsem nosila i velký batoh, ale to bylo v zimě, bez bundy to na ramenou společně s popruhy nosítka blbě sedí, na to je právě ten onbag.

Jinak samozřejmě občas nastane chvíle, kdy dítě řve, já ho nemůžu zrovna v tu chvíli vybalit, protože je třeba zima nebo není kam bych si ho odložila nebo zrovna stojím v autobuse… Lidi čučej, člověk některým vidí na nose, jak si myslí, jak to nebohé neviňátko týrám, že ho mám přivázané na těle :lol: V kočáru by řvalo taky, víc a častěji :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10713
8.6.13 11:38

Batoh, nebo teď když nosím na zádech, tak tašku přes rameno. S sebou vždy sbalím malou dečku z ikei http://www.ikea.com/…ts/30164764/ a tu pak položím skoro kdekoli potřebuju. Většinou teda na lavičku. Ale už jsem přebalovala i v tramvaji na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
8.6.13 11:38

Já nosím tašku přes rameno, jenom se musí správně naštelovat, aby dítěti nepřekážela :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
8.6.13 11:43

Mám tašku přes rameno Envirosax a tam mám látkovou přebalovací podložku a malou deku. Teď když je venku hezky, tak klidně přebalím venku na lavičce nebo jen tak v terénu, v zimě to bylo horší, to jsem musela najít nějaké místo, kam zalézt na kojení a přebalení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepřihlášená zoubky
8.6.13 12:07

Malého nosím jen občas v Manduce po městě (jsme malé město, takže jen výjimečně potřebuji přebalit mimo domov). Na zádech nosím batoh(slabá deka, přebalovací podložka a vše pro přebalení + vše na nakrmení), a mám vytipované 2cukrárny, kde mají přebalovací pult. A nebo při teplejším počasí na nějaké krytější lavičce proti větru. Jednou jsem přebalovala i na zídce :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
8.6.13 12:15

Není jednoduché být v této době matkou - envirosax, onbag, ringsling, přesná dečka z Ikea, :mrgreen: :mrgreen: Není to žádná sranda být přirozenou matkou. Skoro by na to mělo být nějaké bakalářské studium nebo aspoń slovníček cizích pojmů. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4022
8.6.13 12:28

Taky mam tasku pres rameno, v ni podlozku a veci ke kojeni a prebalovani… venku v parku rozlozim satek, jinde vytahnu podlozku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
8.6.13 12:30
@Šílená Sonja píše:
Není jednoduché být v této době matkou - envirosax, onbag, ringsling, přesná dečka z Ikea, :mrgreen: :mrgreen: Není to žádná sranda být přirozenou matkou. Skoro by na to mělo být nějaké bakalářské studium nebo aspoń slovníček cizích pojmů. :mrgreen: :mrgreen:

google znáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4022
8.6.13 12:33

@Gladys prebalovaci mistnost v obchodnim centru znas? me treba prijde dost blby prebalovat decko na polstrovany lavicce uprostred obchodaku kdyz na to maji specialni mistnost…ono to jako nekomu muze dost vadit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20720
8.6.13 12:34

To záleží kam jdeme a kolik toho beru. Starší už naštěstí poberou leccos do jejich batohů, dohromady už dají slušných 14l :-)

Já nosím buď batoh nebo envirosax tašku, pokud je nejhůř, tak tašku na kolečkách (když jdeme na nákup do zeleniny).

Onbag mám taky, ale moc ho nevyužívám. Buď je pro moje potřeby velký, nebo zrovna malý. Asi bych ho nosila více, kdybych měla jen jedno dítě :think:

Přebaluju na zemi, ale už je teplo a mám staršího prcka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
8.6.13 12:41

Do přebalovací místnosti chodím, pokud je dítě pokaděný, běhat přes půl nákupáku kvůli počuraný plíně mi přijde zbytečné. Zatím si nikdo nestěžoval, na lavice si k nikomu nepřisedávám. Lidem vadí ledacos, jednou si nějaká babka přede mnou málem odplivla, když jsem kojila, podotýkám, že dítě nebylo prakticky vidět, měla jsem přes ramena šátek, mohla se jen domýšlet, co tam to dítě dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
8.6.13 12:49
@Gladys píše:
Do přebalovací místnosti chodím, pokud je dítě pokaděný, běhat přes půl nákupáku kvůli počuraný plíně mi přijde zbytečné. Zatím si nikdo nestěžoval, na lavice si k nikomu nepřisedávám. Lidem vadí ledacos, jednou si nějaká babka přede mnou málem odplivla, když jsem kojila, podotýkám, že dítě nebylo prakticky vidět, měla jsem přes ramena šátek, mohla se jen domýšlet, co tam to dítě dělá.

Tak to by si něco vyslechla…moje babička se me furt ptá jestli jeste kojim, ze je to super a že v mliku je ve…moje msma by ji dala už aspon bramboracku :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
8.6.13 13:12
@Anonymní píše:
@Gladys prebalovaci mistnost v obchodnim centru znas? me treba prijde dost blby prebalovat decko na polstrovany lavicce uprostred obchodaku kdyz na to maji specialni mistnost…ono to jako nekomu muze dost vadit…

proč takový hrdinný názor anonymně? To se za něj stydíš? To je smutné. Pak se nikdy nedozvíme, jestli to někomu fakt vadí :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat