Co dělat dál? Nechci o přítelkyni přijít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
S28
Nováček 7 příspěvků 04.02.19 20:09
Co dělat dál? Prosím o radu...

Zacnu od zacatku…pred par lety jsem se rozesel s pritelkyni po 5 letem vztahu - zjistil jsem ze me podvadela. Jelikoz jsme spolu bydleli, odstehoval jsem se a v rychlosti si nasel najem formou spolubydleni v RD, kde se lide dost stridali. Jednou v lete, kdyz jsem tam jiz bydlel sam se pristehovala slecna, ktera nemela zadne vybaveni do pokoje. Po vzajemne prozitem veceru u vina a povidani jsem ji nabidl, ze muze prespat u me v pokoji na druhe posteli. Ten vecer se nic nestalo avsak oba jsme se do sebe po par dnech zamilovali a za 2 mesice jsme zjistili ze cekame dite. Jelikoz jsme se stae milovali, rozhodli jsme se, ze si jej nechame. Odstehovali jsme se spolecne do sveho pronajateho bytu. Bohuzel pritelkyne mela tezke obdobi tehotenstvi, vse ji bolelo, panikarila ze ma vaznou nemoc - ze zacatku jsem ji uklidnoval a pomahal jenze po par mesicich te stejne pisnicky jsem na ni zacal byt hnusny a radeji travil cas v praci. Dnes si jiz uvedomuji svoji chybu a mrzi me to. Jakmile se narodila mala, sehnali jsme si koupi domu formou najemneho a zacli bydlet " ve vlastnim". Jenze ja povisil v praci a vetsinu casu jsem travil tam a kdyz jsem prijel domu, byl jsem podrazdeny a unaveny ze vseho. Dost jsme se hadali. Minuly rok v lete ji dosla trpelivost a nasla si jineho. Ja si byl vedom toho, jak se k ni chovam a chtel jsem to napravit tim, ze si ji vemu a zacneme od znovu, bohuzel byla rychlejsi a skoncila to. Stalo se spousta hnusnych veci. Soudili jsme se o malou dceru, protoze jeji novy pritel byl psychicky labilni. Nakonec to zjistila sama a rozesla se s nim, ale dala to nakonec dohromady s klukem ktereho znala z drivejska a ktery bydli 400km od ni. Ted je to cca pul roku co jsme od sebe a ja se zacal znovu snazit dokazat ji, ze jsem se zmenil a pochopil jsem jak jsem se nevhodne choval. Pred cca 2 tydny jsme se spolu vyspali i presto, ze chodi s tim klukem na dalku - vidi se jednou do mesice. Stravil jsem u ni a u male 3 tydny v kuse a pomahal jim se vsim co bylo potreba a tak nejak jsem doufal, ze by to znovu slo vse napravit. Minuly vikend jsme spolu sli po dlouhe dobe do kina - navrhla to sama. Nakonec me poprosila, ze se s tim klukem na dalku chce rozejit, protoze ji trapi jak je daleko a on to nedokaze pochopit, tak ze ji ho mam zablokovat v telefonu. Vydrzela to 3 dny a nakonec jej pozvala, aby prijel na vikend. Ja se samozrejme musel sklidit zpet do sveho bytu a kdyz jsem si prebiral malou, musel jsem mlcet o tom, ze jsme spolu neco meli. Vcera ji ten jeji odjel zpet domu a ona na me vybehla s tim, ze se do me zpatky uz nikdy nezamiluje, ze se chce s malou prestehovat k nemu…400km daleko. Vse me tak mrzi, vse me boli a ikdyz vim, ze me driv podvedla aby se me hnusne receno zbavila, tak nejak si za to muzu sam a poucil jsem se a pochopil jakej jsem byl idiot. Nechci ani o ni a ani o malou prijit a chtel bych vse vratit, zkusit zacit odznova, jenze ona je presvedcena, ze to uz nepujde. Kdyz jsem se ji zeptal proc se mnou teda spala, proc se mnou travila 3 tydny v kuse a navrhla kino…pry to byl jen ulet a v tu dobu byla rozhodla, ze se s tim klukem na dalku rozejde, najednou po jednom dni s nim je zas rozhodla, ze se odstehuje… Prosim o radu co dal? Dekuji, jsem opet na dne… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:20

Ahj nechapu proc ona odesla od tebe kvuli hadkam?hadky jsou vsude take mame dite a taoe dlse hadame pac je manzel vecne v pr… Pracuje v zahranici a vidame se malo.proc tedy si udelala dite?takze asi vyser se na ni s malou bud v kontaktu a najdi si jinou jak bude ona reagovat.

S28
Nováček 7 příspěvků 04.02.19 20:23
@Anonymní píše:
Ahj nechapu proc ona odesla od tebe kvuli hadkam?hadky jsou vsude take mame dite a taoe dlse hadame pac je manzel vecne v pr… Pracuje v zahranici a vidame se malo.proc tedy si udelala dite?takze asi vyser se na ni s malou bud v kontaktu a najdi si jinou jak bude ona reagovat.

Jak pisi nahore, dite bylo ze zacatku neplanovane… Odesla protoze ji to neustale hadani jiz nebavilo a nebyla pry stastna, bohuzel nekouka na to co je dobre pro malou ale hlavne co se zamlouva ji… Jak bude reagovat, myslim ze ji to bude absolutne jedno… Ted ma noveho pritele, s prominutim s tmavsi pleti…ne nejsem rasista - pro nektere jedince zda…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:25

Mohu se zeptat kolik je vam

sediza
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 04.02.19 20:26

Tak v první řadě bych jí sdělila, že nesouhlasíš s tím, aby tvé dítě bylo 400km daleko?!! A že pokud se odstěhuje, může to opět skončit u soudu???! Myslím, že ty přehnané výčitky nejsou na místě. Paní bude lhářka a podvodnice, když dokáže podvádět svého přitele. Ty jsi na ní byl sice hnusnej, ale ona podvádí a navíc ti chce odvléct dítě bůh ví kam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:27

Taky se staram o dite jak chci ja nenecham si do toho kecat ale slecna je asi jina a vi jak se starat o dite.nechapu ji kvuli hadkam jit od tebe a sebrat ti malou :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:29

Jo a buhvi s kym to dite ma nechci rypat ale kdyz podvadi tak podvedla te i na zacatku

S28
Nováček 7 příspěvků 04.02.19 20:34
@Anonymní píše:
Mohu se zeptat kolik je vam

28 a 25

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:36

Tak to uz by jste meli mit rozum oba dva.ale ona asi nevo co chce kdyz si se ji zeptal co ti rekla

Celeste97
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 04.02.19 20:37

Tak já nevím, ale pokud sem to dobře pochopila tak ona povedla tebe,a pak nového přítele s tebou? :think: s ní bych už teda být nechtěla…navic odvézt ti dcerku 400km daleko je dost hrozný. Bojuj o dceru a na ní zapomeň :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:39

@Celeste97 presne aby si ji vzal do sve pece.at to zkusi

Arduwin
Povídálka 14 příspěvků 04.02.19 20:58

Možná má strach z návratu, že se vše vrátí do starých kolejí, nevím :nevim: Každopádně jsem si vzpomněla na film V jednom ohni (v originále Fireproof), kde se muž snaží získat zpět svou ženu. Mám ten film moc ráda. Není to nějaká kuchařka pro vztah, ale je tam dost pravdivých myšlenek (z mého pohledu ženy).

Renca8
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 04.02.19 21:00

Taky bych to za takovych podminek dala znovu k soudu a chtela bych malou do sve pece. Pro soud to jiste budou novea zajimave skutecnosti. Pokud je ta holka takova blazniva a nemysli na dobro svoji dcery ale spis na sebe, buh vi co casem s tou holcickou bude…jednou si umane a veme ji treba do tramtatie :nevim: ne,na to musi byt nejaky soudni reseni

AloisR
Povídálka 15 příspěvků 04.02.19 21:04

S ohledem na to, že jsi do ní evidentně zamilovaný, si myslím, že situaci nevnímáš úplně reálně. Stavíš ji na piedestal s tím, že za vše můžeš ty. Pokud ti neřekla, že ji něco vadí a zrovna skočila šipku s někým jiným do postele, tak spíš ještě neví co chce. Možná potřebuje zjistit jestli je to bude jinde jiné. Prostě to „bude“ partnerka do nepohody :roll: Hodně sil!

S28
Nováček 7 příspěvků 04.02.19 21:56
@AloisR píše:
S ohledem na to, že jsi do ní evidentně zamilovaný, si myslím, že situaci nevnímáš úplně reálně. Stavíš ji na piedestal s tím, že za vše můžeš ty. Pokud ti neřekla, že ji něco vadí a zrovna skočila šipku s někým jiným do postele, tak spíš ještě neví co chce. Možná potřebuje zjistit jestli je to bude jinde jiné. Prostě to „bude“ partnerka do nepohody :roll: Hodně sil!

No po rozchodu me dost dlouho trvalo, nez jsem se z toho oklepal, nastesti se mi to povedlo, jenze jsme spolu stravili prvni Vanoce spolu s malou kdy uz z toho mela trosku rozum, je ji nyni rok a pul a ted jak me zacla davat najevo, ze se chce slusne receno toho kluka na dalku zbavit, vyspali jsme se spolu a zacli spolu travit vice casu jako komplet rodina, znovu to ve me zaclo silit a opravdu jsem se zase zamiloval. Daval jsem tomu nadeji, protoze jsem si uvedomil co vse jsem delal spatne. Bohuzel se to opet obratilo a ted me stavi do situace, ze at se mi to libi nebo ne, ona s malou odjede protoze s tim klukem chce proste byt…nerikam, urcite bych se z toho opet dostal ikdz to ted vidim jinak a boli to, ale bojim se, ze tim jak bude mala ode me daleko a budem se vidat jednou za 14 dnu o vikendu jak jsme navrhli na soudu, tak o malou prijdu a nebude me brat jako tatu :(

Abych odpovedel vsem, tak po rozchodu jsme se hadali prave kvuli tomu, ze ja bojoval abych mel malou ve sve peci, jelikoz chodila s klukem co bral antidepresiva a ty se mu povalovaly vsude po baraku…kdyz se s nim rozesla, otevrel jsem oci a navrh zmenil :( bohuzel si myslim, ze to byl na me jen udelanej z jeji strany podraz protoze planovala ze se odstehuji uz na zacatku ledna, v pulce bylo soudni jednani kde jsem obratil svuj navrh pac me tvrdila jak se stehovat nebudou protoze se s nim chce rozejit a tyden po soude uz tvrdi opak…

Urcite ma strach ze se vse vrati do starych koleji, ale ja se opravdu poucil ze svych chyb a ikdz vim, ze je to malo, mohla si toho vsimnout za posledni mesic co jsem s nima byl kazdy den a venoval se jim vice nez predtim…film neznam a nevidel jsem…

Jsem si jisty tim, ze mala je moje, je uplne stejna jak ja v chovani, je mi podobna…

To ze nesouhlasim s tim aby se stehovala tak daleko a aby se teda on nastehoval napr. sem jsem ji rikal, jenze ona porad vidi jen to co chce ona a ze pry je jedno jestli budu jezdit z Moravy do Varu 2× mesicne abych videl malou nebo 2 x mesicne 15 km od sveho bydliste je to stejny pac ji stejne uvidim jen 2 vikedny v mesici…nedokaze pochopit ze me jde i o tu dalku a o to, ze mala prijde i o prarodice…

Vim, ze jedine reseni jak docilit toho aby se neprestehovali je rict tomu jejimu ze ho podvedla se mnou ale to nechci, nechci byt ha.zlik a ikdyz vim, ze bych o nic neprisel, protoze malou mam uz soudne danou a ex se ke me vratit stejne nechce tak to neudelam… A chapu rady ze se na ni mam vykaslat a jit dal… Je jasny, ze to ted v tomto okamziku slyset nechci a vim, ze to myslite dobre…preboli to urcite zas, dala ms prostw jen planou nadeji na kompletni rodinu kterou jsem si pral a ja jako dite nemel… A sam jsem si to pokazil, protoze jsem na ji byl hnusnej, nebyl jsem ji oporou, nevsimal si ji a vecne ji neco vycital… :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >