Karanténa - nuda

6
8.4.20 15:11

karanténa - nuda

Ahoj, chci se zeptat co děláte v karanténě když se nudíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
8.4.20 15:14

@e134 mam 2 děti.. Nudit se moc nejde.. Já bych klidně pořád spala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 15:16

Ještě se mi nepovedlo nudit se :wink: chodím na procházky do přírody, vyrábím zvířátka pro dítě, maluju, čtu, cvičím, hrajeme hry, koukáme na filmy a seriály, hrajeme online kvízy, čučíme na netu, hraju si s recepty a každý den vařím něco dobrého, chodíme na zahradu, spím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
8.4.20 15:20

Dnes jsme s dcerou dělaly minizahradku v květináči, máme to pěkne. Jinak úklid, vaření, pečení, filmy, knížky, sport, děti, práce na zahradě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2378
8.4.20 15:21

Já se ještě nestihla nudit :D A tak strašně ráda bych si dala den dva nudy. Mám doma dvě děti, šestá třída a předškolačka, babičku, čtyři psy, nějaké další zvířectvo, dům, zahradu, něco málo homeofficu… Práce je pořád plno a když už si myslím, že jako bude teda chvilku ta „nuda“, tak se vždy objeví něco dalšího. Já bych spíš potřebovala vypolstrovanou, zvukotěsnou místnost, kam bych se každý den tak na půl hodinky zavřela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
8.4.20 15:21

Mám 3 děti, z toho jedno školní. Co je nuda? To neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16097
8.4.20 15:22

Spis nestiham nez ze bych se nudila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71451
8.4.20 15:26

@e134 2 školou povinné děti, HPP na HO a k tomu vlastní práce na ŽL… nemám pocit, že bych měla čas se nudit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
8.4.20 15:29

Ja se teda taky nenudim. Prace je doma dost, mam deti, obcas kratka prochazka, prace na zahrade, kdyz je volno, tak si pustim film, ktery jindy nestiham, ale jak rikam, volna moc neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2213
8.4.20 15:32

Máme docela živou 6,5 letou dračici, takže spolu cvičně děláme různé příklady a materiál pro předškoláky. Hrajeme si, stavíme puzzle apod. Věnuji se také domácnosti, když se vrátí muž z práce, jsme všeci pohromadě. Ven chodíme jen cca na hodinku, spíš obejít baráky, nebo chvíli kolo, což v roušce na dlouho není. Bydlíme v paneláku, mít RD a zahradu, jsme venku většinu dne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3687
8.4.20 15:35

Mě se líbí se nudit. Povinnosti jsem osekala na minimum, vzpamatovala se z nemoci, uvařím, občas něco poklidím, pračka vypere, myčka umeje a jinak jsem rozvalená v zahradní houpačce a dohlížím na děti. Paráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13641
8.4.20 15:36

No, já si taky spíš připadám v jednom kole. Práci mám částečně v kanceláři částečně doma. Doma u ní řeším vaření, úklid, školu… Relaxuji u netu, knížek a a filmů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
8.4.20 15:42

Ja se kupodivu moc nenudim, me bavi vseobecne varit a uklizet, do toho s manzelem hrajem deksovky nebo na pc, ja ob den dam knizku, antistresove omalovanky, puzzle, uklid satny, luzkovin, garaze, vecer serial nebo filmy. Rano chlapovi vytrhli osmicky tak si ted pripadam jak sestricka :D :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
8.4.20 15:43
@e134 píše:

Přijď k nám, já se teda nenudím, lítám jak pometlo - péče o dvě děti - denně ho učím hodinu a půl, půl hodiny rozvíjím mladšího, vařím, myju nádobí, peru, uklízím, krmím, šiju roušky, dělám výlety do přírody a po hradech v lesích - malý má ochablé svalstvo, musíme trénovat, venčím psa atd. A to mám v plánu ještě studovat jejich diagnózy v odborné literatuře, abych věděla, jak je správně rozvíjet - kam nacpat ještě tuto aktivitu, opravdu netuším. Nechápu, jak se může někdo nudit. Tak dělej něco prospěšného pro lidstvo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5175
8.4.20 15:44
@e134 píše:
Čtu si tyhle diskuze :) ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama