Co chtějí ženy?

19.5.17 10:47

Co chtějí ženy?

Nebo je to tak, že ženy (třeba i muži) touží po tom, co nemají?
Kolik z vás může říct; přála jsem si a ano, splnilo se mi, mám spokojené manželství, zdravé děti, pohodové bydlení, sen už trvá xxxx let a víc už si přát nemusím? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1874
19.5.17 10:51

Já jsem spokojená, ale samozřejmě, že další sny mám. ale to je snad normální. myslím, že i Bill Gates má pořád nějaký další vize, přání a sny do budoucna… nebo to snad máte někdo jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
19.5.17 10:53

@Borůvka1990 Ale to by bylo smutne.. ne? Vzdyt prani nas zenou dal. Ano, mam spokojene manzelstvi, bydleni, krasne deti a dal? Zas touzim po necem vic.

• Nahlásit
  • Citovat
3853
19.5.17 10:59

Ano. Přála jsem si vystudovat vysokou školu, být uspesna ve svem povolání, vdát se, mít dvě zdrave deti- dokonce páreček. Mezi další sny patří dobře je vychovat a dát jim něco do budoucna, mít trvalý vztah…pořad je kam se dál posouvat. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 11:04

@Borůvka1990 Ženy neví, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5573
19.5.17 11:14
@Borůvka1990 píše:
Nebo je to tak, že ženy (třeba i muži) touží po tom, co nemají?
Kolik z vás může říct; přála jsem si a ano, splnilo se mi, mám spokojené manželství, zdravé děti, pohodové bydlení, sen už trvá xxxx let a víc už si přát nemusím? :kytka:

Všechna má velká přání se zatím splnila a v zásadě se považuji za spokojeného člověka - což ale neznamená, že nemám žádné další touhy a cíle :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6105
19.5.17 11:15
@přírodní píše:
@Borůvka1990 Ženy neví, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou :mrgreen:

Presne tak to rika muj chlap :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
19.5.17 11:27

Kdo jsme? - Ženy
Co chceme? - nevíme
Kdy to chceme? - hned :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
19.5.17 11:27

Aby se chlapi chovali dle jejich představ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.05.17 v 11:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 11:33

Vždy když se mi neco splní, tak se vynoří dalsi věc, kterou chci :mrgreen: jinak by to byla tak trochu stagnace ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
19.5.17 11:38

Ve vztazích mám to, co chcu. Spíš se trochu bojím, abych to vše nepřišla. Trochu mě děsí, jak někteří lidi mají nulový respekt k cizím vztahům, tak snad nenarazím na nějakou rozvracečku nebo něco takového. Každopádně pokud budeme spolu spokojení, nebudem se hádat, tak snad nějakým rozvracečkám nedáme šanci…
Spíš v kariéře jsem se nedostala na místo, o které jsem se snažila, ale ještě nejdu do důchodu, tak šanci ještě mám ;)

• Citovat
  • Upravit
19.5.17 11:38

Toužím po tom, abych bych mohla jíst všechny jídla světa a nikdy nepřibrat :lol: a z toho co se dá splnit-pořídit si vlastní byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
19.5.17 11:43
@twix-ka píše:
Kdo jsme? - Ženy
Co chceme? - nevíme
Kdy to chceme? - hned :mrgreen:
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Upravit
20807
19.5.17 11:55

Jsem spokojená, mám všechno, co jsem chtěla mít a budu se snažit, aby to tak zůstalo :kytka: Mám další cíle, studium, práci, ale to nejdůležitější už mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 12:04

@Borůvka1990 Od života mám vše, co doopravdy chci. Nemohu na nic nadávat.
Ale vždy zůstane něco, co by si člověk ještě a ještě přál. U mě je to:

• navýšit pasivní příjem tak, abych mohl prodat firmu a už nikdy nechodit do práce
  • koupit si apartmán nebo dům v Itálii
  • pochopit smysl existence (či alespoň ženské myšlení)

Pak už si fakt nedovedu představit, co bych mohl chtít víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama