Nevolnost z léků na bolest hlavy

123
19.10.20 16:23

Co by mohlo pomoci

Dobrý den holky prosím o radu. Čelí víkend jsem měla pnutí krční páteře a bolest hlavy, ale čela. Užívala jsem léky ibalgin a ještě cosi prostě analgetika. Dnes jsem byla u dr předepsal mi Rehabilitace a proti bolesti Novalgin. Užila jsem 1 v 11 h a stále zvracím neudržím nic. Hlava ještě bolí, ale už se bojím něco vzít. Asi už těch léků bylo moc od pátku. Mám blokaci krční páteře. Nějaká rada na to zvracení děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5170
19.10.20 16:33

Nemáš doma torrecan? Ten je proti zvracení.. Hlsvne moc rychle nepij, fakt jen po lzickach..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3078
19.10.20 16:35

Dorsiflex. Není proti zvracení, je to centrální myorelaxant. Měl ti ho dr. napsat. To je dost základ u tohoto, pokud nemáš kontraindikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
19.10.20 16:45

@mackA159 nemám právě nic :,( čelo mě bolí i na dotyk. Prášek se bojím vzít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5170
19.10.20 18:25
@Pajik 76 píše:
Dorsiflex. Není proti zvracení, je to centrální myorelaxant. Měl ti ho dr. napsat. To je dost základ u tohoto, pokud nemáš kontraindikaci.

Přesně, taky mi ho dr napsal. Plus ještě nějaký prášky na bolest, a injekce. Jezdily mi je sestry z charity měsíc píchat.. Jedna injekce proti bolesti a druhá na uvolnění svalů… Já se jednou vzbudila a měla jsem hlavu na krivo, že jsem ji nemohla narovnat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
19.10.20 18:53

Holky teď jsem se dozvěděla, že kolegyně z práce má covid naposled jsem ji viděla minulou středu, ale asi jen 5 minut a od středy je doma v neděli dělali testy dnes výsledky. Doufám, že to nemá souvislosti. Mám doma tři děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5170
19.10.20 19:18
@katern píše:
Holky teď jsem se dozvěděla, že kolegyně z práce má covid naposled jsem ji viděla minulou středu, ale asi jen 5 minut a od středy je doma v neděli dělali testy dnes výsledky. Doufám, že to nemá souvislosti. Mám doma tři děti.

No upřímně mě to napadlo. Zavolej obvodakoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3078
20.10.20 12:17

@mackA159
Jestli mu zavolá a má symptomy, tak jí napíše žádanku a musí na test.
Já popravdě pokud mi nebude zle (pokud to chytím) ani na test nepůjdu.
Stejně to časem budeme mít skoro všichni.
Jinak za pět minut bez roušky jsi to mohla chytit. Jistá možnost tam samozřejmě je.
Ještě mě napadlo, že pokud Tě bolí čelo na dotyk, pak by to mohly být i dutiny.
Zavři se do koupelny bez okna a dej si baterku do úst a zavři je před zrcadlem.
Uvidíš dutiny. Dá se poznat hlavně z asymetrie, jestli nemáš někde fokus zánětu (hladinka). Ale zas bys k tomu měla mít teploty.
Hele asi fakt zavolej tomu praktickému lékaři jak píše Macka a poraď se sním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
20.10.20 14:52

Holky děkuji volala jsem Dr a testy prý nejsou nutné. Musela bych s ní být v úzkém kontaktu minimálně 15 minut Po týdnu bych měla už typické příznaky. Jako teplota atd. Mám se jen sledovat Karanténu mít nemusím. Dnes je mi už lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama