Co dělat v karanténě

9.4.20 12:59

Co dělat v karanténě

Ahojky, jak to všechno zvládáte? Jsem zavřená doma všechno už jsem několikrát přeleštila, přerovnala a už moc nevím co dělat. Máte nějaké tipy? Co děláte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
9.4.20 13:08

Uklízím (s detma je to nekonecny pribeh), teď sem zacala připravovat balkon na leto (poridila sem si takovy mensi nabytek abych si tam mohla dat kafe, truhliky a pujdu sazet kytky a ovoce a zeleninu, proste si delam takovou malou zahradku v bytovce, kdyz člověk nemůže pořádně ven), dneska sem malovala vajicka na velikonoce a pletla kosicky na ty vajicka pro mamku a segru. Malovali sme cely byt, prebrala sem satnik a vyradila co uz nenosim. Jinak tak nějak pořád dokola no, kolikrat ani nemámčas na to co bych chtela, uz týden se snažím pustit si jeden film a zhruba mesic se snazim najit cas na docteni knizky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
9.4.20 13:09

Krom toho, že pracuju na HO cvičím, chodím do přírody na procházky, jezdím na koloběžce. Nebo koukám na seriály, filmy, čtu si.
Je toho spousta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1354
9.4.20 13:11

My jsme objevili Netflix. Zlepšujeme si tim anglictinu. Ja i muj muz jsme zkoukli nejzajimavejsi domy sveta a ted napínavě sledujeme serial The good place. Ten seriál je fakt super! Muj syn a muj muž mají ted rozkoukany jeste nejaky hodne napinavy spanelsky serial La casa de papel. Hodne si tim clovek muze oprášit cizí jazyky. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2310
9.4.20 13:18
@TerezieAnna píše:
Ahojky, jak to všechno zvládáte? Jsem zavřená doma všechno už jsem několikrát přeleštila, přerovnala a už moc nevím co dělat. Máte nějaké tipy? Co děláte vy?

Mám spoustu koníčku, ale ne čas, takže já bych problém neměla, problém je, že mám taky 4 leté dítě, které mi k tomu nedá prostor :D
Ty nemáš žádné hobby? Nechtěla ses někdy něco naučit a nebyl čas? Já nevím, já vím o tolika věcech co bych chtěla dělat a v běžném provozu není čas, že bych se asi fakt nenudila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
9.4.20 13:23

My naštěstí máme barák se zahradou takže je toho dost co dělat… Sekala jsem trávu, sadila kytičky, připravuju pole na sadbu takže postupně budu sadit brmabory, cibuli, jarní zeleninu atd… Večer sedíme v altánu a grilujeme, dáme si víno, odpoledne sedím venku a luštím křížovky, piju kafe… Chystám se uklidit sklep, protřídit zavařeniny a sklenice… Občas přes plot pokecáme se sousedama.. Takže mě to ani nijak nevadí. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 13:31

Pracuji na home office, dodělávám si další stupeň vzdělání, takže dělám i do školy. Krom toho tedy vařím, uklízím co se už delší dobu neuklidilo (záclony, okna, sklep). Baví mě swap, takže sem tam něco u sebe před barákem s někým vyměním. Snažím se cvičit a zasobuji prarodiče

Jinak bych doporučila třeba uklidit si v PC, roztřídit a pojmenovat fotky. To je něco k čemu se nemohu dostat :D
Případně domácí opravy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2925
9.4.20 13:45

Mám dvě děti, takže se nenudím, ale kdyby jo, tak vymaluju byt, pustím se do šití, budu si číst, lustit sudoku, opalovat se na zahradě, cvičit, spát, přeskládám šatnu, budu koukat na seriály. Už aby se otevřely školky, abych poslala toho staršího mezi lidi, jak nemá kamarády, je nevyboureny a někdy na zabití :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
9.4.20 13:52

Chtěla bych se aspoň jeden den nudit :mrgreen: seriál ani nic jsem neviděla ani nepamatuju, uklizeno taky ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12316
9.4.20 13:54

Na uklizení dlabu, rozhodně ne více než obvykle, chodíme do přírody, dali jsme dohromady zahradu, bereme si ven piknikovou deku a jsme venku. Seriál ted žádný rozkoukaný nemám, ale klidně bych něco zmrkla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
9.4.20 14:13

Hodne ctu, to je zrout casu. Denne cvicim a delam na zahrade. Mam dve deti, ja se fakt nenudim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868
9.4.20 14:24

Já teda chodím do práce, ale manžel je doma s dětma. Teď co se oteplilo, tak jsme většinu času venku, ať už na zahradě - kde je teď práce opravdu dost nebo za vsí v polích, na kolách, koloběžkách, chodíme k rybníku, do lesa… Tady nepotkáte živáčka. Teď máme my „vidláci“ oproti lidem z města fakt obrovskou výhodu :mrgreen: Jo dneska plánujeme péct velikonoční perníčky - tak třeba tě to inspiruje :)
Ale říkám si, kéž bych se chvíli mohla nudit…doma mám asi milionpět restů - ať už ohledně úklidu, vytřídění skříní, fotek, knížky které chci přečíst, filmy které chci vidět, dětem dodělat fotoalba, chtěla bych mít čas malovat, sbírat a sušit bylinky, vyrábět velikonoční dekorace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58672
9.4.20 15:29
@TerezieAnna píše:
Ahojky, jak to všechno zvládáte? Jsem zavřená doma všechno už jsem několikrát přeleštila, přerovnala a už moc nevím co dělat. Máte nějaké tipy? Co děláte vy?

Pracuji na home Office 8.5 h denně,. Do toho péče o 2 děti, z toho jeden předškolák.. Večer padám na hubu únavou.. Takže asi tak.. Mám 3× tolik práce, jak předtím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama