Co jste dnes dělali?

Anonymní
12.8.20 20:03

Co dnes

Ahoj ženy, co jste dnes dělaly?

Já jsem byla s tátou na výletě, ale byla jsem stejně v řízení auta dost mimo, protože jsem přemýšlela nad životem a došlo mi, že si za hodně věcí můžu sama takže jsem docela v depkách a lituju dost věcí a bojím se budoucnosti…nafackovala bych si za svoje činy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9600
12.8.20 20:11

Možná by stálo za to se více rozepsat…čeho lituješ?

Jinak my dneska byli na návštěvě a odpoledne jsme se váleli u bazénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:19

Když jsem věděla, že něco dopadne špatně tak jsem to itak udělala… jsem nepoučitelná asi. nemůžeš čekat jiný výsledek když člověk dělá stejný blbosti

• Citovat
  • Nahlásit
12.8.20 20:20

Ja se valela na koupáku a zjistila, ze fakt musím začít cvičit. :dance: Když sem viděla ty hubený holky tam. Takže depka tak byla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:22

@heluska1992 já když jsem se dneska po dlouhé době viděla ve velkém zrcadle tak ani do těch plavek raději nepůjdu :D vůbec jsem se tohle léto nekoupala

• Citovat
  • Nahlásit
13704
12.8.20 20:27

Manžel ma konečně dovolenou, i přes do děsný vedro jsme vyrazili na malý vylet s malou a pak koupalko.
@heluska1992 Jo tak tohle jsem zjistila dnes taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50531
12.8.20 20:27

Nakupovali jsme dopoledne nasim skolakum, takze obejit plno obchodu. Jsou na prazdninach. Takze vybirani bez nich, to je slozitejsi zalezitost. Nastesti maji mobil. Vyfotit, poslat. Chcete to nebo tohle?
Pak jsme vylozili doma nakup. Uvareno od vcera. Takze jsme se koupali, relaxovali. K veceru jsem posbirala misku rajcat. Ted sledujeme telku. Mame terasu, ze muzeme sedet venku a sledovat doma pustenou televizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48753
12.8.20 20:36

Dnes vyřízení nějakých restů, s Aničkou na zmrzlinu. Už mám po dovolené- takže jsem dopoledne pracoval a Anička byla ve školce- užívala si léta a sluníčka na zahradě.
Klidně si můžeme pokecat- kdysi tu byla diskuse Proč teď nespite. A čím více lidí na pokec je- tím lépe. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:39

@mrav Tak to se máš, já budu spíš asi jen koukat, dneska mám fakt depresivní stavy, teda to mám asi od března kdy jsem se vyspala s jedním člověkem a neměla jsem to dělat… příjde mi jako by se svět zastavil, jsem na sebe fakt naštvaná

• Citovat
  • Nahlásit
48753
12.8.20 20:46
@Anonymní píše:
@mrav Tak to se máš, já budu spíš asi jen koukat, dneska mám fakt depresivní stavy, teda to mám asi od března kdy jsem se vyspala s jedním člověkem a neměla jsem to dělat… příjde mi jako by se svět zastavil, jsem na sebe fakt naštvaná

Jsi těhotná? Jinak- všude je něco. Taky jsem byl s Aničkou asi rok sám. Ale asi z jiného důvodu než ty. Jestli čekáš miminko, tak by ses neměla nervovat. A věř, že se všechno urovná. Vím, některé cesty jsou delší, složitější. Hodně sil. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:48

@mrav naštěstí ne, ale tohle bylo zbytečný no… ženská přebírá vlastnosti toho chlapa když se s ním vyspí a ty jo tohohle jsem viděla poprvé v životě ach to byla blbost, mám tak černé svědomí ze života že… ach nebe…

• Citovat
  • Nahlásit
12.8.20 20:50

No, nevím, jestli ti to pomůže, ale hnila jsem 8 hodin v práci a mimo jiný otravný činnosti jsem přebírala dodávku pijavic - musela jsem je vylejt do dřezu, spočítat, kouknout, jestli se hejbou a oficiálně je zanést do systému. Takže taky žádná sláva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 20:52

@Pruhovaný_mýval tak to je pěkný teda, já nepracuju no… pořádně dva roky… ach měla jsem jít do práce než vymýšlet voloviny prakticky 2 roky sedím za pc… nafackovala bych si a teď jsem ve stavu kdy toho snad nebudu ani schopna…

• Citovat
  • Nahlásit
854
12.8.20 20:53
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, co jste dnes dělaly?Já jsem byla s tátou na výletě, ale byla jsem stejně v řízení auta dost mimo, protože jsem přemýšlela nad životem a došlo mi, že si za hodně věcí můžu sama takže jsem docela v depkách a lituju dost věcí a bojím se budoucnosti…nafackovala bych si za svoje činy

Sebereflexe pro začátek dobrá. Za svůj život, reakce a rozhodnutí si může sjen ty sama. Buď to víš, nebo pak trpis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48753
12.8.20 20:54
@Anonymní píše:
@mrav naštěstí ne, ale tohle bylo zbytečný no… ženská přebírá vlastnosti toho chlapa když se s ním vyspí a ty jo tohohle jsem viděla poprvé v životě ach to byla blbost, mám tak černé svědomí ze života že… ach nebe…

Tak to máš štěstí a uklidnim tě- nejsi sama. Taky znám holku s podobným příběhem- teda stalo se to v zahraničí. A s tou holkou jsem taky chvilku chodil- no, nedopadlo to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama