Reklama

Co by vás mrzelo víc a jak byste se zachovaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 15:38
Co bys mrzelo vic?

Co by vas mrzelo vic a jak byste se zachovaly?
Na svatbu pozvali jen partnera… On jde.

Mrzelo by vas vice to, ze by vas znami nepozvali, nebo to, ze manzel sel? Nebo by vam.to bylo fuk?
Sly by jste? Nebo byste rekli „Promin kamo, jsme rodina, tak bud jdeme s manzelkou oba nebo vubec.“

Zajima me jak by to bylo jinde..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 300 příspěvků 21.07.18 15:47

Asi by záleželo čí svatba to je. Kdyby to byl někdo z rodiny nebo blízkých přátel, tak by mě vadilo to, že mě nepozvou také. Pokud nějaký spolubojovník z Vietnamu, tak tam by mi asi nevadilo, že nepatřím mezi pozvané. Ono jde o to, buď zveš všechny přátele a s nimi i jejich protějšky a máš na to prachy, nebo zveš jen samotné kamarády bez partnerů.

Nedávno byla v okolí svatba a neustále se řešilo, že pozvali Lojzu, ale Mařku z pátého kolene ne… a když pozvali Mařku, musí logicky pozvat i dalších 5 lidí atd.

Limi123
Závislačka 3045 příspěvků 21.07.18 15:49

Pokud jste manzele nebo mate deti, tak by rodina mela zvat i tebe.

Pokud ne, nebo se jedna o kamarada (ne rodinu), tak je to na nem…

To, ze jde i tak, by me nemrzelo… Pokud se nejedna vylozene o nejaky utok nekoho z rodiny na tebe.

Me take kamaradka pozvala samotnou, sla jsem sama, no a co? Chtela malou svatbu, nezvala lidi, co nezna.

Alušáček
Závislačka 3078 příspěvků 21.07.18 16:04

Záleží na okolnostech,jestli je to nějaký partnerův kamarád který tě ani nezná,tak mi to úplně divně nepřijde :nevim: I když já pokud bych zvala na svatbu tak beru automaticky že pozvaný si vezme partnera/partnerku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.18 16:07

Nejvíc mě mrzí tvoje gramatika.

Jana206
Nadpozemská drbna 26293 příspěvků 21.07.18 16:14

Treba chce z nejakeho duvodu malou svatbu nebo nemá peníze, aby zval protějšky,příp. celé familie dávných přátel.

Normálně bych muzi rekla,ať jde,nemrzelo by mě nic :nevim:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 21.07.18 16:14

Tak snad pise, ze ji znami nepozvali, tak predpokladam, ze jsou to znami obou. A urcite by me to nastvalo. Muj muz by beze me ale na takovou svatbu nesel,nastvalo by ho to take.

Jana206
Nadpozemská drbna 26293 příspěvků 21.07.18 16:16
@srpen89 píše:
Tak snad pise, ze ji znami nepozvali, tak predpokladam, ze jsou to znami obou. A urcite by me to nastvalo. Muj muz by beze me ale na takovou svatbu nesel,nastvalo by ho to take.

Já zase předpokládám,ze jsou to původně jeho známí, její az po seznámení s ním.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 21.07.18 16:19

Nemrzelo by mě ani jedno. :nevim: My sice zveme na svatbu přátele i s jejich partnery (pokud tedy alespoň víme, že existují), ale chápu, když to tak není, nota bene jestli je to svatba někoho, s kým se třeba ani moc neznáš. A už vůbec bych nebyla naštvaná na partnera, naopak by mi připadalo dost trapné, kdyby dělal zagorku „Když nepozvete moji partnerku, tak já natruc taky nepůjdu.“ :nevim: Kdyby mě pozvala na svatbu třeba moje spolužačka, která mého partnera nikdy neviděla, ani by mě nenapadlo uvažovat nad tím, ho tam tahat, stejně by si tam ani neměl s kým povídat. Stejně tak obráceně.

P.S.: Jo, pokud by to v tvém případě byl třeba někdo z partnerovy blízké rodiny, např. bratr, tak už by mě mrzelo, že mě jeho rodina nebere jako součást. :think:

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 21.07.18 16:22
@Anonymní píše:
Co by vas mrzelo vic a jak byste se zachovaly?
Na svatbu pozvali jen partnera… On jde.

Mrzelo by vas vice to, ze by vas znami nepozvali, nebo to, ze manzel sel? Nebo by vam.to bylo fuk?
Sly by jste? Nebo byste rekli „Promin kamo, jsme rodina, tak bud jdeme s manzelkou oba nebo vubec.“

Zajima me jak by to bylo jinde..
Že by mě známí nepozvali na svatbu, by mě možná ani nemrzelo.Je nevhodné pozvat na svatbu někoho bez partnerky, ale mrzelo by mě velmi, pokud by tam šel beze mě, což si v případě mého manžela ani neumím představit.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 21.07.18 16:28

Nevím, já byla na svatbě kamarádů taky bez manžela. Nebyl zván. A zná je taky oba dva :think: já bych to tak neudělala,ale je to jejich svatba a pro přemíru hostů zvali jen jednotlivce bez partnerů :mavam:

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 21.07.18 16:40

Obojí mi přijde nevhodný. Pokud někoho zvu,tak s partnerem.A dělaj to tak teda všichni moji známí.Překvapuje mě,že to skoro všem přijde o.k.Svatbu jsem taky chtěla menší,tak jsme prostě pozvali míň lidí (ne příbuzenstvo do 5.kolene a všechny známý).Ale jen bližší příbuzné a dobré kamarády.Ale všechny bez výjimky i s partnery/ro­dinami (včetně těch,co se dali dohromady měsíc před svatbou a nikdy jsme je neviděli).Jediný případ,kde mi to nepřijde jako vyložená nevychovanost,je svatba jen ve 4 (novomanželé+svěd­ci).

Monchichik
Závislačka 4125 příspěvků 21.07.18 16:44

Tak buď pozvu i s partnerem nebo vůbec, tohle je nevychovanost. A nechápu, že klidně by šel bez tebe, to se též nedělá.

g.sandova
Závislačka 3640 příspěvků 21.07.18 16:52

@nostress ty sis změnila profilovka? No, dělas v tom bordel :mrgreen:
K tématu, asi by mě mrzelo, že by šel partner beze mě

g.sandova
Závislačka 3640 příspěvků 21.07.18 16:53
@Anonymní píše:
Nejvíc mě mrzí tvoje gramatika.

Chápu, ale proč anonymně? Se tu s anonymními roztrhl pytel.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama